Kategorie produktu
Inne

Zabezpieczenie do belek regału paletowego

SKU produktu: 110000
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

Bezpieczeństwo w magazynie to priorytet każdego przedsiębiorstwa zajmującego się przechowywaniem towarów. Dostępne w HHL Regały zabezpieczenia regałów magazynowych blokują belkę wraz z ramą, dzięki czemu regał nie zapada się.

Dostarczane automatycznie przy zamawianiu belek są obligatoryjne i zawsze muszą być używane!

2,00 zł
Specyfikacje
  • Ciężar własny 0,07 kg

Skuteczne zabezpieczenia regałów magazynowych

Oferowane zabezpieczenia regałów magazynowych są ważnym elementem konstrukcyjnym, mającym istotny wpływ na utrzymanie bezpieczeństwa i efektywności magazynowania i operacji logistycznych. Sprawiają one, że regał nie zapada się, co eliminuje ryzyko utraty towaru i potencjalnych szkód w magazynie.

Skuteczność zastosowanych zabezpieczeń ma istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku regałów, które są poddawane intensywnym cyklom załadunku i rozładunku. Przy narażeniu na ciągłe obciążenia, wzmacniają one ochronę nie tylko dla samego regału, ale również przechowywanych na nim produktów.

Inwestycja w bezpieczeństwo w magazynie

Warto podkreślić, że zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń ma wpływ na aspekty operacyjne, ale również ekonomiczne, eliminując konieczność napraw i utraty wartości towarów.

Nasze zabezpieczenia regałów magazynowych są nie tylko elementem dbałości o bezpieczeństwo, ale także inwestycją w długotrwałą efektywność magazynu.

Odwiedzam jako