Kategorie produktu
Inne

Koła i zestawy kołowe

Gdy będziesz mógł swobodnie przenosić meble po magazynie, znacznie łatwiej będzie Ci zmienić funkcjonalność przestrzeni przechowywania, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Jeśli chcesz mieć możliwość swobodnego przemieszczania towarów, najlepszym pomysłem będzie umieszczenie kółek pod armaturą magazynową. W sklepie internetowym HHL Regały znajdziesz ogromny wybór mocnych i stabilnych kół do regałów, przeznaczonych właśnie do tego celu.

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Trwałe koła do regałów pokryte są warstwą tworzywa sztucznego, umożliwiającego wygodne przesuwanie mebli magazynowych. Polipropylen oraz poliamid wyróżniają się niewielkim współczynnikiem tarcia, zapewniając kółkom odpowiedni poślizg na każdej powierzchni. Pozwolą szybko i wygodnie przenosić regał, kontener lub wózek, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Koła do regałów magazynowych lub kontenerów samowyładowczych wykonane są materiału zabezpieczonego przed niekorzystnym działaniem różnego rodzaju substancji chemicznych, takich jak kwasy, oleje lub detergenty. Tworzywa te są ponadto wysoce odporne na działanie wysokiej oraz niskiej temperatury, nie nasiąkają wodą i nie rdzewieją, dlatego mogą być wykorzystywane w dowolnych warunkach, zarówno w środowisku magazynowym, jak i poza nim.

Zestawy kół do regałów magazynowych wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów

Zestawy kołowe do regałów magazynowych to rozwiązanie zapewniające doskonałą mobilność i elastyczność. Z ich pomocą możesz każdej chwili na nowo zaaranżować przestrzeń magazynową i dostosować ją do stale zmieniających się potrzeb Twojej działalności. Praktyczne kółka pozwolą szybko i wygodnie przenieść w odpowiednie miejsce wyposażenie magazynu, hurtowni lub warsztatu.

Koła do regałów dostępne są w kilku wariantach, różniących się między sobą funkcjonalnością. Możesz wybrać standardowy model, w którym zawierają się dwa koła stałe i dwa obrotowe, oraz wersję wyposażoną dodatkowo w praktyczny hamulec. Koła z hamulcem oferują dodatkową stabilność i bezpieczeństwo w przestrzeni przechowywania. Zabezpieczają regały i kontenery przed przesuwaniem się, na przykład podczas rozładunku towarów lub inwentaryzacji.

W ofercie sklepu internetowego HHL Regały posiadamy koła o bardzo dużej nośności, umożliwiające płynny i bezpieczny przebieg wszelkiego rodzaju prac magazynowych. Waga własna kół wynosi zaledwie 10 kg, przy czym są one w stanie unieść nawet 1500 kilogramów dowolnych towarów lub materiałów. Dzięki dołączonym do zestawu śrubom i nakrętkom montaż kół jest szybki i bezproblemowy.

Funkcjonalne koła do mebli magazynowych o wszechstronnym zastosowaniu

Pokryte warstwą trwałego tworzywa sztucznego koła, przeznaczone do regałów i kontenerów magazynowych, znajdą zastosowanie w wielu różnych dziedzinach biznesu. Z ich pomocą z łatwością zaaranżujesz funkcjonalną i uporządkowaną hurtownię, warsztat, pracownię lub magazyn. Zestawy kół zamontujesz do pojemnych regałów i szafek, tworząc praktyczną przestrzeń do przechowywania narzędzi, materiałów budowlanych, towarów lub różnego typu części zamiennych.

Jeśli chcesz stworzyć elastyczne środowisko magazynowe, które zapewni wygodę, bezpieczeństwo i pełną mobilność, koniecznie wyposaż regały, półki i kontenery w praktyczne koła. Dzięki nim bez problemu i wysiłku przemieścisz dowolny element wyposażenia magazynu, usprawniając tym samym przepływ prac. Wydajna i ergonomiczna przestrzeń pracy to podstawa każdej odpowiednio zorganizowanej firmy.

Odwiedzam jako