Kategorie produktu
Inne

Skrzyniopalety metalowe

Przechowywanie i transport towarów znajdujących się w magazynie czy hurtowni nie jest możliwy bez odpowiednich narzędzi. Jednym z popularniejszych tego rodzaju produktów są skrzyniopalety metalowe. Solidna konstrukcja, kompatybilność z wózkiem widłowym – to tylko kilka z ich atutów. Jakie są pozostałe zalety metalowych skrzyniopalet, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały? W jakich miejscach znajdują zastosowanie tego typu produkty? Odpowiedzi na te oraz podobne pytania znajdziesz poniżej. Zapoznaj się z nimi, a jesteśmy przekonani, że szybko uzupełnisz wyposażenie swojej hurtowni czy innej przestrzeni magazynowej o nasze skrzyniopalety metalowe.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są skrzyniopalety metalowe?

Metalowe skrzyniopalety to, najprościej mówiąc, rodzaj pojemników do przechowywania, których używa się przede wszystkim w magazynach. Dzięki wyjątkowo stabilnej, spawanej konstrukcji skrzyniopalety metalowe mają dużą nośność i nadają się do przechowywania nawet bardzo ciężkich artykułów. Z kolei wyposażenie w narożone nogi z pętlami dźwigowymi umożliwia przewożenie ich na wózkach widłowych. Kontenery mogą posiadać również płozy, dzięki którym nadają się do przechowywania na regałach paletowych oraz wygodnego transportowania na przenośnikach wałeczkowych.

Skrzyniopalety metalowe i ich zastosowanie

 • Przechowywanie towarów w magazynach, hurtowniach i sklepach.
 • Transport artykułów na wózkach widłowych lub przenośnikach wałeczkowych.
 • Dodatkowe zabezpieczenie magazynowanych produktów przed kradzieżą, a także uszkodzeniami.
 • Magazynowanie nawet bardzo ciężkich towarów o wadze do 1500 kg.
 • Przechowywanie towarów o nieregularnych kształtach.
 • Magazynowanie produktów w firmach z wielu branż, na przykład budowlanej czy spożywczej.

Skrzyniopalety metalowe dostępne w sklepie internetowym HHL Regały i ich największe zalety

 • Szybka dostawa.

Nasz magazyn jest dobrze zaopatrzony, dlatego zamówione przez Ciebie produkty z tej kategorii, dostarczymy na podany adres maksymalnie do 10 dni roboczych.

 • Szerokie zastosowanie.

Magazyn, hurtownia, sklep – to tylko kilka miejsc, w których mogą być używane nasze skrzyniopalety. Te praktyczne produkty są również nieodzownym elementem wyposażenia warsztatów, pracowni, garaży czy hal budowlanych.

 • Wysoka nośność.

Stabilna konstrukcja z blachy stalowej pozwala na przechowywanie na skrzyniopaletach nawet bardzo ciężkich towarów. Ich maksymalna waga nie powinna przekraczać 1500 kg.

 • Uniwersalność.

Przechowywanie przedmiotów o różnego typu, również nieregularnych, kształtach; szerokie zastosowanie i możliwość obsługiwania przez wózek widłowych, sprawiają, że nasze skrzyniopalety są produktami wysoce funkcjonalnymi.

 • Wytrzymałość.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że urządzenia będące wyposażeniem magazynu powinny być trwałe, dlatego skrzyniopalety dostępne w HHL Regały wykonane są z metalu – dzięki zastosowaniu tak solidnego materiału, posłużą Ci one przez lata.

Odwiedzam jako