Kategorie produktu
Inne

Skrzyniopalety metalowe koszowe

Prowadzisz hurtownię, jesteś właścicielem magazynu lub masz własny warsztat? W związku z tym musisz pamiętać o odpowiednim wyposażeniu, dzięki któremu wykonywanie codziennych czynności będzie prostsze. We wspomnianych pomieszczeniach przydadzą się skrzyniopalety metalowe. Kosze paletowe sprawdzą się też w innych obiektach – m.in. sklepach, zakładach produkcyjnych, sortowniach, a nawet garażach. Dzięki nim składowanie towarów i ich transportowanie stanie się łatwiejsze. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji na temat tych produktów.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wytrzymałe i solidne kosze metalowe siatkowe

Jednym z najlepszych produktów, który ułatwia realizację procesów magazynowych, jest skrzyniopaleta metalowa. Służy ona głównie do składowania i transportowania towarów. Proponowane przez nas kosze paletowe z siatki mają boczne ścianki wykonane z metalu. Natomiast ich spód zrobiony jest z desek ułożonych na profilach metalowych. Dzięki temu są wytrzymałe i trwałe. Atutem koszy siatkowych jest możliwość wymiany dna.

Skrzyniopalety metalowe charakteryzują się niewielkim ciężarem i dużą nośnością. Nasze kosze magazynowe druciane przystosowane są do obsługi za pomocą wózków widłowych i magazynowych. Duża mobilność znacznie zwiększa ich funkcjonalność i przyczynia się do skrócenia czasu pracy związanej z transportem i składowaniem przedmiotów. Co więcej, kosze metalowe siatkowe są odporne na działanie zewnętrznych czynników, w tym uderzeń, substancji chemicznych, korozji, wilgoci czy promieniowania UV. To pozwala na korzystanie z nich zarówno wewnątrz obiektów budowlanych, jak i poza nimi.

Euro Gitterbox – najpopularniejsze pojemniki metalowe duże

Jednym z najciekawszych produktów w tej kategorii jest Euro Gitterbox. Ta skrzyniopaleta metalowa koszowa spełnia wszelkie normy UIC. Jej wymiary to:

 • 970 mm wysokości,
 • 830 mm szerokości,
 • 1230 mm głębokości.

Poza tym waży zaledwie 80 kg i pozwala transportować towary o wadze 1500 kg. Prezentowany kosz metalowy magazynowy ma wzmocnione boczne ścianki, a dodatkowo wyposażony został w otwierane drzwiczki. Dzięki nim załadunek i rozładunek materiałów jest znacznie prostszy i nie wymaga demontażu skrzyniopalet metalowych ułożonych jedna na drugiej.

Jakie towary magazynuje się w koszach na palety euro?

Kosze siatkowe metalowe charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Najczęściej używa się ich do przechowywania i przewożenia:

 • materiałów budowlanych – np. cegieł, płytek, rur, cementu, zapraw i narzędzi,
 • produktów przemysłowych – np. części maszyn i urządzeń,
 • artykułów spożywczych – np. warzyw, owoców i mięsa,
 • produktów chemicznych – np. farb, rozpuszczalników i nawozów,
 • sprzętów elektronicznych – np. komputerów, drukarek i monitorów,
 • odzieży i tekstyliów – np. obrusów, zasłon i obuwia.
 • Skrzyniopalety w atrakcyjnej cenie

  Znajdujące się w ofercie HHL Regały skrzyniopalety dostępne są w przystępnych cenach. Dzięki temu każdy właściciel magazynu, sklepu, hurtowni, warsztatu czy zakładu produkcyjnego wybierze wyposażenie, które spełni jego oczekiwania i będzie dopasowane do możliwości finansowych przedsiębiorstwa. W przypadku Klientów biznesowych koszt zakupu palety skrzyniowej Euro Gitterbox wynosi niecałe 1700 zł netto za sztukę. To atrakcyjna cena, biorąc pod uwagę właściwości i wszechstronne zastosowanie koszy siatkowych metalowych.

  W HHL Regały znamy potrzeby Klientów, dlatego jesteśmy pewni, że sprostamy różnym wymaganiom magazynowym. Niezależnie od tego, jak wielki biznes prowadzisz, u nas znajdziesz skrzyniopalety metalowe idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

  Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Skontaktuj się już dziś z pracownikami HHL Regały i uzyskaj szczegółowe informacje na temat sprzedawanych koszy metalowych magazynowych.

  Odwiedzam jako