Kategorie produktu
Inne

Nadstawki paletowe

Trudno o miejsce, w którym dobra organizacja pracy jest istotniejsza, niż magazyn lub hurtownia. Dlatego też w takich pomieszczeniach nieodzowne jest przemyślane oraz funkcjonalne wyposażenie. Prócz solidnych regałów paletowych, pojemnych pojemników czy stabilnych skrzyniopalet bardzo przydatne są nadstawki paletowe. Dzięki nim układanie i transportowanie towarów jest o wiele łatwiejsze, a co za tym idzie, sprawniejsze. Do czego jeszcze służą nadstawki paletowe? Jakie są ich rodzaje? Dlaczego warto uzupełnić o nie wyposażenie magazynu, sklepu czy hurtowni? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziesz poniżej.

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
Wyprzedaż
H800 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 515,00 zł Special Price 390,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H800 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 005,00 zł Special Price 880,00 zł
Zobacz produkt
H800 mm. Niebieska. Klapa na krótszym boku
1 023,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H1000 mm. Niebieskia. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 600,00 zł Special Price 480,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H1000 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 090,00 zł Special Price 970,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H1200 mm. Niebieskia. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 645,00 zł Special Price 495,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H1200 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 135,00 zł Special Price 985,00 zł
Zobacz produkt
H1200 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
1 152,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H1600 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 850,00 zł Special Price 590,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H1600 mm. Niebieska. Klapa na dłuższym boku
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 340,00 zł Special Price 1 080,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Czym są nadstawki paletowe?

Nadstawki to rodzaj akcesoriów uzupełniających palety euro i przemysłowe. Nakłada się je na przenośne platformy, tworząc praktyczną piętrową konstrukcję. Nadstawki palet to bardzo praktyczne rozwiązanie, pozwalające na przechowywanie większej liczby przedmiotów. Jedną z głównych zalet tego typu elementów wyposażenia magazynów jest możliwość stosowania ich na już istniejących paletach. Zakup nadstawek paletowych sprawia, że nie jest konieczne dokupowanie nowych palet, co zwiększa efektywność i pozwala dodatkowo zmniejszyć wydatki.

Kolejną zaletą jest to, że montaż nadstawek na palety euro jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Są to elementy przydatne w magazynach, sklepach i hurtowniach, gdzie często musi się przechowywać duże ilości towarów. Dzięki takiemu rozwiązaniu układanie oraz transport towaru jest łatwiejszy i szybszy. Dostępne w naszym sklepie internetowym nadstawki do palet są wykonane z siatki o oczkach 100 x 100 mm, mają duży udźwig oraz praktyczną, sztywną konstrukcję. Co równie ważne, można je składać, a to pozwala na zaoszczędzenie – bez wątpienia cennej – przestrzeni w magazynie, sklepie czy hurtowni. W zależności od rodzaju nadstawki paletowej jej przednia lub boczna ściana jest do połowy uchylna, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie łatwo dostać się do przechowywanych towarów.

Nadstawka paletowa w korzystnej cenie od HHL Regały

W naszym sklepie internetowym kupisz kilka rodzajów nadstawek paletowych w korzystnej cenie, które ułatwią oraz usprawnią pracę w Twoim magazynie, hurtowni, sklepie czy warsztacie. Pomiędzy sobą różnią się one następującymi parametrami: wysokością, szerokością i głębokością. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swoich wymagań. W zależności od potrzeb możesz też zdecydować się na nadstawki paletowe metalowe w kolorze niebieskim lub srebrnym. Wykorzystanie różnych kolorów pozwoli na łatwiejsze pogrupowanie ładunków i ich sprawne rozróżnianie. W naszej ofercie oprócz nadstawki na paletę euro znajdziesz również wózek transportowy, który wraz z koszem siatkowym stworzy nieodzowne wyposażenie każdej hali magazynowej.

Zalety nadstawek paletowych ze sklepu HHL Regały

 • Wiele wariantów nadstawek paletowych do wyboru.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka modeli, dzięki czemu łatwo znajdziesz wariant nadstawki paletowej, który najlepiej sprawdzi się w Twoim magazynie czy w Twojej hurtowni. Pomiędzy sobą różnią się one między innymi wysokością i szerokością.

 • Prosty montaż.

  Instalacja nadstawek paletowych jest łatwa i nie zajmie Ci dużo czasu. Wszystkie elementy konstrukcyjne zostały zaprojektowane tak, aby można było je szybko i sprawnie złożyć bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

 • Łatwy dostęp do magazynowych artykułów.

  Jak wyżej wspomnieliśmy, nasze nadstawki paletowe metalowe mają uchylne ściany. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, bo ułatwia pracownikom magazynu wyciąganie towarów przechowywanych na paletach. Wszystko to sprawia, że dzięki obecności specjalnej nadstawki do palety proces pobierania towarów staje się mniej czasochłonny, co z kolei wpływa na zwiększenie produktywności pracy.

 • Mocna i stabilna konstrukcja.

  Dzięki zastosowanym materiałom, w tym przede wszystkim stali, nadstawki paletowe, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały, są trwałe i umożliwiają przechowywanie towarów o wadze nawet do 1000 kg.

 • Funkcjonalność.

  Duży udźwig i składana konstrukcja sprawiają, że nadstawki paletowe to niezwykle praktyczne akcesoria. Nie tylko ułatwiają układanie towarów, ale również pozwalają utrzymać porządek w magazynie i zabezpieczają produkty znajdujące się na palecie.

Składana konstrukcja nadstawki paletowej umożliwia komfortowe przechowywanie i transportowanie jej, co dodatkowo zwiększa mobilność i ułatwia dopasowanie do potrzeb Twojego magazynu czy hurtowni. W momencie gdy nie jest potrzebna, można ją w łatwy sposób złożyć i schować, co minimalizuje konieczność zapewniania miejsca do przechowywania.

Metalowe nadstawki paletowe składane – alternatywa dla plastikowych pojemników

Nadstawki paletowe metalowe mogą być odpowiednim wyborem podczas organizacji nowo powstałej przestrzeni o zastosowaniu magazynowym. Metalowe nadstawki paletowe rozwiązują konieczność zorganizowania przestrzeni przeznaczonej do przechowywania towarów i pomagają w gromadzeniu pozostałości produkcyjnych w ryzach. Łatwy dostęp przez uchylną część pozwala na bezproblemowe dorzucenie, na przykład, rozprostowanych pudełek kartonowych. Metalowe nadstawki paletowe składane są doskonałą alternatywą dla pojemników plastikowych ze względu dobry podgląd zawartości i szybki do niej dostęp za pomocą ruchomej klapy. Nadstawki paletowe metalowe są doskonałą alternatywą dla innych rozwiązań.

Szerokie zastosowanie nadstawki paletowej siatkowej

Wiele magazynów i hurtowni potrzebuje bardzo dobrze zorganizowanej przestrzeni. Układanie i transportowanie towarów może być znacznie prostsze – dzięki odpowiednio dobranym nadstawkom paletowym. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo bogaty wybór rozwiązań, które zdadzą egzamin w każdym magazynie, warsztacie, zakładzie, sklepie czy hurtowni. Dopasuj nadstawki paletowe do potrzeb swojego biznesu i zatrudnionych w nim pracowników. Zobacz, jak usprawnią działania Twojego zespołu, zwiększą wydajność jego pracy i zoptymalizują koszty związane z przechowywaniem czy transportem towarów.

Szeroki asortyment naszego sklepu online obejmuje produkty takie jak: nadstawki paletowe z otwierana klapą boczną (w następujących wysokościach 800 mm, 1000 mm i 1200 mm), nadstawki paletowe z otwieraną klapą frontową (o wysokości 1200 mm) oraz ocynkowane nadstawki składane z otwieraną klapą boczną (o wysokości 1600 mm). Dopasuj poszczególne rozwiązania do bieżących zadań swoich pracowników i transportowanych przez nich towarów. W razie potrzeby pojedynczy kosz można przenieść na praktycznych wózku transportowym z kołami jezdnymi, który również jest dostępny w naszej ofercie. Sprawdź, jakie możliwości daje!

Odwiedzam jako