Kategorie produktu
Inne

Nadstawki paletowe i kosze siatkowe

Trudno o miejsce, w którym dobra organizacja pracy jest istotniejsza niż magazyn lub hurtownia. Dlatego też w takich pomieszczeniach nieodzowne jest przemyślane oraz funkcjonalne wyposażenie. Prócz solidnych regałów paletowych, pojemnych pojemników czy stabilnych skrzyniopalet, bardzo przydatne są nadstawki paletowe i kosze siatkowe. Dzięki nim układanie i transportowanie towarów jest o wiele łatwiejsze, a co za tym idzie sprawniejsze. Do czego jeszcze służą nadstawki paletowe i kosze siatkowe? Jakie są ich rodzaje? Dlaczego warto uzupełnić o nie wyposażenie swojego magazynu, sklepu czy hurtowni? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdziesz poniżej.

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są nadstawki paletowe i kosze siatkowe?

Nadstawki to rodzaj akcesoriów uzupełniających palety euro i przemysłowe. Nakłada się je na przenośne platformy, tworząc praktyczną piętrową konstrukcję. Dzięki takiemu rozwiązaniu układanie oraz transport towaru jest łatwiejszy i szybszy. Dostępne w naszym sklepie internetowym nadstawki są wykonane z siatki o oczkach 100 x 100 mm, mają duży udźwig oraz praktyczną, sztywną konstrukcję. Co równie ważne, można je składać, a to pozwala na zaoszczędzenie – bez wątpienia cennej – przestrzeni w magazynie, sklepie czy hurtowni. W zależności od rodzaju kosza, jego przednia lub boczna ściana jest do połowy uchylna, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy możecie łatwo dostać się do przechowywanych towarów.

Rodzaje nadstawek paletowych i koszy siatkowych, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały

W naszym sklepie internetowym kupisz kilka rodzajów nadstawek paletowych, które ułatwią oraz usprawnią pracę w Twoim magazynie, hurtowni, sklepie czy warsztacie. Pomiędzy sobą różnią się one następującymi parametrami: wysokością, szerokością i głębokością. Ponadto do Twojej dyspozycji są kosze siatkowe o mniejszej lub większej nośności, ciężarze własnym oraz średnicy. W zależności od potrzeb możesz też zdecydować się na nadstawki paletowe w kolorze niebieskim lub srebrnym. W naszej ofercie znajdziesz również wózek transportowy, który wraz z koszem siatkowym tworzy nieodzowne wyposażenie każdej hali magazynowej.

Zalety nadstawek paletowych i koszy siatkowych ze sklepu HHL Regały

  • Wiele wariantów nadstawek paletowych do wyboru.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka modeli koszy siatkowych, dzięki czemu łatwo znajdziesz wariant, który najlepiej sprawdzi się w Twoim magazynie czy hurtowni. Pomiędzy sobą różnią się one między innymi wysokością i szerokością.

  • Prosty montaż.

Instalacja nadstawek jest łatwa i nie zajmie Ci dużo czasu.

  • Łatwy dostęp do magazynowych artykułów.

Jak wyżej wspomnieliśmy, nasze nadstawki mają uchylne ściany. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, bo ułatwia pracownikom magazynu wyciąganie towarów przechowywanych na paletach.

  • Mocna i stabilna konstrukcja.

Dzięki zastosowanym materiałom, w tym przede wszystkim stali, kosze siatkowe, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały, są trwałe i umożliwiają przechowywanie towarów o wadze nawet do 1000 kg.

  • Funkcjonalność.

Duży udźwig i składana konstrukcja sprawiają, że nadstawki paletowe to niezwykle praktyczne akcesoria. Nie tylko ułatwiają układanie towarów, ale również pozwalają utrzymać porządek w magazynie i zabezpieczają produkty znajdujące się na palecie.

Odwiedzam jako