Kategorie produktu
Inne

Pokrywy płaskie do kontenerów

Wygodny transport, sortowanie, a często również przechowywanie odpadów przemysłowych, nie są możliwe bez funkcjonalnych kontenerów samowyładowczych. Oprócz tego służą one do przewożenia różnego rodzaju materiałów sypkich – aby nie zaszkodziły im opady deszczu czy śniegu, dodatkowo wyposaża się je w pokrywy płaskie do kontenerów. Te obligatoryjne, ale bardzo przydatne elementy uzupełniające pojemniki typu koleba, kupisz w sklepie internetowym HHL Regały. Przeczytaj, gdzie jeszcze znajdują zastosowanie produkty z tej kategorii i sprawdź, jakie są ich największe zalety, a potem uzupełnij wyposażenie swojej firmy o nasze pokrywy płaskie do kontenerów.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są pokrywy płaskie do kontenerów?

Zacznijmy od tego, czym są kontenery samowyładowcze. To, stosowane zwykle w dużych przedsiębiorstwach, na przykład budowlanych czy produkcyjnych, narzędzia służące do transportowania problematycznych odpadów. Muszą być zaprojektowane tak, aby zapewnić pracownikom maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto powinny być wydajne i solidne – właśnie takie kontenery kupisz w sklepie internetowym hhl-regaly.pl. Uzupełnieniem pojemników typu koleba, bo tak inaczej określa się wspomniane kosze, są pokrywy płaskie. Tego typu element zamyka kontener, dzięki czemu chroni jego zawartość przede wszystkim przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Poszczególne rodzaje klap różnią się między sobą ciężarem. Prócz niego, przed wyborem odpowiedniej pokrywy, należy również sprawdzić, do kontenera o jakiej pojemności pasuje konkretna klapa.

Pokrywy płaskie do kontenerów i ich zastosowanie

  • Przewożenie materiałów sypkich – na przykład piasku, żwiru, trocin – w firmach budowlanych, magazynach i w zakładach produkcyjnych.
  • Transportowanie odpadów – tworzyw sztucznych, złomu, wiórów – w zakładach przemysłowych.
  • Bezproblemowe przewożenie artykułów na wózkach widłowych w magazynach, hurtowniach czy składach.
  • Zabezpieczenie towarów znajdujących się w zewnętrznych magazynach, składach czy sklepach przed działaniem deszczu, wiatru, śniegu lub uszkodzeniami wynikającymi z innych przyczyn.
  • Składowanie dużych ilości materiałów sypkich w halach przemysłowych, montażowych, produkcyjnych.
  • Usprawnienie pracy w dużych zakładach produkcyjnych, halach budowlanych, magazynach.

Pokrywy płaskie do kontenerów dostępne w sklepie internetowym HHL Regały i ich największe zalety

  • Szybka dostawa.

Sklep HHL Regały, jak przystało na firmę specjalizującą się w wyposażaniu magazynów, hurtowni i sklepów, jest dobrze zaopatrzony. Dlatego też zamówione przez Ciebie produkty, w tym pokrywy płaskie do kontenerów, dostarczymy na podany adres w ciągu 5 do 10 dni roboczych.

  • Szerokie zastosowanie.

Hala produkcyjna, skład budowlany, magazyn, hurtownia – to zaledwie kilka z wielu miejsc, w których sprawdzą się zarówno nasze kontenery samowyładowcze, jak i uzupełniające je klapy.

  • Funkcjonalność.

Możliwość transportowania na wózkach widłowych, a także zabezpieczenie znajdujących się w pojemnikach artykułów sprawiają, że nasze pokrywy są bardzo praktyczne. Szybko sam się o tym przekonasz, uzupełniając o nie wyposażenie Twojego przedsiębiorstwa.

Odwiedzam jako