Kategorie produktu
Inne

Kontener samowyładowczy - 300 l

Kontener samowyładowczy o pojemności 300 l znajdzie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Koleba przeznaczona do transportu, segregacji i składowania różnego rodzaju sypkich materiałów niespaletyzowanych oraz odpadów, takich jak folie, kartony, wióry, gruz lub złom. Odpowiednio zaprojektowana, ergonomiczna konstrukcja to gwarancja sprawnego i bezpiecznego rozładunku w każdych warunkach.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Malowany proszkowo kontener samowyładowczy 300 litrów w kolorze niebieskim

Wymiary koleby samowyładowczej wynoszą 750 x 1235 x 840 mm. Optymalne rozmiary i doskonale zaprojektowana solidna konstrukcja zapewniają bardzo wysoką nośność. Kontener samowyładowczy o pojemności 300 litrów może unieść nawet 1500 kilogramów, dzięki czemu sprawdzi się przy wyładunku nawet bardzo ciężkich materiałów. Ciężar własny koleby wynosi przy tym zaledwie 102 kilogramy. Malowany proszkowo metal zyskuje dodatkowe zabezpieczenie przed zarysowaniami oraz działaniem czynników zewnętrznych.

Kontener samowyładowczy o pojemności 300 l może być wykorzystywany w każdych warunkach, także na zewnątrz, poza środowiskiem magazynowym. Jest odporny na rdzewienie, dzięki czemu nie straci swoich właściwości nawet podczas bezpośredniego kontaktu z cieczami, takimi jak woda, oleje, kwasy czy żrące środki chemiczne. Koleba jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, ale także wysokiej i niskiej temperatury, a więc może być użytkowana bez względu na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak pogoda.

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy. Specjalne łożyska kontenera samowyładowczego 300 l przystosowane są do transportu za pomocą wózka widłowego. Wzmocnione kanały widelca sprawiają, że koleba nie zsuwa się z wideł i umożliwia szybkie opróżnianie. Odporny na uszkodzenia metal nie pęka i nie odkształca się nawet pod bardzo dużym naciskiem, dzięki czemu kontener może być wykorzystywany do składowania i sortowania materiałów o dużej wadze.

Kontener samowyładowczy 300 l wykonany z solidnego metalu odpornego na uszkodzenia i pęknięcia

Kontener opróżnia się poprzez przechylenie. Objętość koleby umożliwia transport dużej ilości materiałów naraz. Z jej pomocą szybko i sprawnie posortujesz i przeniesiesz odpady oraz materiały sypkie, takie jak gruz, żwir, węgiel lub złom. Tego rodzaju kontenery to niezbędne wyposażenie fabryk, magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów lub firm budowlanych. Kontener samowyładowczy o pojemności 300 l znacząco usprawni przepływ prac i wspomoże logistykę magazynową.

Koleba samowyładowcza opróżnia się bezobsługowo poprzez przechylenie. Funkcjonalny mechanizm zapewnia niezawodność i pełne bezpieczeństwo w miejscu pracy. Kontener samowyładowczy o pojemności 300 l to najwyższej klasy produkt oznaczony znakiem CE, spełniający wszystkie niezbędne normy jakości, wymagane na terenie krajów Unii Europejskiej. Wykorzystanie trwałego i odpornego na działanie czynników zewnętrznych metalu to gwarancja długiej żywotności i wygody użytkowania.

Odwiedzam jako