Kategorie produktu
Inne

Kontener samowyładowczy - 1600 l

Kontenery samowyładowcze to prosty sposób na składowanie, transportowanie oraz składowanie różnego rodzaju niespaletyzowanych materiałów sypkich, oraz odpadów, produkowanych w Twojej firmie. Koleba samowyładowcza o pojemności 1600 litrów, wykonana z najwyższej jakości metalu, jest wysoce odporna na różnego rodzaju uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Mechanizm umożliwia szybki i bezpieczny rozładunek w każdych warunkach.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kontener samorozładowczy 1600 litrów dla najlepszego zarządzania odpadami w Twojej firmie

Wymiary kontenera samowyładowczego o pojemności 1600 litrów wynoszą 1248 x 2073 z 1060 milimetrów. Waga własna koleby to 230 kilogramów. Dzięki doskonale zaprojektowanej konstrukcji kontener może unieść materiały o łącznej wadze aż 2000 kilogramów. Duże wymiary pozwalają na wygodny transport i składowanie odpadów wielkogabarytowych. Doskonała nośność i funkcjonalny kształt sprawiają, że kontener znajdzie zastosowanie w każdej hali produkcyjnej, magazynie, lub firmie budowlanej.

Konstrukcja koleby samowyładowczej gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę pracy. Specjalnie wyprofilowane, metalowe uchwyty kontenera samowyładowczego 1100 l są przystosowane do transportu za pomocą wózka widłowego. Metalowe kanały widelca zapobiegają zsuwaniu się kontenera z wideł. Kontener o pojemności 1600 l wykonany jest z odpornego na uszkodzenia metalu, który nie pęka i nie odkształca się nawet pod dużym naciskiem. Może być wykorzystywany do sortowania materiałów o dużej wadze.

Jakie materiały mogą być transportowane lub sortowane za pomocą kontenera samowyładowczego 1600 l? Wszystkie sypkie materiały niespaletyzowane oraz różnego rodzaju odpady - tworzywa sztuczne, makulatura, gruz, węgiel, żwir, trociny lub złom. Wykonany z trwałego metalu kontener wyróżnia się uniwersalnością i funkcjonalnością. Może być wykorzystywany także w trudnych warunkach, halach o wysokiej wilgotności, lub na zewnątrz, przy wysokiej lub niskiej temperaturze.

Odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne kontener samowyładowcze o objętości 1600 litrów

Kontener samowyładowczy o objętości 1600 litrów wyróżnia się doskonałą trwałością i odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Nie rdzewieje nawet przy bezpośrednim kontakcie z cieczami, takimi jak woda, oleje kwasy czy żrące środki chemiczne. Nie odkształca się i nie pęka nawet przy dużym nacisku i podczas intensywnego użytkowania. Warstwa jakościowego, naniesionego proszkowo lakieru dodatkowo zabezpiecza wierzchnią warstwę kontenera przed korozją oraz zarysowaniami.

Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja kontenera samowyładowczego o objętości 1600 l zapewnia sprawną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Koleba oznaczona jest znakiem CE, informującym o zgodności z wszelkimi normami jakości i bezpieczeństwa, wymaganymi na terenie krajów należących do Unii Europejskiej. Funkcjonalny kontener wspomaga zarządzanie odpadami i przepływ prac magazynowych. Jest niezwykle ergonomiczny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu sprawdzi się w każdej działalności. 

Odwiedzam jako