Kategorie produktu
Inne

Koleba kontener samowyładowczy 150l

Koleba samowyładowcza o pojemności 150 litrów to praktyczny kontener magazynowy, przystosowany do transportu i rozładunku sypkich materiałów niespaletyzowanych lub odpadów. Jego doskonale zaprojektowana, funkcjonalna konstrukcja pozwala na wygodne przenoszenie przy pomocy wózka widłowego. Doskonale sprawdzi się w hurtowniach, magazynach i zakładach przemysłowych, w których konieczne jest sortowanie lub przetwarzanie odpadów.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Koleba samowyładowcza o pojemności 150 litrów w kolorze niebieskim

Pojemnik samowyładowczy 150 l typu koleba przeznaczony jest do zbierania, sortowania, magazynowania oraz transportu różnego rodzaju odpadów. Odpowiednio zaprojektowana metalowa konstrukcja posiada wzmocnione kanały widelca, dzięki czemu obsługa koleby jest prosta i w pełni bezpieczna. Malowany proszkowo metal pokryty cienką warstwą jakościowego, niebieskiego lakieru jest odporny na zarysowania oraz rdzewienie, dzięki czemu może być użytkowany w każdych warunkach, takie na zewnątrz, poza środowiskiem magazynowym.

Wyładunek odbywa się poprzez przechylenie kontenera. Wydajny mechanizm stanowi gwarancję niezawodności i pełnego bezpieczeństwa użytkowania. Kontener nie zsuwa się z wideł wózka i świetnie sprawdza się nawet podczas bardzo wymagającego wyładunku. Dodatkowe wzmocnienia narożne zapewniają pomoc w przeładunku nawet bardzo ciężkich materiałów. Koleba samowyładowcza o pojemności 150 l jest odpowiednia do zbierania i sortowania odpadów oraz materiałów, takich jak trociny, aluminium, tworzywa sztuczne oraz kartony.

Kontener samowyładowczy jest oznaczony znakiem CE, co oznacza, że spełnia wszystkie niezbędne normy jakości, wymagane na terenie krajów Unii Europejskiej. Znajdzie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, od fabryk i hal produkcyjnych, po magazyny, warsztaty i firmy budowlane. Wykonana z najwyższej klasy materiału koleba samowyładowcza o pojemności 150 l jest trwała i odporna na uszkodzenia. Solidna konstrukcja zapewnia maksymalną wytrzymałość i bardzo długą żywotność.

Kontener koleba samowyładowcza 150 l wykonana z trwałego metalu odpornego na uszkodzenia

Kontener samowyładowczy w kolorze niebieskim umożliwia szybkie i sprawne transportowanie, składowanie oraz sortowanie różnego rodzaju materiałów sypkich i odpadów, w tym złomu oraz gruzu. Odporny na działanie czynników zewnętrznych metal nie pokrywa się rdzą w kontakcie z wodą lub cieczami, takimi jak oleje, kwasy lub żrące środki chemiczne. Koleba samowyładowcza 150 l może być z powodzeniem użytkowana nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, ponieważ jest zabezpieczona przed działaniem niskiej oraz wysokiej temperatury.

Wytrzymałe kieszenie przystosowane do obsługi za pomocą wózka widłowego zapewniają wydajny przepływ prac. Funkcja przechylania zapewnia doskonałą wydajność i funkcjonalność. Wzmocniona rama podstawy oferuje najwyższy komfort i bezpieczeństwo podczas opróżniania. Wytrzymały metal jest odporny na uszkodzenia. Nie pęka i nie odkształca się nawet pod dużym naciskiem, dzięki czemu koleba samowyładowcza 150 l może być wykorzystywana do transportu materiałów o dużej wadze.

Odwiedzam jako