Kategorie produktu
Inne

Kontener samowyładowczy - 1100 l

Kontener samowyładowczy o pojemności 1100 l to niezastąpiony element wyposażenia hal produkcyjnych, magazynów, warsztatów oraz firm budowlanych. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczny jest transport, sortowanie lub składowanie różnego rodzaju towarów sypkich, lub odpadów.  Doskonale zaprojektowana, ergonomiczna konstrukcja oferuje możliwość sprawnego i bezpiecznego rozładunku w każdych warunkach.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kontener samowyładowczy 1100 litrów w kolorze niebieskim wykonany z najwyższej jakości metalu

Kontener samowyładowczy o pojemności 1100 l może być wykorzystywany nie tylko we wnętrzach hal i warsztatów, ale także na zewnątrz, poza środowiskiem magazynowym. Jest wysoce odporny na rdzewienie i traci wytrzymałości nawet podczas bezpośredniego kontaktu z cieczami, takimi jak woda, oleje, kwasy czy żrące środki chemiczne. Kontener jest chroniony przed działaniem wilgoci, a także wysokiej i niskiej temperatury, co umożliwia użytkowanie bez względu na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Konstrukcja kontenera zapewnia pełne bezpieczeństwo i wygodę pracy. Specjalne uchwyty kontenera samowyładowczego 1100 l są dostosowane do transportu za pomocą wózka widłowego. Odpowiednie wzmocnienie kanałów widelca sprawiają, że koleba nie zsuwa się z wideł i może być szybko opróżniona. Kontener wykonany jest z odpornego na uszkodzenia metalu, który nie pęka i nie odkształca się nawet pod dużym naciskiem. Dzięki temu kontener może być z powodzeniem wykorzystywany do składowania i sortowania ciężkich materiałów.

Wymiary koleby samowyładowczej wynoszą 1045 x 1700 x 1215 mm. Odpowiednio zaprojektowany kształt zapewnia bardzo wysoką nośność. Kontener samowyładowczy o pojemności 1100 litrów może bez problemu unieść nawet materiały o wadze nawet 2000 kilogramów. Ciężar własny koleby wynosi natomiast 180 kilogramów. Koleba została pomalowana wydajną metodą proszkową, przez co zyskuje dodatkowe zabezpieczenie przed zarysowaniem i uszkodzeniem struktury zewnętrznej, oraz przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Kontener samowyładowczy 1100 l wykonany z trwałego metalu odpornego na uszkodzenia

Kontener został stworzony z myślą o bezpiecznym rozładunku ciężkich towarów. Opróżnia się poprzez przechylenie. Objętość kontenera umożliwia transport dużej ilości materiałów o dużym ciężarze. Kontener samowyładowczy o pojemności 1100 l to doskonałej klasy produkt oznaczony znakiem CE. Spełnia wszystkie niezbędne normy jakości, wymagane na terenie krajów Unii Europejskiej. Dzięki zastosowaniu trwałego, odpornego na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia metalu, oferuje długą żywotność.

Kontener samowyładowczy o pojemności 1100 l umożliwia sortowanie, transport oraz składowanie różnego rodzaju materiałów sypkich i odpadów. Pozwala na wygodny załadunek i rozładunek węgla, gruzu, złomu, tworzyw sztucznych, wiórów i kartonów.  Koleby samowyładowcze to niezbędne wyposażenie fabryk, magazynów, hal produkcyjnych, które znacząco usprawnia przepływ prac i wspomaga logistykę magazynową.

Odwiedzam jako