Kategorie produktu
Inne

Kontener samowyładowczy - 900 l

Kontener samowyładowczy o pojemności 900 l pozwala na szybki i sprawny transport lub składowanie dużych ilości materiałów sypkich, lub odpadów. Mechanizm koleby gwarantuje wygodną obsługę i pełnego bezpieczeństwo w miejscu pracy. Malowany proszkowo na kolor niebieski kontener samowyładowczy o pojemności 900 l posiada specjalne oznaczenie znakiem CE. Oznacza to, że spełnia wszelkie normy jakości, wymagane w krajach terenie Unii Europejskiej.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kontener samowyładowczy o objętości 900 l znajdzie zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynach oraz firmach budowlanych

Kontener samowyładowczy o pojemności 900 l to niezbędny element wyposażenia fabryk, zakładów produkcyjnych, warsztatów oraz firmy budowlanych. Koleba przystosowana jest do transportu, segregacji oraz składowania odpadów i materiałów sypkich. Umożliwia szybkie przeniesienie i rozładunek kartonów, tworzyw sztucznych, wiórów i trocin, gruzu, złomu, żwiru lub węgla. Wykorzystanie najwyższej jakości metalu zapewnia doskonałą trwałość, dużą nośność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Kontener samowyładowczy o pojemności 900 l jest malowany proszkowo na kolor niebieski. Dzięki temu jest on dodatkowo zabezpieczony przed zarysowaniem podczas intensywnego użytkowania oraz niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Koleba samowyładowcza o pojemności 900 l może być obsługiwana w każdych warunkach, także na zewnątrz - poza środowiskiem magazynowym. Kontener wyróżnia się właściwościami antykorozyjnymi. Nie traci sztywności i wytrzymałości nawet podczas bezpośredniego kontaktu z cieczami, takimi jak woda, oleje, kwasy czy żrące środki chemiczne.

Wymiary koleby samowyładowczej o pojemności 900 litrów wynoszą 870x1525x1210 mm. Funkcjonalna konstrukcja o optymalnym rozmiarze oferuje bardzo wysoką nośność, umożliwiającą transport materiałów i odpadów o wadze 2000 kilogramów. Ciężar własny koleby wynosi 170 kilogramów. Wytrzymały kontener o ergonomicznej budowie umożliwia rozładunek i transport bardzo ciężkich materiałów o dużych gabarytach. Kontener jest zabezpieczony nie tylko przed wilgocią, ale i wysoką oraz niską temperaturą.

Malowany proszkowo kontener samowyładowczy o objętości 900 litrów o nośności 2000 kg

Konstrukcja koleby to oferuje pełne bezpieczeństwo pracy. Metalowe uchwyty kontenera samowyładowczego 900 l zostały dodatkowo wzmocnione i doskonale przystosowane do transportu za pomocą wózka widłowego. Specjalne kanały widelca zabezpieczają kontener przed zsuwaniem się z wideł i umożliwiają jego szybkie opróżnianie. Koleba została wykonana z odpornego na uszkodzenia materiału. Trwały metal o dużej sztywności nie pęka i nie odkształca się nawet pod bardzo dużym naciskiem.

Kontener samowyładowczy o objętości 900 l szybko się opróżnia, dzięki czemu znacznie przyśpiesza rozładunek materiałów i odpadów. Objętość metalowego kontenera umożliwia transport dużej ilości ciężkich przedmiotów. Kolega samowyładowcza stanowi niezbędne wyposażenie fabryk, hal produkcyjnych, warsztatów oraz firm budowlanych. Jej funkcjonalny mechanizm i ergonomiczna forma zapewniają doskonały komfort oraz bezpieczeństwo pracy.

Odwiedzam jako