Kategorie produktu
Inne

Zestawy kołowe i inne akcesoria

Magazyn to jedno z tych miejsc, w których rozwiązania ułatwiające i usprawniające codzienną pracę są na wagę złota. Oprócz stabilnych regałów paletowych, bezpiecznych wózków transportowych oraz pojemnych pojemników, w przestrzeni magazynowej niezwykle przydają się zestawy kołowe, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały. Te niewielkie, wydawać by się mogło niepozorne i błahe akcesoria, pozwolą Ci transportować meble na terenie magazynu. Do czego jeszcze służą zestawy kołowe? Jakie są ich rodzaje oraz największe zalety? Przeczytaj poniższy tekst, a uzyskasz odpowiedzi na te i podobne pytania. Po ich poznaniu, szybko przekonasz się, że zestawy kołowe to niezwykle potrzebne akcesoria nie tylko w magazynie, ale również hurtowni, sklepie czy warsztacie.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zestawy kołowe – czym są i do czego służą?

Zestawy kołowe to – najprościej mówiąc -– dodatkowe, obligatoryjne akcesoria montowane do kontenerów magazynowych. Zwykle wykonane są z poliamidu. Artykuły te składają się – w zależności od rodzaju – z kółek stałych, skrętnych lub obrotowych, śrubek oraz nakrętek. Montuje się je pod armaturą magazynową. Takie rozwiązanie umożliwia wygodnie oraz swobodnie przenosić meble po magazynie czy hurtowni, jak również komfortowo transportować znajdujące się na paletach towary.

Rodzaje zestawów kołowych i akcesoriów

W naszym sklepie internetowym kupisz różnego rodzaju artykuły, które usprawniają oraz ułatwiają pracę w magazynie, hurtowni, pracowni, sklepie wielkoformatowym czy garażu. Wśród nich znajdują się również koła i zestawy kołowe do kontenerów magazynowych. Czym różnią się między sobą poszczególne produkty z tej kategorii? Następującymi parametrami: nośnością, ciężarem własnym, typem kół oraz średnicą. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na model wyposażony w hamulec lub bez niego. Obie wersje łączy wysoka wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki tym cechom nasze koła będą bezproblemowo służyły w Twoim magazynie czy hurtowni przez wiele lat.

Zalety kół do kontenerów dostępnych w HHL Regały

  • Trzy warianty zestawów kół do wyboru.

Możesz zdecydować się na zestaw kół do kontenera samowyładowczego z kółkami skrętnymi bez hamulca, kupić komplet z kołami obrotowymi wyposażonymi w hamulec lub wybrać zestaw kołowy wykonany z kauczuku.

  • Stabilność i wytrzymałość.

Proponowane przez nas koła, będące przydatnym uzupełnieniem kontenerów magazynowych, są wyjątkowo trwałe – a to dzięki użytym do ich produkcji materiałom.

  • Funkcjonalność.

Zestawy kołowe, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały, znajdują zastosowanie nie tylko w magazynach, ale również hurtowniach, pracowniach i sklepach. Mało tego – możesz używać ich też w prywatnym warsztacie czy garażu. W każdym z tych miejsc sprawdzą się jako rozwiązanie ułatwiające codzienną pracę – dzięki nim sprawnie przesuniesz meble czy przetransportujesz towary z jednego miejsca na inne.

  • Szybki czas dostawy.

Nasz magazyn jest dobrze zaopatrzony, dlatego zamówione w sklepie HHL Regały produkty z tej kategorii, dotrą na wskazany przez Ciebie adres w ciągu 5 do 10 dni roboczych.

Odwiedzam jako