Kategorie produktu
Inne

Kontenery samowyładowcze na odpady i nie tylko

Sklep HHL Regały oferuje szeroki wybór akcesoriów, które są nieodzownym wyposażeniem magazynów, hurtowni, a często także sklepów. Wśród nich znajdziesz różnego rodzaju kontenery na odpady. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Ponieważ znacznie ułatwiają zbieranie i przetwarzanie wszelkich resztek, pozostałości po materiałach oraz śmieci. Sprawdź, do czego jeszcze mogą przydać Ci się samowyładowcze kontenery dostępne w HHL Regały i wybierz spośród nich te, które najbardziej ułatwią pracę w Twojej firmie.

Do czego służą kontenery samowyładowcze dostępne w HHL Regały?

Dostępne w naszym sklepie kontenery samowyładowcze koleby służą do transportu różnego rodzaju towarów. Przydają się zarówno do przewożenia produktów sypkich, na przykład żwiru, cementu czy piasku, jak i rozmaitych materiałów do produkcji oraz odpadów przemysłowych – złomu, wiórów i tworzyw sztucznych. Znacznie przyspieszają transport, a co za tym idzie – usprawniają pracę w hurtowni, sortowni oraz w każdym innym miejscu, w jakim są używane.

Kontener samowyładowczy może być wykorzystywany do zarządzania wszelkiego rodzaju odpadami gospodarczymi oraz materiałami sypkimi. Znajdzie zastosowanie w każdej gałęzi biznesu, pozwalając zachować porządek w dowolnej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości metalu kontenery są wysoce odporne na zmiany temperatury oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego mogą być użytkowane zarówno w środowisku magazynowym, jak i poza nim. Mocna stal nie pokrywa się rdzą w kontakcie z wodą, lub cieczami takimi jak oleje, kwasy, lub wszelkiego rodzaju środki chemiczne.

Jak działa samozaładowczy kontener na odpady?

Nasze kontenery są sterowane za pomocą specjalnego systemu, którego podstawę stanowi sprężyna. Otwierają się one samodzielnie. Ma to miejsce po dociśnięciu płytki umieszczonej w podstawie kontenera samowyładowczego. Kiedy z kolei widły kierują się ku tyłowi, kontener sam się zamyka. Jest to niezwykle przydatny, a także funkcjonalny mechanizm, ponieważ nie musisz wysiadać z wózka, aby wyładować znajdujący się w nim towar. Możesz też skorzystać z funkcji wywrotu, którą uruchomisz za pomocą specjalnego uchwytu, znajdującego się po lewej stronie kontenera.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji kontenery mogą być transportowane za pomocą wózków widłowych. Umieszczone przy podstawie specjalne otwory zostały wyprofilowane w taki sposób, aby umożliwić bezproblemowe wsuwanie się łopat wózka, zapewniając efektywne i w pełni bezpieczne użytkowanie. Automatyczny mechanizm kontenerów samowyładowczych opróżnia się po podniesieniu łopat wózka widłowego, niwelując ryzyko wypadków, a także mechanicznego uszkodzenia kontenerów.

Rodzaje kontenerów samowyładowczych

W HHL Regały znajdziesz kontenery samowyładowcze w różnych rozmiarach oraz kolorach. Możesz zdecydować się na modele mieszczące 150, 300, 600, 900, 1100, 1600, 2000, 2500, a nawet 3000 litrów. Standardowym kolorem kontenerów samowyładowczych jest niebieski – właśnie takie posiadamy w stałej ofercie z wysyłką z naszego magazynu. Do Twojej dyspozycji są również pomarańczowe, żółte, brązowe, czerwone, białe, zielone, czarne oraz szare kontenery. Tak duży wybór pozwoli Ci bez problemu dopasować produkty do aranżacji przestrzeni, w której mają się znajdować. W zależności od potrzeb możesz kupić kontenery z pokrywami lub zdecydować się na niskie kontenery na odpady. Asortyment naszego sklepu uzupełniają kółka do kontenerów, dzięki którym stają się one mobilnym, a co za tym idzie – jeszcze bardziej praktycznym sprzętem.

Zalety kontenerów oferowanych przez HHL Regały

Kontenery samowyładowcze, które znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego HHL Regału są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i mają różne warianty pojemności. Tego rodzaju kontenery znacznie ułatwiają codzienną pracę w magazynie, hurtowni czy sortowni, zapewniając sprawny przepływ prac magazynowych i prosty sposób na gospodarowanie różnego rodzaju odpadami. Kontenery znacząco podnoszą bezpieczeństwo pracy we wszystkich miejscach, w jakich używane są wózki widłowe, ponieważ opróżniają się i zamykają automatycznie, bez potrzeby ręcznego uruchamiania mechanizmu.

Ciężar własny kontenerów waha się w granicach 230 kg, przy czym mogą one unieść materiały o wadze nawet 2000 kg. W zależności od rozmiarów kontenery samowyładowcze różnią się objętością, dlatego z łatwością wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom. W ofercie sklepu HHL Regały znajdziesz także szeroki wybór akcesoriów, takich jak praktyczne, gumowe koła. Umożliwiają one wygodny transport kontenerów samowyładowczych na niemalże każdej powierzchni. Wytrzymałe kółka pokryte poliamidem lub kauczukiem oferują doskonałą mobilność i zwiększają funkcjonalność kontenerów, pozwalając przystosować je do różnych zadań.

Mocne i trwałe kontenery metalowe sprawiają, że praca w magazynie czy hurtowni staje się bardziej komfortowa oraz łatwiejsza, a co za tym idzie – usprawniają ją. Funkcjonalne pojemniki samowyładowcze uchylne mają różnorakie zastosowanie – możesz używać ich nie tylko w sortowniach czy magazynach, ale także w zakładach produkcyjnych oraz w prywatnym warsztacie lub przydomowym garażu. Jak widzisz, lista zalet kontenerów samowyładowczych na odpady dostępnych w HHL Regały jest pokaźna. Sam przekonaj się, że warto zainwestować w tego rodzaju sprzęt, a usprawnisz zadania wykonywane w Twojej firmie. Nie dość, że transport towarów będzie o wiele szybszy i bezpieczniejszy, to na dodatek pracownicy docenią wprowadzone przez Ciebie udogodnienia.

Odwiedzam jako