Kategorie produktu
Inne

Pojemniki i kontenery na odpady.

Kontener samowyładowczy ułatwia zbieranie i przetwarzanie odpadów. Kontenery samowyładowcze mogą być również stosowane np. w produkcji lub do obsługi opakowań i innych towarów drobnicowych w magazynie. Kontener samowyładowczy jest sterowany sprężyną i łatwo ją zwolnić za pomocą uchwytu z boku. Kontener blokuje się automatycznie po ponownym wciśnięciu. Dzięki temu kontener samowyładowczy jest łatwy i bezpieczny w obsłudze.

Jak działa Kontener samowyładowczy?
Kontener samowyładowczy do wózka widłowego to system doskonały:
po podniesieniu kontenera i przechyleniu wideł do przodu, pojemnik samoczynnie się otwiera, po przechyleniu wideł do tyłu pojemnik się zamyka.
Oferujemy kontenery wykonane z najwyższej jakości materiałów, z solidnej blachy dodatkowo wzmocnionej pionowymi żebrami.
Kontenery samowyładowcze wyposażone są w uchwyt do uruchamiania funkcji wywrotu, ale mogą też przechylić się przez kierowcę wózka widłowego podjeżdżającego np. do większego kontenera.
W ten sposób naciska się płytę zwalniającą z przodu kontenera samowyładowczego i ładunek jest wyładowywany bez konieczności wysiadania kierowcy z wózka widłowego.
Jest to zarówno bezpieczniejsze, jak i wygodniejsze.
Do czego służą Kontenery samowyładowcze?
Kontenery samowyładowcze z mechanizmem przechylnym oraz z funkcją automatycznego opróżniania przeznaczone są do transportu różnego rodzaju towarów.
Sprawdzają się przede wszystkim w przewożeniu surowców sypkich, takich jak żwir, czy materiałów do produkcji.
Usprawniają one transport materiałów oraz udoskonalają gospodarkę odpadami.
Rozmiary i kolory
Nasze Kontenery samowyładowcze dostępne są w kolorze niebieskim w rozmiarach 150, 300, 600, 900 i 1100 litrów.
Posiadamy również kontenery w rozmiarach 1600, 2000, 2500 i 3000 litrów.
Kontenery samowyładowcze można zamówić w kolorze niebieskim RAL 5019, czerwonym RAL 3020, białym RAL 9010, pomarańczowym RAL 2008, żółtym RAL 1021, brązowym RAL 8017, zielonym RAL 6032, szarym RAL 7042 oraz czarnym RAL 9005.
Posiadamy również niskie Kontenery samowyładowcze oraz Kontenery samowyładowcze z pokrywami.

Odwiedzam jako