Kategorie produktu
Inne

Kontenery samowyładowcze na odpady i nie tylko

Sklep HHL Regały oferuje szeroki wybór akcesoriów, które są nieodzownym wyposażeniem magazynów, hurtowni, a często także sklepów. Wśród nich znajdziesz różnego rodzaju kontenery na odpady. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Ponieważ znacznie ułatwiają zbieranie i przetwarzanie wszelkich resztek, pozostałości po materiałach oraz śmieci. Sprawdź, do czego jeszcze mogą przydać Ci się samowyładowcze kontenery dostępne w HHL Regały i wybierz spośród nich te, które najbardziej ułatwią pracę w Twojej firmie.

Do czego służą kontenery samowyładowcze dostępne w HHL Regały?

Dostępne w naszym sklepie kontenery samowyładowcze służą do transportu różnego rodzaju towarów. Przydają się zarówno do przewożenia produktów sypkich, na przykład żwiru, cementu czy piasku, jak i rozmaitych materiałów do produkcji oraz odpadów przemysłowych – złomu, wiórów i tworzyw sztucznych. Znacznie przyspieszają transport, a co za tym idzie – usprawniają pracę w hurtowni, sortowni oraz w każdym innym miejscu, w jakim są używane.

Jak działa samozaładowczy kontener na odpady?

Nasze kontenery są sterowane za pomocą specjalnego systemu, którego podstawę stanowi sprężyna. Otwierają się one samodzielnie. Ma to miejsce po dociśnięciu płytki umieszczonej w podstawie kontenera samowyładowczego. Kiedy z kolei widły kierują się ku tyłowi, kontener sam się zamyka. Jest to niezwykle przydatny, a także funkcjonalny mechanizm, ponieważ nie musisz wysiadać z wózka, aby wyładować znajdujący się w nim towar. Możesz też skorzystać z funkcji wywrotu, którą uruchomisz za pomocą specjalnego uchwytu, znajdującego się po lewej stronie kontenera.

Rodzaje kontenerów samowyładowczych

W HHL Regały znajdziesz kontenery samowyładowcze w różnych rozmiarach oraz kolorach. Możesz zdecydować się na modele mieszczące 150, 300, 600, 900, 1100, 1600, 2000, 2500, a nawet 3000 litrów. Standardowym kolorem kontenerów samowyładowczych jest niebieski – właśnie takie posiadamy w stałej ofercie z wysyłką z naszego magazynu. Do Twojej dyspozycji są również pomarańczowe, żółte, brązowe, czerwone, białe, zielone, czarne oraz szare kontenery. Tak duży wybór pozwoli Ci bez problemu dopasować produkty do aranżacji przestrzeni, w której mają się znajdować. W zależności od potrzeb możesz kupić kontenery z pokrywami lub zdecydować się na niskie kontenery na odpady. Asortyment naszego sklepu uzupełniają kółka do kontenerów, dzięki którym stają się one mobilnym, a co za tym idzie – jeszcze bardziej praktycznym sprzętem.

Zalety kontenerów oferowanych przez HHL Regały

  • są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i mają różne warianty pojemności,
  • znacznie ułatwiają codzienną pracę w magazynie, hurtowni czy sortowni,
  • podnoszą bezpieczeństwo pracy we wszystkich miejscach, w jakich używane są wózki widłowe,
  • sprawiają, że praca w magazynie czy hurtowni staje się bardziej komfortowa oraz łatwiejsza, a co za tym idzie – usprawniają ją,
  • mają różnorakie zastosowanie – możesz używać ich nie tylko w sortowniach czy magazynach, ale także w zakładach produkcyjnych oraz w prywatnym warsztacie lub przydomowym garażu.

Jak widzisz, lista zalet kontenerów samowyładowczych na odpady dostępnych w HHL Regały jest pokaźna. Sam przekonaj się, że warto zainwestować w tego rodzaju sprzęt, a usprawnisz zadania wykonywane w Twojej firmie. Nie dość, że transport towarów będzie o wiele szybszy i bezpieczniejszy, to na dodatek pracownicy docenią wprowadzone przez Ciebie udogodnienia.

Odwiedzam jako