Kategorie produktu
Inne

Szafy BHP ubraniowe

W każdej firmie, w której praca wymaga założenia specjalnego stroju roboczego, nieodzownym elementem wyposażenia są szafy ubraniowe. Najlepiej, jeśli nie będą zajmowały dużo miejsca, ale jednocześnie pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Równie ważne jest to, z jakich materiałów zostały wykonane. Pamiętaj, że tylko solidna, na przykład stalowa konstrukcja, sprawi, że szafki ubraniowe BHP posłużą Twoim pracownikom przez lata. Meble tego rodzaju znajdziesz w sklepie internetowym HHL Regały. Zapoznaj się z naszą ofertą, nie tylko wtedy, jeśli szukasz szaf BHP dla pracowników – produkty z tej kategorii mają bowiem o wiele szersze zastosowanie.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Szafki ubraniowe BHP – co to takiego?

Szafki ubraniowe BHP to rodzaj mebli, który – jak sama nazwa wskazuje – służy przede wszystkim do przechowywania odzieży pracowników. Bez nich trudno wyobrazić sobie dobrze zorganizowane miejsce pracy. Można trzymać w nich nie tylko stroje robocze – kombinezony, fartuchy, odzież ochronną czy specjalistyczne buty – ale również różnego rodzaju akcesoria, prywatne rzeczy pracowników i kosmetyki. Nowoczesne szafki ubraniowe BHP, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały, wyposażone są w zamki na kłódkę lub za dodatkową opłatą na kluczyk.

Szafki ubraniowe BHP – zastosowanie

Szafki ubraniowe metalowe do szatni odznaczają się ogromną uniwersalnością, dzięki czemu mogą być stosowane w wielu różnorodnych miejscach. W praktyce znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wydajna i funkcjonalna przestrzeń do przechowywania ubrań, toreb czy innych osobistych przedmiotów. Szafki na ubrania BHP doskonale sprawdzają się w przestrzeniach takich jak:

 • zakłady produkcyjne,
 • magazyny,
 • hurtownie,
 • pracownie,
 • sklepy,
 • warsztaty,
 • biura,
 • lokale gastronomiczne,
 • szkoły,
 • uczelnie,
 • baseny,
 • kluby fitness,
 • siłownie,
 • placówki medyczne,
 • inne miejsca publiczne.

Szafki na ubrania dla pracowników - źródło satysfakcji z miejsca pracy

Szafa pracownicza BHP na odzież roboczą to element wyposażenia, o którym być może mało się myśli na co dzień. Ma on jednak istotny wpływ na codzienną efektywność w miejscu pracy. Satysfakcja z jej użytkowania jest jednym z aspektów, które przyczyniają się do wyrobienia ogólnej opinii pracowników na temat danego przedsiębiorstwa. Odpowiednie parametry szafki ubraniowej metalowej pracowniczej ułatwiają codzienne użytkowanie, co przekłada się na zwiększenie zadowolenia z miejsca pracy, które pozwala utrzymywać produktywność na wysokim poziomie.

Szafki ubraniowe szkolne - wygodne rozwiązanie dla uczniów

Szafki ubraniowe szkolne stanowią niezwykle efektywne rozwiązanie, szczególnie w kontekście bezpieczeństwa i porządku w placówkach edukacyjnych. Zapewniają one wygodne i łatwo dostępne miejsce na przechowywanie nie tylko odzienia wierzchniego, ale także przyborów szkolnych. Szafka metalowa BHP na ubrania i akcesoria to doskonałe miejsce do przechowywania ciężkich podręczników i innych pomocy naukowych, których ciągłe noszenie w plecaku lub torbie mogłoby wpływać negatywnie na zdrowie. Takie wyposażenie zapewnia lepszą organizację, a także odciąża kręgosłupy uczniów gwarantując im komfort podczas przemieszczania się po budynku.

Szafka socjalna BHP - bezpieczeństwo mienia w budynkach publicznych

W budynkach, w których wymaganie odpowiedniego stroju nakłada obowiązek pozostawienia rzeczy osobistych w przeznaczonym do tego celu miejscu przebywa zazwyczaj wiele osób. Aby uniknąć kradzieży, niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie swojego mienia. Szafka metalowa do szatni to doskonałe rozwiązanie zapewniające pełne bezpieczeństwo. W standardowym wariancie proponujemy modele z otworem na kłódkę oraz możliwość dokupienia zamka na klucz. Metalowa szafka BHP wyposażona w takie rozwiązanie to stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa i porządku w danym budynku.

Szafy ubraniowe dostępne w sklepie HHL Regały i ich największe zalety

Szafy ubraniowe metalowe BHP mają wiele zalet, które sprawiają, że są jednym z podstawowych wyposażeń wielu zakładów pracy, placówek edukacyjnych i obiektów użyteczności publicznej. Ich obecność ma bezpośredni wpływ na poprawę warunków panujących w miejscu, w którym się znajdują. Wybierając szafy odzieżowe metalowe BHP z oferty HHL Regały można mieć gwarancję wielu korzyści, w tym zapewnienie bezpieczeństwa osobistego, utrzymanie higieny, organizację miejsca pracy, zgodność z przepisami oraz poprawę świadomości zasad BHP obowiązujących w danym budynku. To jednak nie koniec zalet proponowanego przez nas wyposażenia. Szafki robocze na ubrania charakteryzują się także pozytywnymi cechami takimi jak:

Uniwersalność

Jak wyżej zaznaczyliśmy, szafy ubraniowe, które kupisz w naszym sklepie, mają zastosowanie w wielu miejscach – począwszy od zakładów pracy, poprzez szkoły, na obiektach sportowych skończywszy. To nie wszystko – nadają się nie tylko do przechowywania odzieży, ale również różnego typu akcesoriów, kosmetyków, a nawet dokumentów. Nasze produkty będą doskonale sprawdzały się jako szafki zarówno dla pracowników, jak i uczniów, a także osób korzystających z obiektów publicznych wymagających zmiany stroju (siłownia, basen etc.).

Solidne wykonanie

Trwała stalowa konstrukcja gwarantuje, że z szaf ubraniowych pracowniczych, które kupisz w naszym sklepie, będziesz mógł bezawaryjnie korzystać przez wiele lat. Solidne materiały zapobiegają przed powstawaniem odkształceń czy wgnieceń, a sprawdzone mechanizmy eliminują ryzyko występowania problemów z zawiasami czy zamkami. Szafy metalowe ubraniowe są także odporne na korozję, co wpływa pozytywnie na ich trwałość. Nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o długoterminowym użytkowaniu oraz w zgodności z najnowszymi standardami jakości. Każda szafa ubraniowa pracownicza metalowa sprosta wymaganiom dynamicznego środowiska pracy.

Funkcjonalność

Kilka wariantów wymiarów do wyboru, możliwość dobrania dodatkowych elementów, na przykład ławki, zastosowanie nowoczesnych i niezawodnych zabezpieczeń – to wszystko sprawia, że szafy ubraniowe BHP dostępne w sklepie internetowym HHL Regały są maksymalnie praktyczne. Dostosowanie dostępnych opcji do różnych potrzeb i wymagań klientów jest dla nas priorytetem. Oferujemy różnorodność rozmiarów, konfiguracji i funkcji szafek metalowych pracowniczych BHP, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla różnych branż i miejsc pracy.

Korzystna cena

Szafka BHP na ubrania w korzystnej cenie to doskonała inwestycja na długie lata. Wiedząc to w ramach oferty HHL proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów. Spełniają one obecnie obowiązujące standardy bezpieczeństwa i ergonomii jednocześnie będąc przystępnymi pod względem finansowym. Nasi klienci mogą wybrać odpowiedni dla siebie produkt spośród wielu szafek pracowniczych BHP w konkurencyjnych cenach. W ten sposób oferujemy możliwość dostosowania artykułów do indywidualnych potrzeb - także pod względem budżetowym.

Propozycje szafek ubraniowych do przebieralni w HHL Regały - wiele modeli do wyboru

W sklepie internetowym HHL Regały kupisz szafki BHP o różnych wymiarach. Mało tego – możesz również zdecydować, ilu drzwiowy mebel najbardziej Ci odpowiada. Proponujemy Ci szafki jedno-, dwu-, trzy-, a nawet czterodrzwiowe.

Szafka BHP pojedyncza (bez przegrody)

Szafka na ubrania BHP pojedyncza to standardowy wariant umożliwiający swobodne przechowywanie odzieży oraz cennych przedmiotów osobistych w bezpiecznym miejscu. Odznacza się ona dużą pojemnością. Ten model szafki BHP ubraniowej metalowej charakteryzuje się także prostotą i funkcjonalnością - jest to najbardziej uniwersalna propozycja. W naszej ofercie jest on dostępny w wariantach dwu- lub trzy-drzwiowych.

Popularnym rozwiązaniem jest szafa dwudrzwiowa ubraniowa do szatni dla pracowników. Sprawdza się ona w szczególności w przestrzeniach o większym zapotrzebowaniu na tego typu rozwiązania. Wielodrzwiowe warianty znacznie ułatwiają organizację, zwłaszcza w przypadku konieczności ich przemieszczania. Oprócz jednej dużej przegrody, w której można wieszać ubrania, szafka pracownicza metalowa BHP dostępna w naszej ofercie została także wyposażona w półkę znajdującą się na górze. Jest to doskonałe miejsce do przechowywania butów lub torby.

Szafka ubraniowa dwudzielna

Szafka BHP pracownicza dwudzielna składa się z dwóch oddzielnych przestrzeni, które umożliwiają pracownikom przechowywanie odzieży osobistej oraz roboczej w sposób uporządkowany i funkcjonalny. Zapewniają one separację ubrań prywatnych od służbowych zachowując tym samym odpowiedni poziom higieny. Szafki ubraniowe dwudzielne sprawiają, że można w łatwy sposób uniknąć kontaminacji odzieży roboczej, co gwarantuje zachowanie jej w dobrym stanie na dłużej. Takie rozwiązanie będzie nadawało się w szczególności w przestrzeniach, w których sterylność odgrywa niezwykle istotną rolę. Szafki pracownicze metalowe dwudzielne sprawdzą się także w przypadku zakładów, w których odzież robocza bardzo łatwo ulega zabrudzeniu, a kontakt z nią mógłby spowodować zniszczenia ubrań prywatnych.

Szafki BHP ubraniowe dwudzielne podobnie jak warianty pojedyncze są także wyposażone w funkcjonalną półkę znajdującą się w górnej części.

Szafka metalowa na ubrania w typie L

Szafka metalowa szatniowa w typie L charakteryzuje się specyficznym wyglądem wyróżniającym ją na tle wcześniej opisanych wariantów. Przypisany jej kształt tworzy dwie oddzielne sekcje, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń. Szafa BHP ubraniowa jest jednocześnie kompaktowa i pojemna. Zalety takiego rozwiązania są szczególnie widoczne w zakładach pracy o ograniczonym dostępie do wolnej przestrzeni, w których szatnie mieszczą się na niewielkim metrażu. Taka szafka na ubrania robocze metalowa sprawdzi się we wszystkich przestrzeniach, gdzie istotne jest maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Metalowe szafki pracownicze BHP malowane proszkowo - trwałość koloru

Nasze szafki metalowe ubraniowe robocze dostępne są w atrakcyjnych, uniwersalnych kolorach pasujących do wystroju wielu pomieszczeń. Składają się z obudowy w odcieniu jasnoszarym oraz drzwiczek w barwie niebieskiej. Szafki odzieżowe metalowe BHP zostały pomalowane metodą proszkową, co pozwala im zachować swoją estetykę przez wyjątkowo długi czas. Na metalowej powierzchni nakładana jest warstwa proszku polimerowego, którą następnie poddaje się obróbce termicznej. W wyniku tego procesu kolory są intensywne, równomiernie nałożone i przede wszystkim trwałe. Szafy BHP metalowe dzięki malowaniu proszkowemu zyskują także odporność na czynniki atmosferyczne i substancje chemiczne. Co więcej wzmacnia się również ich wytrzymałość mechaniczna. W ten sposób na powierzchni szafek na ubrania pracownicze nie będą tworzyć się zadrapania czy odpryski.

Odwiedzam jako