Kategorie produktu
Inne

Półki na szafkę i inne akcesoria do szaf uniwersalnych

Odzież robocza, buty, prywatne rzeczy pracowników, kosmetyki, dokumenty, książki – wszystkie te i wiele innych przedmiotów pomieszczą pojemne szafy uniwersalne, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały. Aby były jeszcze bardziej funkcjonalne, dokup do nich dodatkowe półki. Dzięki nim przechowywanie ubrań, różnego rodzaju akcesoriów czy sprzętu, będzie jeszcze prostsze. Półki na szafkę i inne akcesoria do szaf uniwersalnych ułatwią utrzymanie porządku – pracownikom, uczniom i innym użytkownikom – w zależności od tego, gdzie znajdują się meble. A te zastosowanie znajdują nie tylko w zakładach produkcyjnych i magazynach, ale również w szkołach, uczelniach, na terenie obiektów sportowych, sklepów czy miejsc noclegowych.

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Półki na szafkę – czym są i do czego służą?

Zacznijmy od tego, czym są szafy uniwersalne. Dostępne w naszym sklepie internetowym meble tego rodzaju, jak już wyżej wspomnieliśmy, służą do przechowywania różnego typu przedmiotów. W zakładach pracy pracownicy trzymają w nich stroje robocze, obuwie ochronne i prywatne rzeczy. W szkołach i uczelniach uczniowe przechowują w szafach uniwersalnych książki i inne pomoce naukowe oraz ubrania. Natomiast w szatniach na siłowniach, basenach czy w klubach fitness użytkownicy chowają do nich ręczniki, odzież na zmianę i kosmetyki. Niezależnie od tego, w którym z tych miejsc są używane, wyposażenie szaf warto uzupełnić o dodatkowe półki. Pozwolą one uporządkować zawartość szafki oraz usprawnią korzystanie z niej. W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka wariantów półek do wyboru. Produkty te są dostępne w dwóch stonowanych, uniwersalnych kolorach: niebieskim i szarym. Ponadto pomiędzy sobą różnią się one także wysokością, szerokością, głębokością i nośnością.

Półki do szaf uniwersalnych – zastosowanie

  • Dodatkowe miejsce do przechowywania w szafkach znajdujących się w szatniach pracowniczych, szkolnych czy umieszczonych w różnego typu obiektach sportowych.
  • Możliwość przechowywania ciężkich przedmiotów – nośność każdej z półek wynosi aż 70 kilogramów.
  • Uporządkowanie przestrzeni w szafach znajdujących się w zakładach produkcyjnych, magazynach, hurtowniach, warsztatach, szpitalach, przychodniach, basenach, halach sportowych, klubach fitness, siłowniach i wielu innych miejscach użyteczności publicznej.

Półki na szafkę i inne akcesoria do szaf uniwersalnych, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały

  • Ergonomiczność.

Dodatkowe półki pozwolą dopasować szafę do potrzeb jej użytkowników. Dzięki nim szafa pracownicza, szkolna czy umieszczona w szatni klubu fitness będzie jeszcze bardziej uniwersalna.

  • Kilka wariantów półek do wyboru.

Szare lub niebieskie, o różnych szerokościach i głębokościach – sprawdź wszystkie oferowane przez nas modele półek i wybierz spośród nich te, które będą pasować do Twojej szafy.

  • Funkcjonalność.

Jak przystało na akcesoria do szaf uniwersalnych, nasze półki mają bardzo szerokie zastosowanie. Są doskonałym uzupełnieniem mebli stanowiących wyposażenie miejsc pracy, szkół, ośrodków sportowych czy hoteli.

  • Szybka dostawa.

Nasze magazyny są dobrze zaopatrzone, dlatego po złożeniu zamówienia, przesyłka z nim dotrze na podany przez Ciebie adres maksymalnie do 10 dni roboczych.

Odwiedzam jako