Kategorie produktu
Inne

Szafki szkolne metalowe, BHP i inne

Metalowa szafka BHP to niezbędne wyposażenie każdego zakładu pracy. Trwała konstrukcja, wysoka wytrzymałość i uniwersalny design czyni z niej doskonałą przestrzeń do składowania rzeczy osobistych, dokumentów lub odzieży roboczej. Szafki metalowe znajdą zastosowanie w szatniach, pomieszczeniach socjalnych i biurach, ale także w miejscach użytku publicznego, takich jak szkoły, baseny, kluby fitness, placówki medyczne, a nawet centra handlowe.

Produkty 1-12 z 19

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Metalowe szafy szkolne, uniwersalne i BHP to najlepszy sposób na przechowywanie rzeczy osobistych

Zadaniem pracodawcy jest zapewnienie pracownikom komfortowej i bezpiecznej przestrzeni do przechowywania ich prywatnych przedmiotów. Wiele modeli metalowych szafek szkolnych, uniwersalnych oraz BHP, zostało wyposażonych w zamykany na klucz zamek lub kłódkę. Takie rozwiązanie pozwala w bezpieczny sposób przechowywać wszystkie rzeczy osobiste. Pozostają one doskonale chronione, a przy tym w każdej chwili dostępne. Nowoczesne modele najwyższej jakości szaf metalowych posiadają zamki elektroniczne, otwierane przy pomocy specjalnych identyfikatorów.

Wykonane z metalu szafki BHP są bardzo stabilne i wytrzymałe. Dzięki uniwersalnej budowie i kompaktowym wymiarom z łatwością zaaranżujesz je w każdej przestrzeni. Stawiając koło siebie kolejne segmenty szaf, stworzysz elastyczne moduły, dostosowane do rozmiarów pomieszczenia. To niezastąpiony element szatni oraz pomieszczeń socjalnych, umożliwiający pracownikom komfortowe przechowywanie ubrań i rzeczy osobistych.

Specjalistyczne szafy magazynowe BHP zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić wygodne składowanie odzieży roboczej i wszelkiego rodzaju ubrań. Szafki szkolne oraz ubraniowe szafy BHP posiadają dodatkowo praktyczne przegródki i haczyki, umożliwiające wygodne ułożenie kasków ochronnych, toreb lub butów, a także powieszenie odzieży. Otwory wentylacyjne umożliwiają stałą cyrkulację powietrza, co zapobiega zbieraniu się wilgoci i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów wewnątrz szafek.

Szeroka oferta metalowych szaf uniwersalnych, szkolnych i BHP

Metalowe szafki skrytkowe dostępne są w wielu różnych rozmiarach - od niewielkich szafek czterodrzwiowych, po większe modele, o nawet kilkunastu komorach. Tego rodzaju funkcjonalne meble doskonale sprawdzą się w szkolnych szatniach lub pracowniczych pokojach socjalnych. Zapewniają komfort i prywatność, pozwalając w wygodny sposób przechowywać ubrania, dokumenty lub sprzęt elektroniczny podczas zajęć lekcyjnych, lub w trakcie pracy.

Uniwersalne szafy magazynowe świetnie sprawdzą się w biurach, warsztatach oraz hurtowniach. Solidne, stalowe szafy zamykane na zamek, mogą zostać wyposażone w dowolną ilość półek. Umożliwiają wygodne przechowywanie akt, dokumentów lub elektronarzędzi. Wszystkie szafki metalowe dostępne w naszym sklepie są malowane proszkowo na żywe kolory, dzięki czemu wyróżniają się trwałą i gładką powierzchnią. Klasyczna i gama kolorystyczna sprawi, że bez problemu wybierzesz model pasujący do estetyki wnętrza. Wysycone barwy zapewniają szafom uniwersalnym, szkolnym oraz BHP doskonały, profesjonalny charakter, który sprawdzi się w każdej przestrzeni.

Odwiedzam jako