Kategorie produktu
Inne

Pojemniki do segregacji odpadów

Magazyn to miejsce, w którym znajduje dużo różnego rodzaju artykułów, a podczas ich przechowywania, składowania i transportowania, produkowanych jest sporo śmieci. To dlatego dla jego sprawnego i prawidłowego funkcjonowania nieodzowne jest wdrożenie przemyślanego systemu gospodarowania odpadami. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej pozbędziesz się śmieci czy pozostałości po materiałach, a co za tym idzie – zachowasz czystość i porządek w magazynie. W tym celu zaopatrz się w praktyczne produkty, które kupisz w sklepie HHL Regały. W tej kategorii artykułów proponujemy Ci wygodne pojemniki na odpady o różnych pojemnościach. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto je kupić.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jak gospodarować odpadami w magazynie?

Zacznij od segregowania odpadów. To kluczowe nie tylko dla zachowania porządku, ale również dla zmniejszenia kosztów związanych z wywozem śmieci. Proces ten znacznie ułatwi zakup nie jednego, ale kilku pojemników na odpady. Istotne jest, aby były one wystarczająco duże, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy nie będziecie musieli opróżniać ich zbyt często. W zależności od rodzaju magazynu, przechowywanych w nim towarów, a co za tym idzie również wytwarzanych śmieci, wybierz pojemnik o pojemności 50, 75 lub 120 litrów. O czym jeszcze powinieneś pamiętać? Istotna jest nie tylko wielkość pojemnika, ale również jego ustawienie. Najlepiej, jeśli znajdzie się w on takim miejscu, w którym nie będzie utrudniał pracownikom wykonywania ich obowiązków, ani nie będzie kolidował z pracą maszyn oraz ruchem pojazdów, na przykład wózków widłowych. W tej roli świetnie sprawdzą się na przykład nasze pojemniki zewnętrzne plastikowe do segregacji śmieci.

Pojemniki na odpady dostępne w HHL Regały

W HHL Regały kupisz produkty, które ułatwią Ci gospodarowanie odpadami w magazynie, hurtowni, sklepie czy zakładzie produkcyjnym. Oferujemy Ci różnej wielkości pojemniki. Możesz zdecydować się na model o pojemności 50, 75 lub 120 litrów. Dwa pierwsze wyposażone są w zieloną pokrywę ukrywającą zawartość koszy, a ostatni zamiast niej ma – równie praktyczną – uchylną klapę. Szczelny pojemnik na odpady zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz. Ponadto największy śmietnik np. na odpady zmieszane wyposażony został w także koła, które usprawniają transport zbiornika. Wszystkie łączy uniwersalny, ciemny kolor – dzięki niemu nasze kosze pasują do każdego rodzaju magazynu.

Produkty do gospodarowania odpadami z HHL Regały i ich największe zalety

Różne pojemności do wyboru

Niezależnie od tego, czy masz duży magazyn, czy mały sklep, w HHL Regały kupisz kontenery na odpady o różnych pojemnościach. Możesz zdecydować się na mniejsze pojemniki lub wybrać większy, który wyposażony jest w koła umożliwiające transport.

Uniwersalna kolorystyka

Dzięki maksymalnie stonowanemu szaremu kolorowi nasze pojemniki pasują do każdego pomieszczenia magazynowego. W naszym asortymencie znajdują się także pojemniki zewnętrzne na odpady segregowane, które świetnie będą współgrać z kolorystyką otoczenia.

Szerokie zastosowanie

Choć nasze kontenery przeznaczone są przede wszystkim do magazynów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich również w innych miejscach. Sprawdzą się jako pojemniki na odpady w hurtowniach, sklepach, warsztatach, pracowniach czy garażach firmowych. Możesz również używać ich jako pojemników zewnętrznych do segregacji odpadów.

Praktyczne pokrywy

Funkcjonalne klapy naszych kontenerów chronią przed przedostawaniem się brzydkich zapachów na zewnątrz, ułatwiają przechowywanie odpadów i umożliwiają napełnianie oraz opróżnianie pojemników.

Możliwość transportowania

Jak wyżej wspomnieliśmy, wśród naszych pojemników znajdziesz wyjątkowo funkcjonalny model wyposażony w koła. Taki zbiornik jest idealny do transportowania – ułatwia wywożenie odpadów i znacznie usprawnia codzienną pracę w magazynie.

Wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne

Nasze zewnętrzne pojemniki na śmieci wyróżniają się odpornością na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Odpowiednio zabezpieczone przed zmianami pogodowymi, oferują niezawodność w codziennym użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowane klapy skutecznie chronią ich zawartość przed deszczem, śniegiem czy intensywnym nasłonecznieniem.

Łatwość czyszczenia

Dodatkową zaletą każdego naszego pojemnika, jak i większego kontenera plastikowego na śmieci jest względna łatwość utrzymania ich w czystości. Sprzyjają temu gładkie powierzchnie ścianek, ułatwiające ich czyszczenie w celu zachowania higieniczności. Dzięki temu produkty dostępne w tej kategorii mogą być z powodzeniem użytkowane przez wiele lat.

Odwiedzam jako