Kategorie produktu
Inne

Wygodne gospodarowanie odpadami w magazynie

Magazyn to miejsce, w którym znajduje dużo różnego rodzaju artykułów, a podczas ich przechowywania, składowania i transportowania, produkowanych jest sporo śmieci. To dlatego dla jego sprawnego i prawidłowego funkcjonowania nieodzowne jest wdrożenie przemyślanego systemu gospodarowania odpadami. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej pozbędziesz się śmieci czy pozostałości po materiałach, a co za tym idzie – zachowasz czystość i porządek w magazynie. W tym celu zaopatrz się w praktyczne produkty, które kupisz w sklepie HHL Regały. W tej kategorii artykułów proponujemy Ci wygodne pojemniki na odpady o różnych pojemnościach. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto je kupić.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jak gospodarować odpadami w magazynie?

Zacznij od segregowania odpadów. To kluczowe nie tylko dla zachowania porządku, ale również dla zmniejszenia kosztów związanych z wywozem śmieci. Proces ten znacznie ułatwi zakup nie jednego, ale kilku pojemników na odpady. Istotne jest, aby były one wystarczająco duże, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy nie będziecie musieli opróżniać ich zbyt często. W zależności od rodzaju magazynu, przechowywanych w nim towarów, a co za tym idzie również wytwarzanych śmieci, wybierz pojemnik o pojemności 50, 75 lub 120 litrów. O czym jeszcze powinieneś pamiętać? Istotna jest nie tylko wielkość pojemnika, ale również jego ustawienie. Najlepiej, jeśli znajdzie się w on takim miejscu, w którym nie będzie utrudniał pracownikom wykonywania ich obowiązków, ani nie będzie kolidował z pracą maszyn oraz ruchem pojazdów, na przykład wózków widłowych.

Pojemniki na odpady dostępne w HHL Regały

W HHL Regały kupisz produkty, które ułatwią Ci gospodarowanie odpadami w magazynie, hurtowni, sklepie czy zakładzie produkcyjnym. Oferujemy Ci różnej wielkości pojemniki. Możesz zdecydować się na model o pojemności 50, 75 lub 120 litrów. Dwa pierwsze wyposażone są w zieloną pokrywę ukrywającą zawartość koszy, a ostatni zamiast niej ma – równie praktyczną – uchylną klapę zapobiegającą wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz oraz koła, które usprawniają transport zbiornika. Wszystkie łączy uniwersalny, ciemny kolor – dzięki niemu nasze kosze pasują do każdego rodzaju magazynu.

Produkty do gospodarowania odpadami z HHL Regały i ich największe zalety

  • Różne pojemności do wyboru.

Niezależnie od tego, czy masz duży magazyn, czy mały sklep, w HHL Regały kupisz kontenery na odpady o różnych pojemnościach. Możesz zdecydować się na mniejsze pojemniki lub wybrać większy, który wyposażony jest w umożliwiający transport koła.

  • Uniwersalna kolorystyka.

Dzięki maksymalnie stonowanemu szaremu kolorowi nasze pojemniki pasują do każdego pomieszczenia magazynowego.

  • Szerokie zastosowanie.

Choć nasze kontenery przeznaczone są przede wszystkim do magazynów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich również w innych miejscach. Sprawdzą się jako pojemniki na odpady w hurtowniach, sklepach, warsztatach, pracowniach czy garażach. Możesz również używać ich w swoim gospodarstwie domowym.

  • Praktyczne pokrywy.

Funkcjonalne klapy naszych kontenerów chronią przed przedostawaniem się brzydkich zapachów na zewnątrz, ułatwiają przechowywanie odpadów i umożliwiają napełnianie oraz opróżnianie pojemników.

  • Możliwość transportowania.

Jak wyżej wspomnieliśmy, wśród naszych pojemników znajdziesz wyjątkowo funkcjonalny model wyposażony w koła. Taki zbiornik jest idealny do transportowania – ułatwia wywożenie odpadów i znacznie usprawnia codzienną pracę w magazynie.

Odwiedzam jako