Kategorie produktu
Inne

Palety drewniane i metalowe

Magazynowanie, pakowanie i transportowanie różnego rodzaju towarów nie jest możliwe bez odpowiedniego wyposażenia. Jednym z podstawowych produktów tego typu są palety drewniane i plastikowe. Artykuły te, które kupisz w naszym sklepie internetowym, mają standardowe wymiary, dzięki czemu są kompatybilne z wózkami widłowymi; ponadto cechuje je wytrzymałość i możliwość zastosowania w wielu gałęziach przemysłu, na przykład w branży spożywczej i motoryzacyjnej. Gdzie jeszcze się ich używa? Jakie są największe zalety palet drewnianych i plastikowych, które kupisz w sklepie internetowym HHL Regały? Przeczytaj, dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie, a potem zaopatrz się w nasze produkty z tej kategorii.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Czym są palety drewniane i plastikowe?

Palety drewniane i plastikowe to nośniki służące do przechowywania oraz transportowania różnego typu artykułów. Używa się ich przede wszystkim w magazynach – stanowią sztywne podłoże, na którym najpierw składuje się opakowania i ładunki, a później przewozi je w określone miejsce. Palety – zarówno drewniane, jak i plastikowe – transportowane są na wózkach widłowych. Poszczególne modele tego typu produktów różnią się pomiędzy sobą wymiarami: wysokością, głębokością i szerokością oraz ciężarem i kolorem. Co ważne, palety możesz uzupełnić o dodatkowe, obligatoryjne elementy, które zwiększą spektrum ich zastosowania. W naszym sklepie internetowym kupisz na przykład nadstawki, czyli obudowy osłaniające artykuły ułożone na paletach.

Palety drewniane i plastikowe – zastosowanie

  • Przechowywanie różnego rodzaju artykułów w magazynach, hurtowniach i sklepach.
  • Wygodny transport towarów na wózkach widłowych.
  • Składowanie dużych ilości produktów w halach przemysłowych, montażowych, budowlanych czy w zakładach produkcyjnych.
  • Składowanie towarów o zróżnicowanych wymiarach i kształtach.
  • Dodatkowe zabezpieczenie przechowywanych towarów przed uszkodzeniem.

Palety drewniane i plastikowe dostępne w sklepie internetowym HHL Regały – największe zalety

  • Szybka dostawa.

Nasi pracownicy dbają o to, aby magazyn sklepu HHL Regały był dobrze zaopatrzony. Dlatego też zamówione przez Ciebie palety drewniane i plastikowe, dostarczymy na podany adres w ciągu 5 do maksymalnie 10 dni roboczych.

  • Uniwersalność.

Możliwość składowania towarów różnego rodzaju, również tych o niestandardowych wymiarach i kształtach, dopasowanie do wózków widłowych i szerokie zastosowanie – takie połączenie atutów sprawia, że nasze palety są wysoce funkcjonalne i praktyczne.

  • Szerokie zastosowanie.

Magazyn to tylko jedno z wielu miejsc, w których mogą być używane oferowane przez nas palety drewniane i plastikowe. Hurtownia, pracownia, czy skład budowlany – proponowane przez nas produkty z tej kategorii znajdują zastosowanie w firmach, zakładach produkcyjnych, a nawet w prywatnych warsztatach i garażach.

  • Wytrzymałość.

W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na palety wykonane z plastikulub drewna. Oba warianty charakteryzuje wysoka trwałość – zdecyduj się na nie, jeśli szukasz produktów, które są odporne na uszkodzenia i dzięki temu będą służyć Ci przez lata.

Odwiedzam jako