Kategorie produktu
Inne

Wszystkie akcesoria paletowe do Twojego magazynu

Zastosowanie jakościowych akcesoriów paletowych to klucz do sprawnego zarządzania środowiskiem magazynowym. Palety wykonane z metalu, drewna czy plastiku, nadstawki paletowe, nóżki do palet i wózki, dają możliwość stworzenia wydajnej logistyki magazynowej i wydajnej przestrzeni przechowywania. Wykorzystanie najwyższej klasy akcesoriów paletowych, konstruowanych przez renomowanych producentów, daje pewność, że Twój magazyn jest w pełni wydajny i ergonomiczny.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
H130 mm. Czarna (Auer)
58,00 zł
Zobacz produkt
H150 mm. Czarna (Auer)
100,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Wysokiej jakości, wytrzymałe palety, to jeden z najczęściej wykorzystywanych elementów wyposażenia magazynu. Ich stabilna konstrukcja i dostosowane do europejskich norm wymiary pozwalają w prosty i wygodny sposób katalogować oraz transportować różnego rodzaju towary. Szeroka oferta palet dostępnych w sklepie HHL Regały, wykonanych z drewna, metalu lub tworzyw sztucznych, pozwoli Ci zaaranżować funkcjonalną i uporządkowaną przestrzeń przechowywania, konieczną dla sprawnego funkcjonowania Twojej firmy.

Funkcjonalne akcesoria magazynowe - palety drewniane, metalowe i plastikowe

Palety typu EURO, to popularne rozwiązanie, stosowane w większości powierzchni magazynowych. Wykonane z drewna, podwyższone platformy, służą do składowania oraz wygodnego transportowania produktów. Standaryzowany rozmiar pozwala zoptymalizować prace w magazynie i stworzyć wydajną logistykę zarządzania towarami spaletyzowanymi. Wytrzymałe i lekkie palety drewniane charakteryzują się dużą nośnością i długą żywotnością.

W naszym sklepie posiadamy także duży wybór akcesoriów paletowych o niestandardowych wymiarach. Doskonale nadają się one do przechowywania i przenoszenia dowolnych typów towarów i materiałów. Mogą być składowane na regałach magazynowych. Dobranie odpowiedniego rozmiaru palety umożliwia dostosowanie ich specyfiki do indywidualnych potrzeb każdej działalności. Świetnie sprawdzą się w magazynach, warsztatach, hurtowniach i sklepach, znacząco ułatwiając rozładunek oraz katalogowanie produktów.

Magazynowe akcesoria paletowe wykonane są z najwyższej jakości komponentów, zapewniających im trwałość i odporność na uszkodzenia. Palety drewniane, metalowe oraz plastikowe cechują się zróżnicowaną funkcjonalnością. Wykorzystanie palet o różnym udźwigu i sztywności pozwala dostosować ich właściwości do potrzeb składowanych na nich produktów. Palety mogą zostać uzupełnione o praktyczne nadstawki koszowe oraz uchwyty, ułatwiające zarządzanie środowiskiem magazynowym.

Wszystkie akcesoria paletowe do magazynów i hurtowni

Doskonała jakość materiałów zapewnia paletom magazynowym odpowiednią trwałość, przez co zyskujesz pewność, że posłużą Ci one przez wiele lat. Palety wykonane z tworzywa sztucznego wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją i bardzo niską wagą. Lekkie i mobilne plastikowe akcesoria paletowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do wymagań konkretnych towarów. Mogą być składowane na regałach magazynowych i wygodnie transportowane.

Palety magazynowe zapewniają sztywne i stabilne podłoże dla każdego rodzaju materiałów. Mogą być wykorzystywane do przenoszenia ułożonych w większych stosach drobnych produktów. Standardowe palety zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym i bezpiecznym transportowaniu towarów przy pomocy wózka widłowego. Aby dodatkowo zabezpieczyć produkty i zapobiec ich zsuwaniu się, możesz doposażyć paletę w specjalne nadstawki, czyli drewniane obudowy osłaniające boki towaru. W naszym sklepie znajdziesz także szeroką ofertę skrzyniopalet, wózków oraz kontenerów samowyładowczych.

Odwiedzam jako