Kategorie produktu
Inne

Wózki do skrzynek i pojemników plastikowych

Oferujemy duży wybór wózków do skrzynek paletowych. W ofercie znajdują się między innymi wózki do ¼ skrzynek paletowych i do ½ skrzynek paletowych. Wózki te są niezwykle mocne,z udźwigiem do 175 kg. Dzięki wózkowi do skrzyń paletowych znacznie ułatwisz sobie pracę i oszczędzisz organizmowi ciężkiego dźwigania. W ofercie znajdziesz również większe wózki, z maksymalnym udźwigiem 400 kg.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jednym z podstawowych elementów magazynów, sklepów, hurtowni, warsztatów i wszystkich przestrzeni, gdzie przechowywane są towary i produkty są wózki metalowe. Bez nich niewyobrażalny stałby się transport składowanych przedmiotów, zaś codzienna praca uległaby znacznemu utrudnieniu. Szeroki wybór różnego rodzaju wózków dostępnych w naszym sklepie gwarantuje, że każda potrzeba naszego klienta zostanie zaspokojona. Nasze wózki występują w różnorodnych rozmiarach i kształtach, skonstruowane są z różnych materiałów, mogą zostać uzupełnione o niezliczoną ilość dodatkowych elementów i akcesoriów, które zwiększą ich funkcjonalność. Szerokie spektrum udźwigów, różne rodzaje kół i zróżnicowane wymiary platform - każdy znajdzie coś dla siebie. 

Jednym z najciekawszych wariantów wózków obecnym w naszym asortymencie jest wózek transportowy do skrzynek, skrzynek euro i pojemników plastikowych. Nasz wózek transportowy eliminuje konieczność posiadania ciężkich wózków przemysłowych o skomplikowanej technologii - pojemniki mogą być układane jeden na drugim, co wpływa na efektywność użycia narzędzia. 

Wózek do skrzynek, który można znaleźć w naszym sklepie, charakteryzuje się: 

  • Przeznaczeniem do pracy z małymi elementami
  • Różnymi opcjami do wyboru, jeśli chodzi o obecność przestrzeni ładunkowej
  • Wykonaniem z rur i profili stalowych
  • Obecnością dwóch kół stałych i dwóch skrętnych, co ułatwia manewrowanie wózkiema

Nasze wózki do transportu przydadzą się w zakładach i firmach, gdzie na porządku dziennym potrzebne jest przewożenie skrzynek i pojemników ułożonych w stos.  Dodatkowo warto zwrócić uwagę, iż oferowany przez nas wózek do przewożenia skrzynek narzędziowych jest wyposażony w innowacyjny system połączeń, dzięki czemu możliwe staje się transport nie tylko w stosie, ale i bardzo ciężkich ładunków. Każdy dostępny w naszym katalogu wózek do przewozu skrzynek jest:

  • Ergonomiczny
  • Ma dużą nośność
  • Jest wyposażony w lekko poruszające się kółka
  • Zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy.

Niezależnie od dokonanego wyboru, zapewniamy najwyższą jakość wykonania oraz gwarancję na nasze towary. Nasze wózki wyróżniają się na rynku nie tylko niską ceną, ale i doskonałą konstrukcją.

Odwiedzam jako