Kategorie produktu
Inne

Wózki nożycowe i widłowe od HHL

Tutaj w HHL lubimy efektywność, dlatego chcemy pomagać w tworzeniu najlepszych warunków dla produktywnej pracy. Na przykład - umożliwienie posiadania odpowiednich maszyn i narzędzi, które usprawnią Twoją pracę. Właśnie takie narzędzia znajdziesz tutaj, na naszej stronie, gdzie mamy duży wybór wózków nożycowych, widłowych i innych. Nasze produkty charak-teryzują się dużą nośnością i są niesamowicie stabilne. Oprócz tego, niektóre z naszych produk-tów są wyposażone w quickløft, co daje użytkownikowi lepsze i łatwiejsze doświadczenie. Jeśli chcesz ułatwić sobie codzienne życie, między innymi poprzez bardziej ergonomiczne stan-owiska pracy, możesz skorzystać z naszego szerokiego asortymentu wózków nożycowych i widłowych dostępnych na miejscu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Wózek paletowy napędzany elektrycznie to narzędzie, które usprawni pracę każdego magazynu, sklepu czy hali fabrycznej. Jego obecność ogranicza do niezbędnego minimum liczbę pracowników niezbędnych do załadunku i rozładunku towaru. Podnoszenie i obsługa wózka zachodzi właściwie bez użycia siły pracownika. Nasze wózki paletowe elektryczne przeznaczone są do transportowania towarów znajdujących się na paletach, a także ich wysokiego podnoszenia, gdy zachodzi potrzeba umieszczenia ich na samochodach dostawczych lub ułożeniu na regałach. Oferowane przez nas produkty posiadają solidnie i stabilnie wykonaną konstrukcję masztu oraz baterię pozwalającą na wielogodzinne wykonywanie prac.

Dowolny wózek elektryczny paletowy dostępny w naszej ofercie jest niezwykle efektywny i tani w eksploatacji - może być podłączane do sieci elektrycznej w celu naładowania baterii. Wybrane modele zostały również wyposażone we wspomaganie jazdy, dzięki czemu manewrowanie wózkiem staje się proste i przyjemne. Wystarczy wejść w nasz internetowy katalog i odnaleźć rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom i wymaganiom, niezależnie od wielkość udźwigu czy wagi urządzenia. Wszystkie nasze wózki objęte są gwarancją producenta.

Elektryczny wózek paletowy jest uniwersalnym i wygodnym rozwiązaniem. Wśród jego zalet można wyróżnić:

  • Możliwość podnoszenia ciężarów nawet powyżej 2000 kilogramów
  • Elektroniczne sterowanie gwarantujące prostą obsługę
  • Wydajny, cichy i energooszczędny silnik
  • Zasilanie elektryczne jest ekologiczne i bezpieczne dla pracowników nawet w zamkniętych pomieszczeniach
  • Nowoczesne paleciaki elektryczne wyposażone są w ergonomiczny hamulec oraz system zapobiegający przewracaniu się na zakrętach
  • Niewielkie rozmiary gwarantujące wygodne przechowywanie.

Rozmaitość dostępnych w naszych sklepie modeli sprawia, że niezwykle prosto jest wybrać odpowiednie dla danej działalności wózki widłowe, których ceny są niezwykle atrakcyjne, nawet jeśli weźmie się pod uwagę najwyższą jakość wykonania. Wystarczy zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Odwiedzam jako