Kategorie produktu
Inne

Stół podnośny zapewnia lepszą pozycję roboczą

Praca w magazynie zwykle wiąże się z powtarzalnym podnoszeniem ciężaru i przeciążeniem organizmu.
Dzięki zastosowaniu wózka z podnośnym stołem, Ty i Twoi pracownicy możecie uzyskać lepsze, ergonomiczne warunki pracy.
Może to prowadzić do większej wydajności pracy, poprawy produktywności, a także mniejszego ryzyka zwolnień chorobowych i zmęczenia.
Zadowoleni pracownicy zapewniają zadowolonych klientów, dlatego warto zainwestować w podnośny wózek stołowy do magazynu.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wózków transportowych. W naszym katalogu internetowym oraz sklepach stacjonarnych możesz znaleźć między innymi: Wózki platformowe Wózki półkowe Wózki paletowe nożycowe Wózki do skrzynek i tacek Wózki platformowe z dyszlem Wózki na palety Wózki do transportu beczek Wózki do sprzątania Wózki kuchenne Jednak nie są to jedyne narzędzia, które przydadzą się, gdy zachodzi potrzeba częstego podnoszenia ładunków.
Wśród urządzeń przydatnych w każdym magazynie, sklepie i warsztacie znajduje się niewątpliwie stół podnośny nożycowy. Nieważne, czy zdecydujesz się na wybór stołu z napędem hydraulicznym lub elektrohydraulicznym (potocznie - stołu ręcznego bądź elektrycznego), gwarantujemy prostą regulację jego wysokości. Przyczynia się to do komfortu i bezpieczeństwa pracy zatrudnionych przez Ciebie osób, niezależnie od ich wzrostu.
Stoły podnośne nożycowe są również niezastąpione jeśli chodzi o niwelowanie różnic w przypadku instalacji transportowych. Stoły podnośne nożycowe zasadniczo dzielą się na dwa rodzaje ze względu na wysokość ich konstrukcji. Są to płaskie stoły podnośne oraz kompaktowe stoły podnośne. W przypadku tych drugich wysokość jest większa, gdyż pod platformą zainstalowany jest agregat hydrauliczny.
Wszystkie stoły mogą być ładowane za pomocą rampy lub dzięki użyciu klasycznego podnośnikowego wózka widłowego. Warto pamiętać, że w naszej ofercie dostępny jest wariant mobilny podnośnych wózków platformowych wyposażony w rolki. Przy konieczności transportu i podnoszenia palet, można wybrać model z widłami. Jeśli zaś zachodzi potrzeba podnoszenia pojedynczych przedmiotów, to polecamy stoły podnośne z zamkniętą platformą.
Posiadamy także stoły z podwójnymi i potrójnymi nożycami dzięki którym można pracować na znacznych wysokościach. Oprócz tego możemy Ci zaoferować przechylane podnośne stoły, które przydadzą się przy zdejmowaniu ładunków z wysokich pojemników lub skrzyń kratowych. W naszym sklepie znajdziesz stół, który odpowie na wszystkie nawet najbardziej indywidualne potrzeby.

Odwiedzam jako