Kategorie produktu
Inne

Stoły warsztatowe i szafki warsztatowe

Idealny stół warsztatowy oferuje idealne połączenie wystarczającej ilości miejsca na narzędzia i przedmioty potrzebne do pracy oraz wygodnego miejsca do przechowywania, dzięki czemu zawsze będziesz mieć to, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki. Stworzyliśmy gamę mocnych, solidnych i przestronnych stołów warsztatowych, które są idealne do wszystkiego, od warsztatów samochodowych po prace związane z pakowaniem i wysyłką.
Znajdą tu Państwo dobrej jakości stoły warsztatowe, które wytrzymają trudy dnia codziennego, ułatwią pracę i zwiększą sat-ysfakcję z pracy.

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
Nadbudowa do stołu warsztatowego 2000mm
1 794,00 zł
Zobacz produkt
Stół warsztatowy L2000 x B800 mm 6 szuflad Olej-MDF
4 194,00 zł
Zobacz produkt
na stronę
W katalogu naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór mebli warsztatowych, oferujemy między innymi: Stoly warsztatowe Szafki warsztatowe i części do nich Tablice na narzędzia Taborety i krzesła warsztatowe Skrzynki narzędziowe. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdego stanowiska pracy są stoły warsztatowe. W naszej ofercie występują one w dwóch wariantach: w wersji lekkiej oraz wzmocnionej. Służą one usprawnieniu pracy nie tylko w warsztacie, ale i w punktach serwisowych, halach produkcyjnych lub specjalistycznych przedsiębiorstwach jak na przykład stolarnie. Niezwykle istotną kwestią jest ich solidność wynikająca z przemyślanej i sprawdzonej konstrukcji oraz odporność i wytrzymałość. Możesz być pewien jakości oferowanych przez nas rozwiązań. Gwarantujemy, że w asortymencie posiadamy tylko najlepsze stoły warsztatowe - cena uzależniona jest od ich wymiarów i kompletacji. Nasze stoły możesz uzupełnić o podwieszane szuflady, drzwiczki zamykane na klucz, perforowane panele i półki oraz nadbudowy. Zawsze też możesz zdecydować się na mobilne stoły warsztatowe na kółkach. Odpowiednia konstrukcja sprawia, iż zarówno kółka, jak i dodatkowe elementy nie wpływają na stabilność mebla. Odwiedź katalog naszego sklepu i zapoznaj się z rozdziałem: stoły warsztatowe cennik. Pamiętaj, że lekkie stoły warsztatowe najlepiej kupić, gdy chcesz wyposażyć pracownię lub stanowisko usługowe. Umożliwiają one mało obciążające prace w stylu pakowania, montowania, kreślenia, czy dokonywania pomiarów. Natomiast ciężkie stoły warsztatowe przydadzą się w halach produkcyjnych, czy miejscach, gdzie dokonuje się specjalistycznej obróbki - na ich blacie można ustawić ciężkie urządzenia bądź inne maszyny wykorzystywane w codziennej pracy. Są one wzmocnione i dzięki temu mogą zostać znacząco rozbudowane i wyposażone w dodatkowe elementy. Stoły w obu wersjach wykonane są z solidnych wysokiej jakości materiałów. Dzięki nim możesz być spokojny o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników nawet w trudnych warunkach pracy.

Odwiedzam jako