Kategorie produktu
Inne

Śruba rozporowa M10 do regału paletowego

SKU produktu: 130009
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
5,00 zł
Specyfikacje
  • Ciężar własny 0,2 kg

Śruba rozporowa M10 do regału paletowego

Oferowana śruba rozporowa służy do mocowania użytkowanych regałów paletowych. Zastosowanie produktu umożliwia odpowiednie zabezpieczenie konstrukcji przed niechcianym i przypadkowym przechyłem. Śruba rozporowa pierścieniowa umożliwia przykręcenie regału do betonowej ściany, dzięki czemu cała konstrukcja staje się stabilna, a otoczenie bezpieczne dla pracowników.

Wysokiej jakości śruba rozporowa do montażu regałów

Wykonany z najtrwalszych materiałów produkt to gwarancja skuteczności. Dzięki łatwemu montażowi śruba rozporowa pierścieniowa umożliwia szybką i efektywną instalację konstrukcji. Oferowany produkt jest odporny na negatywny wpływ trudnych warunków pracy w magazynie. Dzięki odpowiedniemu, fabrycznemu zabezpieczeniu śruba rozporowa jest niepodatna na działanie wilgoci, oraz na działanie dużych obciążeń.

Śruba rozporowa pierścieniowa to uniwersalny produkt, który może być stosowany do montażu różnych ciężkich przedmiotów, w tym mebli, kaloryferów czy narzędzi i mniejszych maszyn, które wymagają zabezpieczenia. Zalecamy zamocowanie regału do grubego, betonowego podłoża.

Odwiedzam jako