Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy moduł dostawny. H4000 x L2725 mm / 1500 kg - Ocynk + RAL2004

Wyprzedaż
SKU produktu: 16400027000500-1
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 1 rama H4000 x 1100 mm – Ocynk
  4 belki L2700 mm – RAL2004 / 1500 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 306,00 zł Special Price 1 044,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 4000 mm
 • Długość 2725 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1500 kg na parę belek

Regał paletowy HHL – pomoc w zagospodarowaniu przestrzeni magazynowej

W przestrzeni magazynowej liczy się każdy centymetr powierzchni użytkowej. Istotnym aspektem jest optymalizacja zagospodarowania przestrzeni, która pomaga zwiększać efektywność pracowników. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi przestrzeni pracownicy stają się wydajniejsi, a praca łatwiejsza do wykonania. Firma HHL oferuje rozwiązania, które poradzą sobie z najbardziej wymagającymi powierzchniami magazynowymi. Nie tylko zapewnią ogólny ład i porządek, ale również zwiększą bezpieczeństwo pracowników oraz składowanych towarów.

W ofercie HHL oprócz regałów paletowych dostępny jest także moduł do regału paletowego, który można domontować na miarę swoich potrzeb. Różnią się one rozmiarami i wariantami, w zależności od aktualnego zapotrzebowania – dzięki temu nie trzeba kupować dodatkowych regałów, wystarczy jedynie przedłużyć te już zainstalowane w magazynie. Moduł do regału paletowego to rozwiązanie użyteczne i ergonomiczne. Warto pamiętać o równomiernym rozkładzie ciężaru – pozwoli to dłużej cieszyć się trwałością i wytrzymałością produktów magazynowych.

Moduł do regału paletowego HHL – gwarancja wysokiej jakości

Producentem modułów do regałów paletowych z oferty HHL jest hiszpańska firma Kimer. Prezentowany model składa się z jednej, ocynkowanej ogniowo ramy oraz 4 belek malowanych proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 o maksymalnym udźwigu 1500 kg na parę belek. Warstwa cynku nakładana w wysokiej temperaturze nawet do 500°C stanowi ochronę i zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cynkowanie ogniowe to proces, który wydłuża żywotność elementów nawet o kilkadziesiąt lat. Do zestawów dołączone są nie tylko niezbędne zabezpieczenia, ale również etykieta informująca pracowników o maksymalnym udźwigu poszczególnych elementów. Ze względów bezpieczeństwa należy umieścić ją w widocznym dla wszystkich miejscu.

Bezpieczeństwo to najistotniejszy aspekt w przestrzeni magazynowej. Aby zapewnić je swoim pracownikom, każdy pracodawca powinien pamiętać o obowiązkowej kontroli stanu regałów magazynowych. Pozwoli to zminimalizować ryzyko nieszczęśliwych wypadków i poprawić środowisko pracy.

Odwiedzam jako