Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy 2 sekcje. H3000 x L5660 mm / 1500 kg - Ocynk + RAL2004

Wyprzedaż
SKU produktu: 16300027000500
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H3000 x 1100 mm – Ocynk.
  8 belek L2700 mm – RAL2004 / 1500 kg na parę belek – równomiernie rozłożone.
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.
Potwierdź, że jesteś w stanie samodzielnie rozładować ten produkt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 747,00 zł Special Price 2 196,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 3000 mm
 • Długość L5660 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1500 kg na parę belek

Regał paletowy 3000x5660 mm spełni najwyższe standardy jakości i funkcjonalności w magazynie Twojej firmy. Składa się z trzech ocynkowanych ram oraz ośmiu lakierowanych proszkowo belek o nośności 1500 kg (na parę). Ta solidna konstrukcja zapewnia bezpieczne i efektywne przechowywanie towarów. Produkowany przez renomowaną firmę Kimer z Hiszpanii regał na palety 3000x5660 mm gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale także oryginalną estetykę dzięki zastosowaniu odcienia RAL 2004. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa, dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń, a także informacyjną etykietę z dopuszczalnym obciążeniem.

Poznaj więcej szczegółów i dołącz do licznych klientów, dla których nasz regał 3000x5660 mm stał się niezbędnym elementem wyposażenia przestrzeni składowania!

Dlaczego regał paletowy to niezbędny element w każdym magazynie?

Doskonałym dowodem wysokiej jakości produktów firmy HHL jest zadowolenie klientów, którzy wykorzystują je w swoich magazynach. Dzięki właściwie dobranym regałom paletowym możemy zadbać o optymalizację przestrzeni i porządek w strefie magazynowej. Odpowiednie zagospodarowanie miejsca to również większa efektywność pracy i ułatwienie codziennych obowiązków związanych z przechowywaniem i transportem towarów.

Regał paletowy z naszej oferty ma ocynkowane ogniowo ramy. Belki konstrukcji są malowane proszkowo w pomarańczowym odcieniu o symbolu RAL 2004. Dodatkowym atutem produktów magazynowych jest fakt, że otrzymujemy częściowo złożony regał. Dzięki takim rozwiązaniom jest on łatwy w montażu. Na każdym regale powinna znajdować się informacja o maksymalnym udźwigu belek, dlatego do zestawu dołączone są naklejki z dopuszczalnymi wagami.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze regału paletowego?

Warto pamiętać o tym, że wymiary i udźwig regałów paletowych powinny być dostosowane do rodzaju przechowywanych towarów oraz ich gabarytów. Regały paletowe są najczęściej spotykanym rozwiązaniem w magazynach, ponieważ wszelkie towary najczęściej przechowuje się na paletach ze względu na łatwość transportu i minimalizacje przestrzeni potrzebnej do składowania. Wybór odpowiedniego rozwiązania będzie zależny również od wielkości i wagi palet, a także sposobu poruszania się pracowników po pomieszczeniu. Musimy pamiętać o zachowaniu odpowiednich szerokości korytarzy, szczególnie w magazynach, w których poruszają się wózki widłowe.

Regał paletowy 3000x5660 mm - bezpieczeństwo przede wszystkim!

Przy zakupie właściwego regału paletowego warto wziąć pod uwagę aspekt bezpieczeństwa. Wszelkie konstrukcje powinny co roku przechodzić kontrolę, którą przeprowadza ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa. Każda kontrola powinna być udokumentowana w raportach i potwierdzona przez pracodawcę. Pracownicy magazynu muszą mieć zapewnione bezpieczne warunki i zminimalizowane ryzyko wypadków przy pracy. Regał paletowy 3000x5660 mm firmy HHL spełnia wszystkie warunki bezpieczeństwa w przestrzeni magazynowej, a dodatkowo jest funkcjonalny i pozwala zoptymalizować zagospodarowanie terenu.

Odwiedzam jako