Kategorie produktu
Inne

Regał paletowy 2 sekcje. H2500 x L5660 mm / 1500 kg - Ocynk + RAL2004

SKU produktu: 16250027000500
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
 • Skład: 3 ramy H2500 x 1100 mm – ocynk
  8 belek L2700 mm – RAL2004 / 1500 kg na parę belek — równomiernie rozłożone
 • Produkcja: najwyższej jakości regał paletowy wyprodukowany przez firmę Kimer z Hiszpanii.
 • Ramy regału: ocynkowane ogniowo.
 • Belki: malowane proszkowo na kolor pomarańczowy RAL2004 Pure Orange.
 • Dowóz/transport: dostarczamy złożone ramy, dzięki czemu łatwo i szybko można zamontować regał paletowy.
 • Bezpieczeństwo: zawsze dołączamy 2 sztuki zabezpieczeń i 1 sztukę etykiety informacyjnej o dopuszczalnym obciążeniu do pary belek.
 • PAMIĘTAJ! Regały paletowe i magazynowe muszą przechodzić coroczną inspekcję przeprowadzoną przez eksperta. Pracodawca musi zapewnić, że kontrole się odbyły i udokumentować raportem serwisowym. Pomaga to zapobiegać wypadkom przy pracy, a tym samym zapewnia bezpieczne środowisko pracy.

Jakie zalety ma prezentowany regał paletowy?

Prezentowany model regału paletowego składa się z trzech ocynkowanych ram oraz ośmiu belek, które utrzymują równomiernie rozłożony ciężar. Ich maksymalny udźwig to 1500 kg. Ramy regału są ocynkowane ogniowo, natomiast belki dostępne są w kolorze pomarańczowym (RAL2004). Producentem regałów paletowych z naszej oferty jest hiszpańska firma Kimer. Aby zapewnić naszym klientom maksymalną wygodę, dostarczamy produkt, który jest częściowo złożony. Dzięki temu proces montażu nie jest skomplikowany i nie wymaga dużo czasu.

Regał paletowy z oferty firmy HHL to produkty wysokiej jakości, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością. Jest wykonany z dobrych materiałów, które zapewniają solidność konstrukcji i bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu. Szeroki wybór produktów w różnych wariantach umożliwia dobranie odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli zoptymalizować zagospodarowanie przestrzeni i ułatwi poruszanie się po magazynie. Odpowiednio dobrany regał paletowy pozwoli uporządkować towar i lepiej zorganizować rozkład magazynu. Przełoży się to z pewnością na szybkość i efektywność pracy.

O czym należy pamiętać, kupując regał paletowy?

Istotną informacją jest maksymalny udźwig każdego z dostępnych modeli. Do zestawu dołączone są naklejki informacyjne, które należy zamieścić na konstrukcji. Wskazują one na maksymalny ciężar, jaki może być przechowywany na belkach. Każdy regał paletowy powinien przejść raz w roku inspekcję przeprowadzoną przez eksperta w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Jest to niezbędne, aby zapewnić bezpieczne i sprzyjające warunki pracownikom przestrzeni magazynowej. Każda taka kontrola powinna zostać udokumentowana raportem serwisowym. Pracodawca ma obowiązek udowodnić, że kontrola odbyła się w terminie i regały zostały dopuszczone do użytkowania.

Takie zabiegi mają na celu przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Regularne kontrole minimalizują ryzyko potencjalnych wypadków i zapewniają maksymalny komfort. Regały paletowe od firmy HHL spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów.

2 474,00 zł
Specyfikacje
 • Wysokość 2500 mm
 • Długość L5660 mm
 • Głębokość 1100 mm
 • Kolor Ocynk - RAL2004 Pure orange
 • Nośność 1500 kg na parę belek

Odwiedzam jako