Kategorie produktu
Inne

Regały paletowe

Prezentowane regały paletowe to wysokiej jakości produkty charakteryzujące się stabilnością i wytrzymałością.
Są wykonane z najlepszych materiałów i surowców, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo wszystkich Użytkowników znajdujących się w pobliżu regału.
Produkty te dostępne są w dwóch wariantach - z półkami siatkowymi lub półkami z płyty wiórowej. Jeśli zachodzi potrzeba składowania towarów luzem lub niestandardowych wymiarów palet, można zastosować dwa warianty.
Szeroki wybór, możliwość dostosowania regału do potrzeb Klienta i jego oczekiwań sprawia, że z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie i swojego biznesu!

Produkty 1-12 z 66

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Konstrukcja regału paletowego

Regały paletowe oferowane na stronie naszego sklepu internetowego są dostępne w wielu długościach i wysokościach, o głębokości stałej wynoszącej 1100mm. Są malowane proszkowo - belki w kolorze pomarańczowym, a ramy w kolorze niebieskim. Regały paletowe są wstępnie zmontowane, a dokładniej rzecz ujmując - ich ramy, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą martwić się o montaż i cenny czas, który musieliby poświęcić na jego przeprowadzenie. Każdy z regałów paletowych jest wyposażony w zabezpieczenia i etykietę informacyjną dotyczącą maksymalnego dopuszczalnego obciążenia, jakiemu można poddać wybrany model. Regały nadają się do zastosowania dwóch rodzajów półek: siatkowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku biznesów ukierunkowanych na składowanie palet niestandardowych lub towarów nie przechowywanych na paletach, przepuszczają światło oraz dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracowników znajdujących się nieopodal regału paletowego. Z kolei półki z płyty wiórowej stanowią idealne rozwiązanie w magazynach, w których składowane towary znajdują się na paletach lub w kartonach.

Zastosowanie regałów paletowych

Regały paletowe są przeznaczone do składowania wysokiego i niskiego. Można spotkać się z nimi w halach, magazynach i nadają się do przechowywania towarów w sposób uporządkowany i zorganizowany. Odpowiednio składowany asortyment można poddawać regularnym i efektywnym kontrolom stanu magazynowego, bez problemu dotrzeć do pożądanego produktu i sprawnie rozwijać biznes w przemyślany, bezpieczny sposób. Zaletą przedstawionej oferty jest również to, iż załadunek towaru może odbywać się manualnie lub mechanicznie. Decydując się właśnie na takie rozwiązanie, otrzymasz bezpośredni dostęp do każdej palety bez konieczności przenoszenia innych. Regał paletowy daje możliwości dostosowania do potrzeb firmy, magazynu i towaru, który ma być na nich przechowywany. Optymalne i efektywne wykorzystanie powierzchni to realny wpływ na biznes, jego rozwój i planowanie logistyczne zaaranżowanej przestrzeni.

Szybka dostawa regałów paletowych pod wskazany adres

Oferowane regały są dostępne praktycznie od ręki! Asortyment przechowujemy na swoim magazynie, każdy z regałów paletowych jest już wstępnie skręcony i gotowy do wysyłki, dlatego w ciągu kilku dni może zostać dostarczony pod adres podany przez Zamawiającego. Jeśli zastanawiasz się nad tym, który regał paletowy będzie najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz dział obsługi Klienta z chęcią odpowie na wszystkie pytania i będzie służyć profesjonalnym wsparciem na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia!

Odwiedzam jako