Kategorie produktu
Inne
Regały paletowe

Prezentowane magazynowe regały paletowe to wysokiej jakości produkty charakteryzujące się stabilnością i wytrzymałością. Są wykonane z najlepszych materiałów i surowców, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo wszystkich Użytkowników znajdujących się w pobliżu regału. Produkty te dostępne są w dwóch wariantach - z półkami siatkowymi lub półkami z płyty wiórowej. Jeśli zachodzi potrzeba składowania towarów luzem lub niestandardowych wymiarów palet, można zastosować dwa warianty. Szeroki wybór, możliwość dostosowania regału paletowego do potrzeb Klienta i jego oczekiwań sprawia, że z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie i swojego biznesu!

Produkty 1-12 z 66

Ustaw kierunek malejący
H2500 x L5660 mm / 3000 kg
2 770,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x L5660 mm / 3000 kg
3 478,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x L2725 mm / 3000 kg
1 218,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x L5660 mm / 3000 kg
3 043,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x L2725 mm / 3000 kg
1 309,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x L2725 mm / 3000 kg
1 454,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x L2725 mm / 1500 kg
1 070,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x L5660 mm / 1500 kg
2 747,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x L2725 mm / 1500 kg
1 161,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x L5660 mm / 1500 kg
3 182,00 zł
Zobacz produkt
H4000 x L2725 mm / 1500 kg
1 306,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x L5660 mm / 1500 kg
2 474,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Konstrukcja regału paletowego

Regały paletowe oferowane na stronie naszego sklepu internetowego są dostępne w wielu długościach i wysokościach, o głębokości stałej wynoszącej 1100 mm. Są malowane proszkowo - belki w kolorze pomarańczowym, a ramy w kolorze niebieskim. Regały paletowe są wstępnie zmontowane, a dokładniej rzecz ujmując - ich ramy, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą martwić się o montaż i cenny czas, który musieliby poświęcić na jego przeprowadzenie. Każdy z regałów paletowych jest wyposażony w zabezpieczenia i etykietę informacyjną dotyczącą maksymalnego dopuszczalnego obciążenia, jakiemu można poddać wybrany model.

Regały magazynowe z paletami nadają się do zastosowania dwóch rodzajów półek: siatkowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku biznesów ukierunkowanych na składowanie palet niestandardowych lub towarów nieprzechowywanych na paletach, przepuszczają światło oraz dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracowników znajdujących się nieopodal regału paletowego. Z kolei półki z płyty wiórowej stanowią idealne rozwiązanie w magazynach, w których składowane towary znajdują się na paletach lub w kartonach. Przechowywane na regałach paletowych towary pozostają odpowiednio zabezpieczone w każdej sytuacji, dając Ci gwarancję bezpiecznej przestrzeni magazynowej.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji regały paletowe są niezwykle stabilne, trwałe i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Duża nośność umożliwia składowanie nawet bardzo ciężkich towarów, bez obawy o ich zsunięcie się z półek. Zapewniają ogromną elastyczność i mogą być z łatwością przystosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Szerokość regałów paletowych dostosowana jest do wymiarów standardowych palet euro, dzięki czemu umożliwiają one szybki i wygodny załadunek oraz rozładunek przy pomocy wózków widłowych. Mocne stalowe ramy nie chwieją się i sprawiają, że regały na palety mogą być ustawione na dowolnym podłożu.

Zastosowanie regałów paletowych

Regały paletowe są przeznaczone do składowania wysokiego i niskiego. Można spotkać się z nimi w halach, magazynach i nadają się do przechowywania towarów w sposób uporządkowany i zorganizowany. Odpowiednio składowany asortyment można poddawać regularnym i efektywnym kontrolom stanu magazynowego, bez problemu dotrzeć do pożądanego produktu i sprawnie rozwijać biznes w przemyślany, bezpieczny sposób. Zaletą przedstawionej oferty jest również to, iż załadunek towaru może odbywać się manualnie lub mechanicznie. Decydując się właśnie na takie rozwiązanie, otrzymasz bezpośredni dostęp do każdej palety bez konieczności przenoszenia innych. Regał paletowy daje możliwości dostosowania do potrzeb firmy, magazynu i towaru, który ma być na nich przechowywany. Optymalne i efektywne wykorzystanie powierzchni to realny wpływ na biznes, jego rozwój i planowanie logistyczne zaaranżowanej przestrzeni.

Metalowe regały paletowe oferują nie tylko stabilność i niezawodność, ale także doskonałą odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć lub zmiany temperatury. Trwała stal ocynkowana nie rdzewieje w kontakcie z wodą, oraz różnego rodzaju cieczami, występującymi w środowisku magazynowym, takimi jak oleje, kwasy lub inne żrące środki chemiczne. Dzięki temu regały na palety mogą być bezpiecznie wykorzystywane w każdym środowisku, zarówno w halach magazynowych, hurtowniach i warsztatach, jak i na zewnątrz. Wytrzymały metal o dużej nośności nie ugina się pod ciężarem towarów, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia i pęknięcia.

Zalety magazynowych regałów paletowych

Ogromną zaletą regałów paletowych jest możliwość dostosowywania ich do indywidualnych potrzeb i tworzenia unikalnych systemów, odpowiadających wszelkim wymogom bezpieczeństwa. Odpowiednio zaplanowany system regałów paletowych usprawni działanie każdej dobrze funkcjonującej firmy. Profesjonalny magazyn wymaga zaaranżowania uporządkowanej i doskonale zorganizowanej przestrzeni przechowywania, zapewniającej wydajną logistykę. Najwyższej jakości, ergonomiczne regały, oferują nieograniczone możliwości składowania towarów o dużej wadze i gabarytach. Stabilny, metalowy szkielet o wysokiej nośności gwarantuje wygodę i pełne bezpieczeństwo pracy.

Zastosowanie regałów paletowych znacząco ułatwia funkcjonowanie magazynu. Regały przystosowane są zarówno do załadunku i rozładunku manualnego, jak i przy użyciu wózka widłowego. Wspaniale sprawdzą się więc nie tylko w wielkich halach i hurtowniach, ale także w mniejszych warsztatach lub składach. Perfekcyjna organizacja przestrzeni wpływa pozytywnie na rozwój firmy, wielokrotnie zwiększając efektywność pracy. Regały wyposażone w wytrzymałe euro palety umożliwiają wygodne przechowywanie towarów spaletyzowanych lub większych ilości kartonów. Modele uzupełnione o półki siatkowe wyróżniają się natomiast większą uniwersalnością. Świetnie nadają się do składowania produktów o niestandardowych wymiarach, doskonale podtrzymując znajdujący się na nich towar.

Stwórz funkcjonalny system regałów dostosowany do potrzeb Twojej firmy

Uniwersalne regały paletowe umożliwiają odpowiednie składowanie towarów w przestrzeni magazynowej. Z ich pomocą stworzysz unikalny system przechowywania, w pełni odpowiadający unikalnym potrzebom i wymaganiom Twojej działalności. Regały na palety oferują ogromną elastyczność i mogą być w prosty sposób dostosowane do każdej przestrzeni przechowywania - od obszernych hal produkcyjnych i magazynowych, po niewielkie warsztaty, garaże oraz pracownie.

Wykorzystanie najwyższej klasy komponentów to gwarancja doskonałej jakości regałów. Solidna, niepodatna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne konstrukcja wykonana została z trwałego metalu. Powierzchnia malowanych proszkowo belek i ram jest wyjątkowo gładka i odporna na zarysowania i wgniecenia. Profesjonalne regały paletowe zapewniają bezpieczeństwo nie tylko dla przechowywanych na nich towarów, ale także dla pracowników magazynów i hal. Regały na palety dostępne w naszej ofercie spełniają wszelkie normy jakości, co przekłada się na wysoką efektywność prac i zoptymalizowanie przestrzeni przechowywania.

Szybka dostawa regałów paletowych pod wskazany adres

Oferowane regały paletowe są dostępne praktycznie od ręki! Asortyment przechowujemy bezpośrednio w naszym magazynie i nie musimy sprowadzać ich od producenta, a ponadto każdy z regałów paletowych jest już wstępnie skręcony i gotowy do wysyłki, dlatego w ciągu kilku dni może zostać dostarczony pod adres podany przez Zamawiającego. Jeśli zastanawiasz się nad tym, który regał paletowy będzie najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz dział obsługi Klienta z chęcią odpowie na wszystkie pytania i będzie służyć profesjonalnym wsparciem na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia! Już teraz zapoznaj się z bogatym asortymentem regałów paletowych dostępnych w sklepie HHL Regały i wybierz idealny model dla Twojej firmy.

Odwiedzam jako