Kategorie produktu
Inne

Regały paletowe

Regały paletowe w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty charakteryzujące się stabilnością i wytrzymałością. Adresowane są do hal, magazynów i innych miejsc, gdzie stosuje się składowanie wysokie i niskie. Wykonano je z najlepszych materiałów i surowców, a ich konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo wszystkich użytkowników znajdujących się w pobliżu regału. Produkty te dostępne są w dwóch wariantach - z półkami siatkowymi lub półkami z płyty wiórowej. Jeśli zachodzi potrzeba składowania towarów luzem lub niestandardowych wymiarów palet, można zastosować dwa warianty. Szeroki wybór, możliwość dostosowania regału paletowego do potrzeb Klienta i jego oczekiwań sprawia, że z pewnością znajdziesz regał paletowy idealny dla siebie i swojego biznesu!

Produkty 1-12 z 71

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Konstrukcja regału paletowego

Regały paletowe oferowane na stronie naszego sklepu internetowego są dostępne w wielu długościach i wysokościach, o głębokości stałej wynoszącej 1100 mm. Są malowane proszkowo - belki w kolorze pomarańczowym, a ramy w kolorze niebieskim. Regały paletowe są wstępnie zmontowane, a dokładniej rzecz ujmując - ich ramy, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą martwić się o montaż i cenny czas, który musieliby poświęcić na jego przeprowadzenie. Każdy z regałów paletowych jest wyposażony w zabezpieczenia i etykietę informacyjną dotyczącą maksymalnego dopuszczalnego obciążenia, jakiemu można poddać wybrany model.

Regały magazynowe z paletami nadają się do zastosowania dwóch rodzajów półek: siatkowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku biznesów ukierunkowanych na składowanie palet niestandardowych lub towarów nieprzechowywanych na paletach, przepuszczają światło oraz dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo pracowników znajdujących się nieopodal regału paletowego. Z kolei półki z płyty wiórowej stanowią idealne rozwiązanie w magazynach, w których składowane towary znajdują się na paletach lub w kartonach. Przechowywane na regałach paletowych towary pozostają odpowiednio zabezpieczone w każdej sytuacji, dając Ci gwarancję bezpiecznej przestrzeni magazynowej.

Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji regały paletowe tradycyjne są niezwykle stabilne, trwałe i w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Duża nośność umożliwia składowanie nawet bardzo ciężkich towarów, bez obawy o ich zsunięcie się z półek. Zapewniają ogromną elastyczność i mogą być z łatwością przystosowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Szerokość regałów paletowych dostosowana jest do wymiarów standardowych palet euro, dzięki czemu umożliwiają one szybki i wygodny załadunek oraz rozładunek przy pomocy wózków widłowych. Mocne stalowe ramy nie chwieją się i sprawiają, że regały na palety mogą być ustawione na dowolnym podłożu.

Zastosowanie regałów paletowych

Regały paletowe są przeznaczone do składowania wysokiego i niskiego. Można spotkać się z nimi w halach, magazynach i nadają się do przechowywania towarów w sposób uporządkowany i zorganizowany. Odpowiednio składowany asortyment można poddawać regularnym i efektywnym kontrolom stanu magazynowego, bez problemu dotrzeć do pożądanego produktu i sprawnie rozwijać biznes w przemyślany, bezpieczny sposób. Zaletą przedstawionej oferty jest również to, iż załadunek towaru może odbywać się manualnie lub mechanicznie. Decydując się właśnie na takie rozwiązanie, otrzymasz bezpośredni dostęp do każdej palety bez konieczności przenoszenia innych. Regał paletowy daje możliwości dostosowania do potrzeb firmy, magazynu i towaru, który ma być na nich przechowywany. Optymalne i efektywne wykorzystanie powierzchni to realny wpływ na biznes, jego rozwój i planowanie logistyczne zaaranżowanej przestrzeni.

Metalowe regały paletowe oferują nie tylko stabilność i niezawodność, ale także doskonałą odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć lub zmiany temperatury. Trwała stal ocynkowana nie rdzewieje w kontakcie z wodą, oraz różnego rodzaju cieczami, występującymi w środowisku magazynowym, takimi jak oleje, kwasy lub inne żrące środki chemiczne. Dzięki temu regały na palety mogą być bezpiecznie wykorzystywane w każdym środowisku, zarówno w halach magazynowych, hurtowniach i warsztatach, jak i na zewnątrz. Wytrzymały metal o dużej nośności nie ugina się pod ciężarem towarów, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak wgniecenia i pęknięcia.

Zalety magazynowych regałów paletowych

Regał magazynowy paletowy to niezastąpiony element wyposażenia, który ułatwia organizację przestrzeni i poprawia efektywność operacji w różnego typu magazynach. Nie tylko dobrze dostosowuje się do indywidualnych potrzeb każdej firmy, ale również zapewnia bezpieczeństwo i wygodę pracy. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych zalet, które przemawiają za wyborem regałów paletowych.

  • Regały paletowe ramowe umożliwiają dostosowywanie ich do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa i tworzenie unikalnych systemów, które spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Zaawansowany system regałów rzędowych może usprawnić działanie firmy niezależnie od reprezentowanej branży.
  • Regały paletowe tradycyjne umożliwiają łatwe zaaranżowanie przestrzeni przechowywania, co przekłada się na zwiększenie wydajności procesów logistycznych. Wybór regałów ramowych paletowych najwyższej jakości, umożliwia składowanie towarów o dużej wadze i gabarytach.
  • Regał paletowy ramowy, ze swoim stabilnym, metalowym szkieletem o wysokiej nośności, gwarantuje wygodę i pełne bezpieczeństwo pracy.
  • Regały ramowe paletowe są przystosowane zarówno do załadunku i rozładunku manualnego, jak i przy użyciu wózka widłowego. Doskonale sprawdzą się nie tylko w wielkich halach i hurtowniach, ale także w mniejszych warsztatach czy składach.
  • Perfekcyjna organizacja przestrzeni, którą umożliwiają regały stacjonarne, wpływa pozytywnie na rozwój firmy, zwiększając wielokrotnie efektywność pracy.
  • Regał paletowe rzędowe, wyposażone w wytrzymałe euro palety, umożliwiają wygodne przechowywanie towarów spaletyzowanych lub większych ilości kartonów.
  • Regały ramowe paletowe są łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia przeprowadzki czy reorganizację magazynu.
  • Regały stacjonarne, uzupełnione o półki siatkowe, wyróżniają się większą uniwersalnością. Idealnie nadają się do składowania produktów o niestandardowych wymiarach, doskonale podtrzymując znajdujący się na nich towar.
  • Regały paletowe są wykonane z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie.
  • W miarę wzrostu firmy, regały paletowe rzędowe można rozbudowywać i modyfikować, dostosowując je do zmieniających się potrzeb i wymogów magazynu.

Stwórz funkcjonalny system regałów paletowych dostosowany do potrzeb Twojej firmy

Regały paletowe tradycyjne umożliwiają odpowiednie składowanie towarów w przestrzeni magazynowej. Z ich pomocą stworzysz unikalny system przechowywania, w pełni odpowiadający unikalnym potrzebom i wymaganiom Twojej działalności. Regały na palety oferują ogromną elastyczność i mogą być w prosty sposób dostosowane do każdej przestrzeni przechowywania - od obszernych hal produkcyjnych i magazynowych, po niewielkie warsztaty, garaże oraz pracownie.

Wykorzystanie najwyższej klasy komponentów to gwarancja doskonałej jakości regałów. Solidna, niepodatna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne konstrukcja wykonana została z trwałego metalu. Powierzchnia malowanych proszkowo belek i ram jest wyjątkowo gładka i odporna na zarysowania i wgniecenia. Profesjonalne regały paletowe zapewniają bezpieczeństwo nie tylko dla przechowywanych na nich towarów, ale także dla pracowników magazynów i hal. Regały na palety dostępne w naszej ofercie spełniają wszelkie normy jakości, co przekłada się na wysoką efektywność prac i zoptymalizowanie przestrzeni przechowywania.

Szybka dostawa regałów paletowych do hurtowni pod wskazany adres

Oferowane regały paletowe są dostępne praktycznie od ręki! Asortyment przechowujemy bezpośrednio w naszym magazynie i nie musimy sprowadzać ich od producenta, a ponadto każdy z regałów paletowych jest już wstępnie skręcony i gotowy do wysyłki, dlatego w ciągu kilku dni może zostać dostarczony pod adres podany przez Zamawiającego. Jeśli zastanawiasz się nad tym, który regał paletowy będzie najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasz dział obsługi Klienta z chęcią odpowie na wszystkie pytania i będzie służyć profesjonalnym wsparciem na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia! Już teraz zapoznaj się z bogatym asortymentem regałów paletowych dostępnych w sklepie HHL Regały i wybierz idealny model dla Twojej firmy.

Regały magazynowe na płyty meblowe

Regały paletowe rzędowe i ramowe są z powodzeniem wykorzystywane do przechowywania płyt meblowych i innych produktów branży meblarskiej. Są one specjalnie zaprojektowane do składowania i organizacji płyt meblowych o różnych wymiarach i ciężarach.

Regały paletowe na płyty meblowe są zazwyczaj solidnie skonstruowane z wytrzymałych materiałów, takich jak stal, aby wytrzymać ciężar składowanych płyt. Mogą mieć różne konfiguracje, w zależności od potrzeb użytkownika - od jednopoziomowych do wielopoziomowych konstrukcji, które wykorzystują przestrzeń pionową.

Regały te są zaprojektowane tak, aby minimalizować ryzyko uszkodzenia płyt, a także umożliwić łatwy dostęp do nich. Dzięki temu pracownicy mogą szybko i łatwo znaleźć potrzebne płyty i przenieść je do miejsca pracy. Zastosowanie regałów paletowych na płyty meblowe ma wiele korzyści. Przede wszystkim, umożliwiają one efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Dzięki nim płyty meblowe mogą być składowane w sposób zorganizowany, co nie tylko ułatwia zarządzanie zapasami, ale także zwiększa efektywność pracy.

Dodatkowo, regały paletowe na płyty meblowe te poprawiają bezpieczeństwo w miejscu pracy. Zabezpieczają one płyty meblowe przed przypadkowym upadkiem, a także chronią pracowników przed potencjalnymi wypadkami.

Regały magazynowe na palety to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto zajmuje się produkcją mebli. Dzięki nim, zarządzanie zapasami płyt meblowych staje się znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Właściwe wykorzystanie tych regałów z pewnością przyczyni się do zwiększenia produktywności i efektywności w branży meblarskiej.

Regały paletowe - najczęściej zadawane pytania

Jakie są rodzaje regałów paletowych?

Regały paletowe dostępne w ofercie HHL Regały można podzielić na różne kategorie – przykładowo te z półkami siatkowymi oraz te z półkami z płyty wiórowej. Regały z półkami siatkowymi to regały, które najbardziej nadają się do zastosowania w przypadku biznesów, w których często stosuje się palety niestandardowe bądź przechowuje się towary nienadające się do składowania na paletach. Regały z półkami z płyty wiórowej to z kolei rozwiązanie polecane w przypadku magazynów, w których towary składuje się na paletach bądź kartonach.

Regały paletowe podzielić można także na regały składające się z dwóch sekcji oraz moduły dostawne. W kategorii regałów paletowych naszego sklepu można znaleźć również palety słupkowe Manurack, czyli produkty służące do transportu i przechowywania towarów. Oferowane regały paletowe podzieliliśmy na gotowe komplety, regały paletowe w częściach oraz wspomniane palety ładunkowe słupkowe.

Regały paletowe oferowane są w różnych długościach i wysokościach, cechują się jednak stałą głębokością, wynoszącą 1100 mm. Dzięki mnogości oferowanych przez nas rodzajów regałów paletowych każdy może znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Jaka jest nośność regałów paletowych?

Regały paletowe, które znajdują się w asortymencie sklepu HHL Regały cechują się wysoką nośnością, dzięki czemu umożliwiają składowanie nawet najcięższych towarów bez obaw o ich uszkodzenie. Wyprodukowano je z bardzo wytrzymałego metalu, który zarówno nie ugina się pod ciężarem towarów, jak i cechuje się odpornością na wgniecenia czy pęknięcia.

W przypadku regałów dwusekcyjnych możemy wyróżnić regały paletowe o nośności 1500 kg bądź 3000 kg na parę belek. Takie same wartości niosą za sobą moduły dostawne regałów paletowych z naszej oferty. W przypadku części do regałów paletowych, które mamy w swojej ofercie, każda z nich wyróżnia się innym parametrem nośności, który można sprawdzić bezpośrednio pod opisem produktu. W przypadku półek siatkowych mowa o nośności 500 kg bądź 1000 kg. Oferowane przez nas ramy regałów paletowych dopuszczają z kolei maksymalne obciążenie o wysokości 8000 kg czy 14000 kg. Szukając odpowiedniego produktu do naszych potrzeb bądź chcąc samodzielnie skompletować dany regał paletowy, warto postawić na ten, którego nośność będzie odpowiadała składowanym produktom.

Czy regały paletowe są odporne na korozję?

Regały paletowe, które oferujemy w sklepie HHL Regały, to produkty zabezpieczone nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, lecz także uszkodzeniami chemicznymi, takimi jak korozja. Jest tak dlatego, że ich ramy zostały ocynkowane metodą ogniową. Stal poddana ocynkowaniu zyskuje doskonałe właściwości – nie ulega korozji na skutek kontaktu z wodą oraz innymi cieczami, takimi jak oleje, kwasy czy żrące środki chemiczne, z którymi bardzo często mamy do czynienia w przestrzeniach, w których się ich używa, takich jak magazyny. Jeśli zatem szukasz trwałego regału, który może posłużyć nam zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nie rdzewiejąc przez długie lata, regał paletowy z naszego asortymentu może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Tym, co dodatkowo zabezpiecza proponowane przez nas regały, a także wynosi je na wyższy poziom pod kątem estetycznym, jest malowanie proszkowe. Ich belki pokrywamy farbą koloru pomarańczowego, natomiast ramy farbą koloru niebieskiego. Malowanie proszkowe stanowi również metodę zabezpieczenia przed korozją, a ponadto sprawia, że regały prezentują się niezwykle interesująco i atrakcyjnie.

Regały paletowe i ich cena - jak wybrać najkorzystniejszy wariant?

Cena regałów paletowych może znacznie się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak ich rozmiar, materiał, z którego są wykonane, poziom wykończenia i wiele innych aspektów. Generalnie w przypadku regału paletowego, cena może się wahać od około tysiąca do kilku tysięcy złotych za kompletną jednostkę. Konkretny koszt zależeć będzie od specyfikacji i wymagań klienta.

Jak często powinna być wykonywana konserwacja regałów paletowych?

Konieczne jest regularne sprawdzanie ram i belek regałów paletowych pod kątem wszelkiego rodzaju uszkodzeń, które mogą negatywnie wpłynąć na ich nośność. Ta kontrola powinna być przeprowadzana co najmniej raz w roku. Wykryte uszkodzenia, takie jak wygięcia, pęknięcia, deformacje lub uszkodzenia spowodowane korozją, należy niezwłocznie zarejestrować i podjąć niezbędne kroki w celu ich naprawy lub wymiany. Niezależnie od kosztów, szybka reakcja na takie problemy jest kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności operacyjnej.

Odwiedzam jako