Kategorie produktu
Inne

Zmontuj swój własny regał META Clip

Regały wtykowe META Clip od niemieckiego producenta to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prostego w obsłudze i stabilnego systemu magazynowego. W swojej podstawowej wersji składają się zaledwie z dwóch elementów bazowych, do których można jednak dobrać ogrom wyposażenia dodatkowego i w ten sposób dostosować regały do swoich potrzeb oraz rodzaju przechowywanego towaru. Prosty montaż bez użycia narzędzi ułatwia częstą zmianę konfiguracji i ustawienia regałów. Dzięki temu także możesz skonfigurować go i zamontować samodzielnie!

Produkty 1-12 z 26

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Elementy regałów META Clip

System META Clip zaprojektowany został w bardzo przemyślany sposób, dzięki czemu jego obsługa i konstrukcja są wyjątkowo proste, a zarazem praktyczne i funkcjonalne. Składa się on zaledwie z dwóch komponentów: ram i półek, dzięki czemu możesz łatwo dostosować jego wymiar do swoich potrzeb i rozmiarów pomieszczenia, wybierając albo pojedynczy regał, albo całą kompletną zabudowę. Zarówno ramy, jak i półki dostępne są w ofercie sklepu HHL Regały w różnych rozmiarach: od 300 do 600 mm głębokości, od 1000 do 1700 mm szerokości oraz od 2000 do 3000 mm wysokości. Dodatkowo warto dokupić także pręty stężające, które stabilizują całą konstrukcję. W pierwszym i ostatnim odcinku należy zastosować stężenie podwójne, a w pozostałych pojedyncze.

Jak zamontować regał META Clip?

Najlepsza informacja dotycząca montażu regałów META Clip jest taka, że nie potrzeba do tego absolutnie żadnych narzędzi — nawet śrubokręta! Jest to bowiem system regałów wtykowych, co oznacza, że jego prosta konstrukcja opiera się głównie na zaczepach. Montaż pojedynczego regału można zatem wykonać w zaledwie czterech prostych krokach:

  1. połącz stopy z ramą regału;
  2. wetknij zaczepy w przygotowane miejsca;
  3. zawieś półki na zaczepach;
  4. zamocuj pręty stężające w regale.


Tak prosty montaż i konstrukcja to idealne rozwiązanie dla osób, które często muszą zmieniać ustawienie regałów w swoim magazynie lub często zmienia się rodzaj asortymentu, jaki na nich przechowują. Półki mają bowiem regulację wysokości co 25 mm, co oznacza, że możesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową, nie pozostawiając pustych miejsc na swoim regale.

Zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców

System META Clip idealnie sprawdzi się zarówno w niewielkim garażu czy spiżarni, jak i w profesjonalnych magazynach, a nawet halach wielkopowierzchniowych. Dzięki temu, że regały można ze sobą łączyć, możliwe jest stworzenie nawet kompleksowej zabudowy. Regał META Clip będzie także idealnym wyborem, gdy potrzebujesz regałów jednostronnych lub dwustronnych. Utrzymanie porządku będzie od teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Odwiedzam jako