Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe META Clip


Przygotowaliśmy dla naszych Klientów wysokiej jakości asortyment służący do inteligentnego przechowywania i magazynowania towarów. To najwyższej klasy systemy regałowe, które są bardzo popularne ze względu na możliwości ich dopasowania do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki nim można maksymalnie wykorzystać i zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na magazyn. Z jej pomocą istnieje możliwość stworzenia zabudowy wielopoziomowej, co ułatwia składowanie i przemyślaną, uporządkowaną organizację towarów, asortymentu, drobnicy. Zapoznaj się z naszym asortymentem już teraz!

Produkty 1-12 z 43

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Czym charakteryzują się regały META Clip?

Jednymi z największych zalet prezentowanego systemu przechowywania są: możliwość jego prostego, intuicyjnego montażu i dostosowanie do potrzeb swojego biznesu, powierzchni użytkowej przeznaczonej pod magazynowanie, jak i komfort w razie konieczności zmiany układu zagospodarowania przestrzeni. System META Clip wyróżnia modułowość i kompatybilność ze wszystkimi produktami i komponentami, które oferujemy w tej kategorii. META Clip jest ponadto opcją bardzo uniwersalną, ponieważ konstrukcja regałów ułatwia ich użytkowanie jednostronnie, dwustronnie.

Najwyższa jakość produkcji

Przemyślana konstrukcja jest odporna na wiele czynników, które pojawiają się w trakcie użytkowania systemu, jak i z powodu lokalizacji, w której się znajduje. Mowa tutaj między innymi o poziomie wilgotności pomieszczenia, która w niektórych przypadkach może powodować korozję. Prezentowane regały powstały ze stali, a elektrolitycznie wykonane ocynkowanie chroni regał przed rdzą i szybkim zużyciem materiału. Bezpieczna, stabilna konstrukcja spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa, jest dopuszczona do użytku w halach magazynowych, branży przemysłowej, składach budowlanych, sklepach wielobranżowych i innych sferach biznesu, w których ów regał może ułatwić bezpieczną i sprawną pracę, magazynowanie, jak i eksponowanie towaru. Prezentowany inteligentny system przechowywania jest także rekomendowany do użytku domowego, jako uzupełnienie prywatnego garażu, schowka, czy warsztatu.

Prosty montaż regałów META Clip

Zmontowanie regału jest proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wszystkie dostępne na naszej stronie komponenty są ze sobą kompatybilne. U nas zamówisz każdy element, który niezbędny jest do budowy stelaża modułowego. Mowa tutaj o ramach, półkach, modułach początkowych, dostawnych. Z troski o bezcenny czas naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę komponentów do montażu. Zapewniamy jednak, iż montaż opierający się na metodzie wtykowej przebiega sprawnie, intuicyjnie, a do jego przeprowadzenia nie trzeba żadnych dodatkowych narzędzi. Zdecyduj się na regały META Clip spełniające wszystkie wymogi unijne i standardy! Niemieckie systemy przechowywania to rozwiązanie na lata! Jeśli nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, zadzwoń do nas!

Odwiedzam jako