Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe ocynkowane - zestaw z półkami z siatki stalowej

Gotowe zestawy ocynkowanych regałów magazynowych z półkami z siatki stalowej to uniwersalne rozwiązanie, doskonałe dla każdej przestrzeni przechowywania. Solidne regały z ocynkowanej stali, stworzone przez renomowaną hiszpańską markę Kimer, zapewniają najwyższy komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Regały charakteryzują się stabilnością, odpornością na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne, długą żywotnością oraz estetyczną formą.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
H2000 x L3800 x D0600 mm. Ocynk [półki z siatki]
3 176,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L1850 x D600 mm. Ocynk [półki z siatki]
1 488,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L3800 x D0800 mm. Ocynk [półki z siatki]
3 699,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L1850 x D800 mm. Ocynk [półki z siatki]
1 745,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L3800 x D1000 mm. Ocynk [półki z siatki]
4 184,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x L1850 x D1000 mm. Ocynk [półki z siatki]
1 984,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Zestawy ocynkowanych regałów magazynowych z półkami z siatki stalowej, stworzone przez hiszpańską markę Kimer

Magazynowe regały ocynkowane sprzedawane są w zestawie z odpowiednio dopasowanymi półkami, wykonanymi z mocnej, stalowej siatki. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Nie musisz martwić się o szukanie i wybieranie kolejnych elementów regałów. Dostarczamy Ci gotowy do złożenia zestaw, który dzięki swojej uniwersalności wspaniale sprawdzi się w każdej przestrzeni. Mocne i stabilne regały zastosujesz nie tylko w magazynach, ale także archiwach, bibliotekach, garażach czy piwnicach.

Elementy wyposażenia magazynu oferowane przez hiszpańska firmę Kimer, cieszą się dużą popularnością na terenie całej Europy. Doskonała jakość wykonania sprawia, że ocynkowane regały oraz dołączone do zestawu półki z siatki stalowej, są trwałe i niepodatne na uszkodzenia. Ocynkowana stal ma silne właściwości antykorozyjne. Nie traci sztywności i wytrzymałości nawet w trudnych warunkach, a więc może być użytkowana w wilgotnych pomieszczeniach, a nawet na zewnątrz, poza środowiskiem magazynowym.

Stalowe regały magazynowe z półkami z siatki stalowej pokryte warstwą cynku, nie pokrywają się rdzą mimo kontaktu z wodą, olejami lub środkami chemicznymi, takimi jak kwasy i detergenty. Są łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na uszkodzenia. Wysoka nośność pozwala składować na nich ciężkie towary o dużych gabarytach, bez obawy o odkształcenie lub pęknięcie któregokolwiek z elementów. Ocynkowane regały magazynowe oraz półki z siatki stalowej są także zabezpieczone przed wysoką i niską temperaturą.

Wysokiej jakości regały ocynkowane, sprzedawane w zestawie ze stalowymi półkami siatkowymi

Półki wykonane z trwałej siatki stalowej, to rozwiązanie łączące w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo. Przepuszczają nie tylko światło, ale i wodę oraz powietrze, dzięki czemu mogą być stosowane w mroźniach i chłodniach. To wspaniała alternatywa dla półek wykonanych z łatwopalnej, a zarazem nasiąkającej wodą płyty wiórowej. Siatkowe półki nie zajmą się ogniem, zmniejszając ryzyko pożaru, a przy tym mają właściwości wodoodporne i antykorozyjne. Są lekkie i wygodne w montażu, dzięki czemu szybko zamocujesz je na ramach regałów. Regały dostarczamy do Klientów w formie skręconej.

Gotowe zestawy ocynkowanych regałów magazynowych z półkami z siatki stalowej to doskonały wybór dla każdej firmy. Pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i zyskać pewność, że wybierasz najlepszy produkt, który spełnia Twoje oczekiwania i sprosta potrzebom Twojej działalności. Regały ocynkowane hiszpańskiej marki Kimer gwarantują niezawodność i długą żywotność. Pozwolą Ci zaaranżować bezpieczne i wydajne środowisko pracy, które znacząco usprawni przepływ prac magazynowych.

Odwiedzam jako