Kategorie produktu
Inne

Półki siatkowe do regałów magazynowych - pojedyncze części

Metalowe półki siatkowe to doskonała alternatywa dla półek wykonanych z płyty wiórowej. Wyróżnia je duża nośność i trwałość. Doskonale nadają się do składowania ciężkich towarów, ale także delikatnych materiałów, dokumentów lub książek, dlatego znajdą zastosowanie zarówno w hurtowniach i warsztatach, jak i archiwach, biurach oraz bibliotekach. Mimo solidnej konstrukcji półki siatkowe do regałów magazynowych są bardzo lekkie i wygodne w montażu - wystarczy położyć je na regale, aby stworzyć solidną i stabilną konstrukcję, zapewniającą podparcie dla każdego rodzaju towarów.

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Gdzie zastosujesz półki siatkowe do regałów magazynowych?

Ergonomiczna konstrukcja siatkowych półek do regałów magazynowych czyni je bardzo uniwersalnym elementem wyposażenia magazynów, hurtowni czy też garaży. Metalowe półki oferują wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo użytkowania, doskonale dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb. Mogą być z łatwością montowane i demontowane. Półki siatkowe pozwolą Ci stworzyć wydajną przestrzeń przechowywania, gwarantującą sprawne funkcjonowanie każdego magazynu lub biura.

Półki siatkowe do regałów magazynowych są wysoce odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, wysoka lub niska temperatura. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości metalu, półki siatkowe nie są podatne na korozję. Mogą być wykorzystywane w miejscach, w których narażone są na kontakt z wodą, lub innymi płynami, takimi jak oleje lub chemia budowlana, nie tracąc przy tym wytrzymałości i nie tracąc swoich właściwości. Półki siatkowe zapewniają także stały przepływ powietrza, przez co świetnie sprawdzą się w chłodniach lub mroźniach.

Metalowe półki siatkowe - funkcjonalna i bezpieczna przestrzeń magazynowa

Duża nośność, odporność na uszkodzenia oraz optymalna sztywność siatkowych półek do regałów magazynowych pozwala w wygodny sposób przechowywać na nich wiele rodzajów produktów. Posłużą zarówno do katalogowania dokumentów, niewielkich kartonów lub środków czystości, jak i plastikowych pojemników, ciężkich narzędzi, lub znacznych ilości towarów spaletyzowanych. To doskonałej jakości produkt o wielu zastosowaniach, który wysoki udźwig zawdzięcza zastosowaniu doskonałej klasy komponentów.

Zastosowanie metalowych półek siatkowych do regałów magazynowych to gwarancja sprawnie funkcjonującej i bezpiecznej przestrzeni pracy. Niezależnie od tego, czy wykorzystasz je w magazynie, hurtowni, sklepie czy archiwum, zapewnią stabilność i pełną wygodę użytkowania. Trwały metal z powodzeniem zastąpi łatwopalne drewno i płyty wiórowe, co może mieć ogromne znaczenie w razie zagrożenia pożarem. Mocna, stalowa konstrukcja nie jest podatna na urazy mechaniczne oraz chemiczne, zachowując pełną wytrzymałość.

Uniwersalny, estetyczny design sprawia, że siatkowe półki do regałów będą świetnie prezentować się nie tylko w magazynach, ale także w przestrzeniach biurowych lub sklepach, oraz w roli ekspozycji towaru. Wygodna forma montażu oferuje mobilność i elastyczność. Metalowe półki siatkowe, dostępne w ofercie sklepu HHL Regały, mogą być z łatwością mocowane i zdejmowane z regałów magazynowych, dostosowując się do wymogów przechowywanych na nich materiałów.

Odwiedzam jako