Kategorie produktu
Inne

Ocynk

Ocynkowane ramy regałów do samodzielnego montażu wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, trwałością oraz solidną, stabilną konstrukcją. Z ich pomocą W prosty sposób stworzysz funkcjonalną przestrzeń przechowywania, odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom. Stalowe ramy regałów pokryte warstwą cynku zastosujesz nie tylko w środowisku magazynowym, ale także w biurach, bibliotekach oraz domowych pomieszczeniach gospodarczych. do samodzielnego montażu wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, trwałością oraz solidną, stabilną konstrukcją. Z ich pomocą W prosty sposób stworzysz funkcjonalną przestrzeń przechowywania, odpowiadającą Twoim indywidualnym potrzebom. Stalowe ramy regałów pokryte warstwą cynku zastosujesz nie tylko w środowisku magazynowym, ale także w biurach, bibliotekach oraz domowych pomieszczeniach gospodarczych.

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
H2500xD0800 mm. Ocynk
250,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x D0600 mm. Ocynk
200,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x D0800 mm. Ocynk
209,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x D1000 mm. Ocynk
216,00 zł
Zobacz produkt
H2500xD0600 mm. Ocynk
237,00 zł
Zobacz produkt
H2500xD1000 mm. Ocynk
264,00 zł
Zobacz produkt
H3000xD0800 mm. Ocynk
297,00 zł
Zobacz produkt
H3000xD1000 mm. Ocynk
311,00 zł
Zobacz produkt
H3000xD0600 mm. Ocynk
281,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Ocynkowane ramy do regałów magazynowych o właściwościach antykorozyjnych

Wśród największych zalet ocynkowanych ram do regałów magazynowych należy wymienić trwałość i odporność na rdzewienie. Cienka warstwa cynku pokrywająca stalowe ramy regałów zapewnia estetyczny wygląd i łatwość w utrzymaniu czystości, a przy tym nadaje im właściwości antykorozyjnych. Ocynkowane ramy regałów mogą być użytkowane pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, a także na zewnątrz, poza środowiskiem magazynowym.

Antykorozyjne, ocynkowane ramy do regałów magazynowych nie pokrywają się rdzą nawet przy bezpośrednim kontakcie z wodą, lub cieczami takimi jak oleje, kwasy, detergenty, czy żrące środki chemiczne. Są odporne na działanie niskiej i wysokiej temperatury, przez co mogą być stosowane w mroźniach lub chłodniach. Zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych, mogą być bezpiecznie i wygodnie użytkowane w każdym środowisku.

Stabilne i łatwe w montażu ocynkowane ramy do regałów dostępne są w różnych rozmiarach. Z ich pomocą stworzysz funkcjonalną przestrzeń magazynową, dostosowaną do wymagań każdego pomieszczenia. Z łatwością zaaranżujesz przestronne hale magazynowe lub niewielkie pomieszczenia gospodarcze i archiwa. Atrakcyjna cena ocynkowanych ram regałów magazynowych sprawia, że możesz niewielkim kosztem stworzyć wydajny system przechowywania, oparty o najwyższej jakości elementy wyposażenia.

Gdzie zastosujesz ocynkowane ramy regałów magazynowych?

Ocynkowane ramy regałów do samodzielnego montażu stanowią szkielet stabilnej konstrukcji. Wybierając odpowiednie modele, możesz stworzyć zarówno wysokie regały o niewielkiej średnicy, jak i niższe, za to dłuższe i szersze. Ramy regałów wyróżniają się doskonałą uniwersalnością i elastycznością. Wykonane z najwyższej jakości stali elementy regałów zapewniają nie tylko estetyczny wygląd i stabilność, ale także bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Trwałe, stalowe ramy regałów magazynowych pokryte warstwą cynku możesz bez problemu zaaranżować w swojej firmie lub domu, gdzie posłużą Ci przez wiele następnych lat. Regały są przez nas dostarczane już skręcone.

Regały magazynowe to niezastąpiony sposób na stworzenie wydajnej przestrzeni przechowywania. Ocynkowane ramy do regałów wykorzystasz nie tylko w środowisku magazynowym, hurtowniach czy warsztatach. Doskonale sprawdzą się także w biurach, archiwach oraz bibliotekach, pozwalając na uporządkowanie akt i dokumentów. Jeśli szukasz odpowiednich regałów do piwnicy, garażu lub spiżarni, ocynkowane ramy umożliwią Ci wygodne i szybkie zmontowanie regałów spełniających wszystkie Twoje potrzeby i wymagania.

Odwiedzam jako