Kategorie produktu
Inne

Idealne półki do regałów magazynowych

Regały magazynowe stanowią podstawowy element wyposażenia każdego magazynu. To niezastąpiony sposób na składowanie towarów oraz materiałów, pozwalający zachować porządek w przestrzeni przechowywania. Regały magazynowe cechują się ogromną elastycznością. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnych części, takich jak trwałe półki do regałów magazynowych, wykonane z metalowej siatki, litej stali lub lekkiej płyty wiórowej, z łatwością dostosujesz ich funkcjonalność do wymagań każdego magazynu, hurtowni czy też pomieszczenia biurowego.

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Jak wybrać odpowiednie półki do regałów magazynowych?

Półki do regałów magazynowych powinny być wybierane z myślą o produktach, jakie będą na nich składowane. Możliwości ich zastosowania są praktycznie nieograniczone. Magazynowe regały wyposażone w wytrzymałe i stabilne półki, wykonane z najwyższej klasy materiałów, pozwolą doskonale zaaranżować przestrzeń magazynów, warsztatów, hurtowni, sklepów, archiwów, bibliotek, a nawet domowych pomieszczeń gospodarczych.

Mocne i trwałe półki wykonane z litej stali pozwalają na wygodne i bezpieczne przechowywanie zarówno ciężkich materiałów, jak i niewielkich, delikatnych przedmiotów, takich jak akta i dokumenty. Stalowe półki chromowane lub ocynkowane posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć, uszkodzenia mechaniczne lub chemiczne. Cechuje je bardzo duży udźwig, dzięki czemu posłużą do składowania towarów spaletyzowanych.

Stalowe półki siatkowe do regałów magazynowych, to uniwersalny produkt, który zda egzamin w każdych warunkach. Przepuszcza światło, wodę i powietrze, a przy tym jest odporny na zmiany temperatury. Może być wykorzystywany w przestrzeni o dużej wilgotności, a także chłodniach lub mroźniach. Zapewniają doskonałe podparcie dla każdego typu produktów. Z powodzeniem umieścisz na nich kartony, palety, plastikowe kontenerowe lub narzędzia o niestandardowych wymiarach i dużej ciężkości.

Lekkie i trwałe półki z płyty wiórowej zastosujesz w biurach lub domowych pomieszczeniach gospodarczych. Półki do regałów magazynowych wykonane z surowej płyty wiórowej pomogą utrzymać porządek w spiżarni, piwnicy lub na strychu, gdzie przechowujesz chemię gospodarczą, narzędzia budowlane lub środki czystości. Laminowana płyta wiórowa posiada dodatkową warstwę ochronną, zabezpieczającą jej powierzchnię, a przy tym wygląda bardzo estetycznie. Będą świetnie prezentować się w biurach oraz firmowych archiwach.

Półki do regałów magazynowych - metalowe, siatkowe i wiórowe

Półki przeznaczone do regałów magazynowych dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do stelaża o dowolnej wielkości. Zróżnicowana funkcjonalność pozwala dobrać produkt odpowiadający wymogom składowanego na nich produktu. Półki wiórowe są bardzo lekkie i mobilne, natomiast modele metalowe cechują właściwości antykorozyjne i bardzo duża nośność. Magazynowe półki wykonane ze stali są odporne na działanie wysokich i niskich temperatur.

Wszystkie półki do regałów magazynowych dostępne w asortymencie sklepu HHL Regały, są proste w utrzymaniu czystości i wygodne w montażu. Wystarczy położyć je w wybranym miejscu na stelażu, aby zapewnić sobie wygodny i uniwersalny sposób składowania wszelkiego rodzaju produktów. Mobilne i elastycznie dostosowujące się do Twoich potrzeb półki stalowe, siatkowe lub wiórowe, wyróżniają się dużą nośnością, trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Odwiedzam jako