Kategorie produktu
Inne

Płyty wiórowe laminowane

Aby stworzyć w pełni funkcjonalny system regałów magazynowych, konieczny jest wybór odpowiednich półek, dopasowanych do charakterystyki składowanych na nich produktów. W asortymencie sklepu HHL Regały znajdziesz szeroki wybór płyt wiórowych, surowych oraz laminowanych, które pozwolą zaaranżować idealną przestrzeń magazynową, odpowiadającą Twoim potrzebom oraz wymaganiom. Wysokiej jakości płyty wiórowe umożliwiają wygodne przechowywanie produktów nie tylko w hurtowniach i magazynach, ale także biurach i pomieszczeniach gospodarczych.

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Lekkie i trwałe płyty wiórowe dostępne są w wersji surowej oraz laminowanej

Półki do regałów magazynowych wykonane z płyty wiórowej wyróżniają się dużą mobilnością. Z łatwością zamontujesz je w dowolnej sekcji regału - wystarczy położyć je w wybranym miejscu. Wygodny montaż i demontaż półek z płyty wiórowej zapewnia ogromną elastyczność. Niewielka waga płyty wiórowej pozwala na jej szybkie przenoszenie i zmienianie ustawienia półek. Dzięki temu w każdej sytuacji wygodnie dostosujesz funkcjonalność regału magazynowego bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Płyty wiórowe dostępne w naszej ofercie występują w wersji surowej oraz laminowanej. Półki w kolorze klasycznej bieli lub stonowanej szarości wspaniale sprawdzą się w przestrzeni biurowej. Elegancka imitacja drewna - jasnego dębu - będzie doskonale prezentować się także w domowych wnętrzach. W połączeniu z minimalistycznym, metalowym regałem ocynkowanym stworzy schludną i estetyczną całość, idealną chociażby do ekspozycji towarów sklepowych.

Gdzie zastosować półki do regałów magazynowych z płyty wiórowej?

Płyta wiórowa to materiał powszechnie wykorzystywany w budownictwie. Wykonane są z trocin drzewnych zmieszanych z trwałą i nietoksyczną żywicą syntetyczną, a następnie prasowanych pod dużym ciśnieniem. Otrzymany w ten sposób materiał jest niezwykle uniwersalny i trwały, dlatego świetnie sprawdza się w roli elementu regałów i innych mebli magazynowych. Wyróżnia się odpornością na uszkodzenia oraz odpowiednią sztywnością.

Płyty wiórowe o różnych wymiarach cieszą się dużą popularnością dzięki wszechstronności zastosowania. Zapewniają doskonałe podparcie dla przechowywanych na nich towarów i materiałów, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. Niska cena i wysoka jakość sprawiają, że są one chętnie wybieranym elementem wyposażenia magazynów, hurtowni lub warsztatów. Powierzchnia płyty wiórowej nie pęcznieje podczas kontaktu z wodą, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

Półki z płyty wiórowej dostępne w wielu rozmiarach pozwolą zaaranżować wydajne i sprawnie funkcjonujące środowisko magazynowe. Umożliwiają składowanie ciężkich narzędzi, plastikowych pojemników, kartonów, środków czystości, akt oraz dokumentów. Półka do regału magazynowego z surowej lub laminowanej płyty wiórowej to idealne rozwiązanie dla każdej przestrzeni przechowywania. Sprawdzi się zarówno w magazynach i hurtowniach, jak i sklepach, warsztatach, biurach, archiwach lub domowych pomieszczeniach gospodarczych. Płyta wiórowa laminowana biała pomoże Ci utrzymać porządek na strychu, w garażu lub piwnicy.

Produkcja i właściwości płyty laminowanej białej. Dlaczego jest tak popularna?

Płyta laminowana biała to najczęściej spotykany typ płyt wiórowych. Ceniona za swoje właściwości jest wykorzystywana w branżach budowlanych, dekoracyjnych i produkcji mebli. Laminowanie to proces polegający na wtłaczaniu w strukturę płyty pilśniowej lub MDF żywicy termoutwardzalnej. Następnie całość pokrywana jest specjalnym klejem, na który nakładana jest warstwa papieru dekoracyjnego. Aby urozmaicić wygląd płyt laminowanych białych, producenci często stosują specjalne tłoczenia, budujące ciekawą fakturę powierzchni. Na tak przygotowany wyrób, nakładana jest warstwa utwardzającej wszystko melaminy. Dalej następuje proces właściwej laminacji. Zabieg polega na ściśnięciu wszystkim warstw pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Scalone poziomy stają się gotową płytą wiórową laminowaną. Biała powierzchnia dzięki temu zabiegowi i doborowi faktury zyskuje nie tylko niebanalny wygląd, ale także lepszą przyczepność, co skutecznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Tak przygotowana płyta biała laminowana staje wytrzymała na negatywne działanie trudnych warunków pracy w magazynach, halach produkcyjnych, czy w domach.

Wytrzymała płyta laminowana biała - najwyższa jakość w dobrej cenie

Zabezpieczona fabrycznie powierzchnia białej płyty laminowanej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, w tym na odpryskiwanie, zalania, ścieranie czy pęknięcia lub łamanie. Dzięki temu produkt dopuszczony jest do kontaktu z wysokimi temperaturami, wodą, pyłami czy sporym obciążeniem. Płyta laminowana 1800x600 i 1800x800 mm to świetny wybór na półki w dużych regałach magazynowych. Spora powierzchnia zapewnia duży komfort użytkowania. Dzięki wysokiej wytrzymałości każda płyta laminowana biała jest gwarancją skutecznej eksploatacji przez długie lata intensywnego użytkowania. Zabezpieczony produkt nie odkształca się, nawet przy kontakcie z bardzo ciężkimi artykułami. Połączenie niezawodności z estetyką sprawia, że białą płytę laminowaną można spotkać niemal wszędzie. Budowane są z niej meble biurowe, domowe, a także regały magazynowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Cena płyty laminowanej białej uzależniona jest od wybranego rozmiaru produktu.

Odwiedzam jako