Kategorie produktu
Inne

Ocynkowane regały magazynowe - do samodzielnego montażu

W szerokiej ofercie sklepu HHL Regały znajdziesz wszystkie części potrzebne do samodzielnego stworzenia trwałych i ergonomicznych ocynkowanych i kolorowych regałów magazynowych. W ofercie posiadamy ramy i belki malowane w wielu kolorach, a także dostępne w wersji ocynkowanej. Półki wykonane z płyty wiórowej, z litej stali lub ze stalowej siatki pozwalają zaprojektować unikalny system regałów. Dzięki temu z łatwością dostosujesz go do potrzeb firmy, metrażu i kształtu pomieszczenia lub specyfiki składowanego produktu.

Produkty 1-12 z 121

Ustaw kierunek malejący
H2000 x D0800 mm. RAL7035 Light grey
209,00 zł
Zobacz produkt
H2000 x D0800 mm. RAL9010 Pure white
209,00 zł
Zobacz produkt
H2500xD0800 mm. Ocynk
250,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x D0800 mm. RAL7016 Anthracite grey
250,00 zł
Zobacz produkt
H2500 x D0800 mm. RAL7035 Light grey
250,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D0600 mm. RAL1021 Rap yellow
281,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D0800 mm. RAL3001 Signal red
297,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D0800 mm. RAL7016 Anthracite grey
297,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D0800 mm. RAL7035 Light grey
297,00 zł
Zobacz produkt
H3000 x D0800 mm. RAL9010 Pure white
297,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Stal ocynkowana jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, a także na zmiany temperatury i niekorzystne działanie wilgoci. Ocynkowane regały spełniają wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w każdych warunkach. Pokryta cynkiem stal jest zabezpieczona przed korozją. Stworzone przez hiszpańską markę Kimer części regałów do samodzielnego montażu charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością i długą żywotnością. Uodpornione na oddziaływanie czynników zewnętrznych zapewniają wiele lat komfortowego użytkowania.

Proste w montażu wielofunkcyjne regały ocynkowane i kolorowe

Samodzielny montaż regałów umożliwia zaprojektowanie niepowtarzalnych systemów magazynowych, perfekcyjnie dostosowanych do profilu Twojej działalności. Stabilne i wytrzymałe regały ocynkowane i kolorowe znajdą zastosowanie nie tylko w przestrzeniach magazynowych, ale także w biurach, archiwach, bibliotekach, sklepach i domowych wnętrzach. Dzięki mocnej konstrukcji wykorzystującej jakościowe materiały posłużą do przechowywania towaru spaletyzowanego, opakowanych produktów spożywczych, środków czystości, elektronarzędzi, kartonów, dokumentów lub części samochodowych.

Regały magazynowe w niestandardowych kolorach – szeroki wybór

Ramy i belki, które stanowią stelaż zestawów regałów magazynowych do samodzielnego montażu, występują w wielu specjalnych kolorach, między innymi w kolorze czerwonym, żółtym, zielonym, szarym, czarnym i białym. Nie tylko zwiększa to walory estetyczne, ale także znacząco poprawia funkcjonalność. Kolorystyczne oznaczenie poszczególnych regałów i sekcji umożliwia wygodne katalogowanie konkretnych towarów. Dzięki temu z łatwością odszukasz i uporządkujesz potrzebne produkty, a przy tym zaoszczędzisz cenny czas. Elementy są malowane proszkowo, co zapewnia im trwałą i gładką powierzchnię, odporną na zarysowania, odpryski czy korozję.

Regały magazynowe ocynkowane i w specjalnych kolorach do samodzielnego montażu – najwyższa jakość i pełna elastyczność

W zależności od towaru regały magazynowe mogą zostać wyposażone w różne rodzaje półek. Metalowe półki siatkowe świetnie sprawdzą się w przypadku produktów spożywczych, kartonów lub narzędzi. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, a przy tym przepuszczają powietrze, światło i wodę. Umożliwiają zachowanie odpowiedniej temperatury produktu i mogą być wykorzystywane w chłodniach lub domowych spiżarniach. Wytrzymałe półki z blachy stalowej wyróżniają się dużą nośnością, oferując doskonałą stabilność i równomierne podtrzymanie magazynowanych produktów. Półki z płyt wiórowych występują w wersji surowej i laminowanej. Są bardzo lekkie, a dodatkowo estetyczne.

Samodzielny montaż regałów ocynkowanych i w specjalnych kolorach nie zajmuje wiele czasu i daje możliwość zaprojektowania unikalnych systemów magazynowania. Wybierając odpowiednie części spośród szerokiej oferty naszego sklepu, z łatwością stworzysz niestandardowe regały o dowolnej długości i wysokości, do których w każdej chwili możesz dołączyć kolejne segmenty lub półki. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń do przechowywania towarów to gwarancja szybkiej i wydajnej pracy, niezbędnej do sprawnego funkcjonowania stale rozwijającego się biznesu.

Odwiedzam jako