Kategorie produktu
Inne

Regały ocynkowane i specjalne kolory regałów magazynowych

Odpowiednio dobrany system regałów magazynowych to klucz do efektywnego wykorzystania przestrzeni magazynowej i przemyślanego zarządzania nią. Najbardziej zoptymalizowany system to jednak ten, który możesz dobrać samodzielnie do wymiarów swojego magazynu oraz potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór regałów magazynowych do samodzielnego montażu w wersji ocynkowanej oraz barwionej na różne kolory. Wykorzystasz je zarówno do celów biznesowych, jak i prywatnych — na przykład w garażu lub spiżarni.

Produkty 1-12 z 121

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Belki, ramy i półki — stwórz własny system regałów magazynowych

W HHL Regały zdajemy sobie sprawę z tego, jakim wyzwaniem może być idealne dopasowanie wymiaru regałów do pomieszczenia magazynowego oraz do rodzaju produktów, jakie będą na nich przechowywane. Dlatego oferujemy system regałów ocynkowanych do samodzielnego skomponowania. Regały modułowe pozwalają dopasować rozmiary konstrukcji nawet do nietypowych przestrzeni. W tej kategorii produktów dobierzesz osobno belki, ramy i półki do stworzenia regałów magazynowych o odpowiednich wymiarach. Oferujemy belki o różnych długościach. Dopasowując do nich odpowiednie półki siatkowe w dowolnej ilości, możesz samodzielnie stworzyć regały idealnie odpowiadające twoim potrzebom.

Oznaczenia kolorystyczne dla zachowania porządku

Zarówno nasze gotowe regały, jak i elementy regałów do samodzielnego montażu wykonane zostały z wysokiej jakości stali ocynkowanej. Dzięki temu odznaczają się wytrzymałością, odpornością na czynniki atmosferyczne oraz stabilnością, która w przypadku regałów magazynowych jest szczególnie istotna. Nadają się zatem do przechowywania w warunkach suchych, ale także wilgotnych, a na dodatek są estetyczne i funkcjonalne.
Specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy jednak produkty umożliwiające dodatkowe ułatwienie — regały specjalnie barwione. Dzięki temu możesz w swojej przestrzeni skomponować własne zestawienie kolorystyczne, na przykład niebiesko-pomarańczowe regały warsztatowe, czerwono-żółte regały metalowe lub wykorzystanie różnych kolorów do oznaczenia poszczególnych sekcji produktów magazynowanych. Takie wykorzystanie elementów barwionych pozwala na jeszcze lepsze uporządkowanie przedmiotów na regałach i usystematyzowanie zarządzania nimi. Możesz wybrać także regały w połączeniu z płytą wiórową lub płytą laminowaną. Belki barwione na specjalne kolory dostępne są wyłącznie w długości 1800 mm.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Regały magazynowe dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej europejskiej jakości, produkowane przez hiszpańską firmę Kimer z 50-letnim doświadczeniem w branży. Regały są mocne i wytrzymałe, dzięki czemu nie potrzebują dodatkowych wzmocnień. W HHL Regały dbamy o wysoką jakość oraz bezpieczeństwo, dlatego postaw na nasze regały i zamów elementy do samodzielnego montażu!

Odwiedzam jako