Kategorie produktu
Inne

Kołki rozporowe do regału magazynowego

Hurtownia, hala produkcyjna, magazyn, sklep – podstawą wyposażenia każdego z tych miejsc są regały. Najczęściej służą one do przechowywania ciężkich przedmiotów, dlatego tak ważne jest, aby były one należycie zabezpieczone. Umożliwiają to małe, z pozoru nieistotne, a tak naprawdę kluczowe, części konstrukcyjne – kołki rozporowe. Czym dokładnie są i jakie jest ich zastosowanie? Przeczytaj poniższy tekst, a uzyskasz odpowiedzi na te i podobne pytania. Kiedy je poznasz, z pewnością uzupełnisz wyposażenie przestrzeni magazynowej o te niewielkie, ale bardzo przydatne akcesoria.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kołek rozporowy – co to takiego?

Kołki rozporowe to nieodzowne elementy konstrukcyjne regału magazynowego. Dzięki nim regał jest zabezpieczony w taki sposób, by jego poszczególne części się nie rozsunęły. Inaczej mówiąc, kołki stanowią ochronę całej konstrukcji, scalają jej komponenty ze sobą oraz sprawiają, że jest ona wzmocniona i solidnie zamontowana. Bez elementów tych trudno mówić o rzetelnie zabezpieczonych regałach, a co za tym idzie – również całej przestrzeni magazynowej i przebywających w niej pracownikach.

Kołki rozporowe od HHL Regały – zastosowanie

  • element regału znajdującego się w magazynie, hurtowni, hali produkcyjnej, składzie budowlanym, lokalu sklepowym czy na zapleczu firmowym,
  • część regału umieszczonego w pomieszczeniach użytkowych – w warsztacie, garażu, spiżarni, piwnicy czy garderobie,
  • zabezpieczenie konstrukcji regałów przed rozsunięciem się jego poszczególnych komponentów, a tym samym ochrona znajdujących się na nich towarów przed uszkodzeniem,
  • zabezpieczenie przestrzeni magazynowej i przebywającej w niej osób.

Najważniejsze zalety kołków rozporowych do regału magazynowego dostępnych w HHL Regały

  • Trwałość

A to dzięki solidnym materiałom, z których zostały wykonane.

  • Niska cena

Mimo że są to kluczowe elementy konstrukcyjne regałów, ich koszt jest niewielki.

  • Krótki czas oczekiwania na dostawę

Zamówione dzisiaj produkty, dotrą na podany przez Ciebie adres w przeciągu pięciu do dziesięciu dni roboczych.

  • Niezawodność

Stosując kołki rozporowe, nie musisz obawiać się, że regał w Twoim magazynie, warsztacie, sklepie czy pracowni rozsunie się, a umieszczone na nim materiały, akcesoria czy innego typu towary ulegną uszkodzeniu.

  • Uniwersalność

Oferowane przez nas kołki rozporowe znajdują zastosowanie nie tylko w tradycyjnych przestrzeniach magazynowych – możesz użyć ich również do zabezpieczenia regału umieszczonego w Twoim warsztacie, piwnicy, a nawet garderobie.

Mimo że kołek rozporowy jest niewielki, jego znaczenie dla konstrukcji regału magazynowego jest olbrzymie. Jeśli nie zamontujesz go w meblu, jego poszczególne części z dużą dozą prawdopodobieństwa rozsuną się. Dla Ciebie, jako właściciela przestrzeni magazynowej, oznacza to duże straty – nie tylko w postaci zdeformowanego mebla, ale również uszkodzonych towarów. Aby uniknąć takiej sytuacji, zapoznaj się z ofertą HHL Regały i wybierz spośród proponowanych przez nas produktów z tej kategorii.

Odwiedzam jako