Kategorie produktu
Inne

Wsporniki do regałów magazynowych

Regały to podstawowy element wyposażenia magazynu, hurtowni czy sklepu. Ze względu na to, że najczęściej przechowywane są na nim ciężkie, a często także bardzo ciężkie przedmioty, wymaga zastosowania odpowiednich zabezpieczeń. Wśród nich ważną rolę odgrywają wsporniki do półek. Choć nie zauważysz ich, kiedy regał jest już zamontowany, pozwalają one na bezpieczne magazynowanie towarów. To właśnie dzięki nim półki pozostają na miejscu i nie wychylają się – nawet jeśli umieszczone są na nich materiały budowlane czy ciężkie akcesoria samochodowe.

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Wspornik do półek – co to takiego?

Oferowane w HHL Regały wsporniki to wykonane ze stali solidne elementy konstrukcyjne, dzięki którym półki w regałach magazynowych są stabilniejsze, a co za tym idzie – mają większą nośność oraz nadają się do przechowywania cięższych towarów. Wporniki mają na celu wzmocnienie półki i zapobiegają uginaniu się płyty pod wpływem układanych towarów. Są mocowane systemowo bez użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Umieszcza się je między belkami, a na nich układane są płyty.

Rodzaje wsporników do półek

W ofercie firmy HHL Regały znajdziesz wsporniki o długościach pasujących do wszystkich głębokości regałów. Zwykle rekomendujemy użycie jednego wspornika pod każdą półkę, w przypadku dużych rozpiętości i głębokości warto zastosować ich więcej.

Zastosowanie wsporników do półek

  • element konstrukcyjny regałów znajdujących się w magazynach, halach produkcyjnych i sortowniach,
  • część regałów umieszczonych w pomieszczeniach użytkowych, na przykład przydomowych warsztatach, garażach, pracowniach, spiżarniach, a nawet garderobach,
  • zabezpieczenie konstrukcji regałów, a przede wszystkim półek, przed odkształceniem,
  • ochrona towarów i przedmiotów znajdujących się na regałach przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • zapewnienie większej nośności regałom magazynowym.

Najważniejsze zalety wsporników do półek dostępnych w HHL Regały

  • są dostępne w kilku wariantach do wyboru – między sobą różnią się one głębokością i ciężarem,
  • mają różnorakie zastosowanie – możesz używać ich nie tylko jako elementu konstrukcji regałów znajdujących się w magazynach, hurtowniach i sklepach, ale również w prywatnych pomieszczeniach – garażach, warsztatach czy spiżarniach,
  • cechuje je solidne wykonanie, a materiałem, z którego są wykonane, jest stal,
  • mają niskie ceny.

Chcesz efektywnie wykorzystać przestrzeń w magazynie, hurtowni, sklepie lub hali produkcyjnej? Zależy Ci na tym, aby przechowywane przez Ciebie towary były maksymalnie zabezpieczone przed uszkodzeniem? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się z ofertą wsporników do półek od HHL Regały. Pozwolą Ci one zwiększyć stabilność regałów – nie tylko magazynowych, ale również tych, które znajdują się w pomieszczeniach użytkowych.

Odwiedzam jako