Kategorie produktu
Inne

Płyty wiórowe

Półki z płyty wiórowej to jedne z ważniejszych elementów regału magazynowego. Ze względu na miejsca, jakich stanowią wyposażenie, powinny być wyjątkowo trwałe i solidne, aby udźwignąć duży, a nawet bardzo duży ciężar. Większość ekspertów rekomenduje płytę wiórową na półki przemysłowe lub do regału magazynowego. To uniwersalny, wystarczająco sztywny i gładki materiał, który może być stosowany, w zależności od rodzaju, zarówno w suchych, jak i mokrych warunkach. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na to rozwiązanie, poznaj jego szerokie zastosowanie i zaopatrz się w produkty z tej kategorii w sklepie HHL Regały.

Płyta wiórowa na półki do regału magazynowego – do czego może Ci się przydać?

Płyta wiórowa to materiał konstrukcyjny, który powstaje z wiórów drzewnych i spoin żywicowych. Jej wnętrze stanowi warstwa grubszych wiórów, natomiast zewnętrzną część pokrywają drobniejsze wióry. Tak przygotowany materiał nadaje się do dalszej obróbki. Możesz go laminować, foliować, lakierować i fornirować. Płyta wiórowa używana w półkach regałów magazynowych nadaje się do użycia w suchych pomieszczeniach zamkniętych Pamiętaj jednak, aby zawsze sprawdzić dokładne wskazania producenta w tym zakresie. Możesz też skonsultować się z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo, a oni udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji na ten temat. Oferowane przez nas płyty wiórowe na półki przemysłowe nadają się przede wszystkim do stosowania jako część konstrukcyjna regału.

Płyta wiórowa jest powszechnie stosowana w budownictwie i stolarstwie już od wielu lat. Jest to stosunkowo tani materiał kompozytowy, który wyróżnia się dużą uniwersalnością. Dlatego w HHL Regały oferujemy wysokojakościowe płyty wiórowe w cenie, którą z pewnością można nazwać konkurencyjną.

Płyty wiórowe na regały od HHL Regały – zastosowanie:

 • półka w regale magazynowym,
 • element regału znajdującego się w hurtowni, sklepie, hali produkcyjnej, ale też w warsztacie, garażu czy piwnicy,
 • samonośny materiał izolacyjny,
 • materiał do produkcji drzwi wewnętrznych,
 • okładzina ścian i sufitów,
 • ścianka działowa,
 • materiał do produkcji mebli,
 • baza do produkcji blatów roboczych, kuchennych i biurowych,
 • materiał do produkcji parapetów,
 • półprodukt na bazie, którego wytwarzane są panele – zarówno ścienne, jak i podłogowe.

Najważniejsze zalety płyt wiórowych do regałów magazynowych

 • Szerokie zastosowanie

  Jak wyżej zaznaczyliśmy, oferowane przez nas płyty wiórowe mogą być używane nie tylko jako element konstrukcyjny regałów magazynowych, ale też stanowić materiał do produkcji innego rodzaju mebli, blatów czy parapetów.

 • Wytrzymałość

  Płyta wiórowa na regały magazynowe pozwala bezpiecznie przechowywać nawet ciężkie przedmioty.

 • Niska cena

  Materiał ten jest o wiele tańszy niż drewno czy stal. Wysoka jakość płyt wiórowych i ich niska cena z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Dobra dostępność

  Produkcja płyt wiórowych jest bardzo prostym i szybkim procesem. Dzięki temu nie musisz obawiać się sytuacji, w której zabraknie potrzebnej Tobie ilości tego produktu.

 • Uniwersalność

  Płyty wiórowe mogą być stosowane nie tylko w przemyśle meblarskim, ale również w budownictwie.

 • Sztywność

  Uzyskana za sprawą wewnętrznej warstwy grubszych wiórów w płycie. Płyta wiórowa jest także odporna na wibracje, co zwiększa stabilność konstrukcji regału magazynowego.

 • Gładkość

  Będąca efektem zastosowania drobnych wiórów w zewnętrznej części płyty wiórowej.

 • Łatwa obróbka

  Produkt ten możesz z powodzeniem laminować, foliować, lakierować i fornirować. Sklejka wiórowa dostępna w naszej ofercie może być dowolnie obrabiana tak, aby wpasowała się idealnie do konstrukcji regału.

 • Odporność

  Ze względu na swoje właściwości płyta wiórowa nadaje się do stosowania w warunkach suchych, na przykład wewnątrz budynków.

Idealne do przechowywania ciężkich przedmiotów na regałach magazynowych, wystarczająco sztywne i odpowiednio gładkie – płyty wiórowe dostępne w HHL Regały to praktyczne elementy konstrukcyjne, które przydadzą Ci się nie tylko, jeśli jesteś właścicielem magazynu czy zakładu produkcyjnego, ale także, gdy masz przydomowy warsztat, prywatną pracownicę lub dużą spiżarnię. Co więcej, są to materiały na tyle uniwersalne, że nadają się do produkcji również innego rodzaju mebli, tworzenia ścianek działowych czy okładzin ścian i sufitów. Dostępne u nas płyty wiórowe na regały magazynowe to gwarancja idealnego stosunku ceny do jakości!

Zamów płyty wiórowe w korzystnej cenie już teraz!

Jako firma sprzedająca płyty wiórowe na półki do garażu możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i nienaganną opinią wśród naszych klientów. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań. Warunki sprzedaży i dostawy naszych półek z płyty wiórowej są ustalane indywidualnie - zależy nam na tym, aby towar dotarł do klienta w odpowiednim czasie i idealnym stanie. Jeśli po zakupie będziesz mieć jakieś pytania odnośnie towaru, zapraszamy do kontaktu! Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych półek przemysłowych z płyty wiórowej.

W naszej ofercie znajdziesz różne warianty płyt wiórowych H19. Szeroki wybór różnych wymiarów z pewnością ułatwi Ci zakup odpowiednich komponentów. Sprawdź wszystkie nasze propozycje z tej kategorii, wybierz odpowiednie długości oraz głębokości płyt wiórowych na regały magazynowe, a następnie dodaj najlepiej dopasowane produkty do Twojego koszyka. Szybko przekonasz się, że był to przydatny zakup. Jesteśmy przekonani, że nasze płyty wiórowe i ich cena spełnią Twoje oczekiwania!

Odwiedzam jako