Kategorie produktu
Inne

Belki regałów magazynowych

Belka oraz rama to podstawowe elementy konstrukcji regału magazynowego. Jeśli są odpowiednio dobrane i zamontowane, regał będzie stabilny i wytrzymały. Belki regałów magazynowych są dostępne w naszym asortymencie w dziewięciu różnych długościach, od bardzo krótkich - 950 mm, aż do 2700 mm. Wszystkie wykonane zostały w bardzo wysokiej jakości, aby towar, przechowywany na regałach magazynowych, był całkowicie bezpieczny. Sprawdź, jakie belki będą ci potrzebne do stworzenia idealnego regału, i zamów je w sklepie HHL Regały!

Regały magazynowe — wszechstronność zastosowań

Metalowe regały magazynowe, jakie możesz kupić w naszym sklepie lub skomponować samodzielnie, kupując ramy oraz belki odpowiednich wymiarów, to najtańsze, najprostsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie do przechowywania różnego rodzaju towarów. Dzięki szerokiemu asortymentowi i możliwościom personalizacji, regały te można stosować zarówno na użytek domowy, jak i profesjonalny. W domu świetnie sprawdzą się na przykład w garażu, spiżarni czy piwniczce. Dzięki temu, że nasze regały stalowe są wyjątkowo stabilne, nadają się także jako wyposażenie profesjonalnych magazynów, warsztatów, sklepów czy fabryk.

Jaką belkę do regału wybrać?

Możliwość wyboru zróżnicowanych elementów podstawowych sprawia, że przy ich pomocy można stworzyć wiele różnych konfiguracji, tak aby dostosować regał do rodzaju przechowywanego ładunku. Belki dostępne w naszym asortymencie różnią się od siebie przede wszystkim długością. Występują w dziewięciu różnych długościach: 950 mm, 1150 mm, 1350 mm, 1500 mm, 1800 mm, 1850 mm, 2250 mm, 2400 mm oraz 2700 mm. Wśród naszych klientów najchętniej wybieranym rozmiarem jest 1800 mm. Wybierz długość, która odpowiada długości towaru, jaki chcesz przechowywać na regale, dodając do niej nieco zapasu. Zwróć uwagę także na nośność każdej belki, która jest szczególnie istotna w przypadku składowania towarów ciężkich.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

W HHL Regały na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim wysoką jakość i bezpieczeństwo. Dlatego wszystkie nasze regały, a także ich poszczególne części, takie jak belki czy ramy, to markowe produkty najwyższej europejskiej jakości. Wszystkie belki do regałów magazynowych dostępne w naszej ofercie wykonane zostały z wysokojakościowej stali wykończonej farbą proszkową. Dodatkowo ich stabilność zapewniają kołki zabezpieczające, a każda belka wyposażona została w trzypunktowy zaczep do łączenia z ramą regałową. Belki są tak skonstruowane, aby po umieszczeniu w nich płyty nie zmniejszały „światła” półki. Dzięki umieszczeniu płyty w specjalnie wyprofilowanych belkach jest ona dodatkowo zabezpieczona od czoła. Tak zamocowane belki bez trudu poradzą sobie ze składowaniem różnego rodzaju towarów. Poznaj naszą ofertę, dokup odpowiednie ramy i stwórz regał magazynowy szyty na miarę swoich potrzeb.

Odwiedzam jako