Kategorie produktu
Inne

Metalowe regały magazynowe


Prezentujemy wysokiej jakości regały dostępne w wielu wariantach i wymiarach. Ich producentem jest renomowana hiszpańska marka Kimer, słynąca z produkcji trwałych i wytrzymałych regałów magazynowych stosowanych w licznych magazynach i halach przemysłowych. W naszej ofercie znajdziesz regały magazynowe, które szczególnie dobrze sprawdzają się w branży przemysłowej nastawionej na przechowywanie i składowanie ciężkich towarów, piętrowalnych, wymagających solidnego i bezpiecznego podłoża, również w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni i powierzchni. Sprawdź naszą ofertę najwyższej klasy regałów magazynowych!

Produkty 1-12 z 218

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kompleksowa oferta dla naszych Klientów!

W trosce o potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę, która idealnie nadaje się do zastosowania w niewielkich, jak i dużych, przemysłowych magazynach. W ofercie posiadamy zestawy regałów, częściowo zmontowane, które możesz zamówić od ręki i już niebawem zagospodarować nimi wybraną przestrzeń. Oferujemy również możliwość stworzenia własnego zestawu, który będzie w pełni dopasowanym wyposażeniem do Twoich potrzeb i oczekiwań. Regały wykonane z najwyższej jakości stali są wyprodukowane w sposób zabezpieczający ich korozję, a tym samym zapewniający ich stabilność, bezpieczeństwo i trwałość. Ramy regałów są zmontowane, dzięki czemu montaż całych regałów przebiega sprawnie i szybko.

Bezpieczne regały, zgodne z normami unijnymi

Profesjonalny produkt, którym są omawiane regały, to inwestycja, z której na pewno będziesz zadowolony! Nasz asortyment spełnia wszystkie obowiązujące europejskie normy. W komplecie do belek zapewniamy zabezpieczenia, które dodatkowo chronią regały, jak i zawartość, która się na nich znajduje. Jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo pracownikom, które jest naszym priorytetem w przypadku wyboru i starannej selekcji regałów oferowanych naszym Klientom. Prezentowane regały to kompleksowa oferta, z którą zapoznasz się na naszej stronie internetowej. Wybierz gotowe rozwiązanie lub opcję modułową, by zmontować regał dopasowany do potrzeb firmy, pracowników, odpowiedni do rodzaju towaru, który magazynujesz, składujesz lub sprzedajesz. Regały te będą idealnym sposobem na organizację sklepowego asortymentu, ale i domowych narzędzi w garażu lub warsztacie. Nasze regały są konstrukcją niezwykle elastyczną, trwałą, odporną na korozję, idealną na wieloletnie użytkowanie, dostosowaną w pełni do restrykcyjnych standardów bezpieczeństwa.

Regały w szerokim spektrum wymiarów

Z uwagi na zróżnicowane zapotrzebowanie i powierzchnię magazynową, którą dysponują nasi Klienci, przygotowaliśmy ofertę ram regałów o wysokości 2000, 2500, 3000, 4000 mm i o głębokości 400, 500, 600, 800, 1000 i 1200 mm. Oferujemy również belki do regałów magazynowych o długości 950, 1150, 1350, 1500, 1800, 1850, 2250, 2400 i 2700 mm. Postaw na najwyższą jakość i zdecyduj się na profesjonalne regały magazynowe w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas, a pomożemy Ci na każdym etapie realizacji zamówienia!

Odwiedzam jako