Kategorie produktu
Inne

Stojaki z pojemnikami plastikowymi

Śrubki, nakrętki, kołki, pędzelki, drobne elementy — wszystko to, co zazwyczaj ciężko jest odnaleźć w gąszczu innych drobiazgów, teraz możesz łatwo uporządkować dzięki inteligentnym regałom z pojemnikami! W ofercie sklepu internetowego HHL Regały znajdziesz szeroki wybór tego typu regałów z większymi lub mniejszymi pudełkami do przechowywania. Wybierz model, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom, i zaprowadź porządek w swojej przestrzeni magazynowej!

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Gdzie możesz wykorzystać regał z pojemnikami?

Stojak z pojemnikami z tworzywa sztucznego to najprostszy i najwygodniejszy sposób na uporządkowanie drobnych przedmiotów w domu lub miejscu pracy. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdziesz stojaki z plastikowymi pojemnikami o różnych wymiarach, tak naprawdę możliwości ich zastosowania są nieskończone! Będą idealne na przykład do garażu, gdzie większość mężczyzn trzyma swoje narzędzia, śrubki, farby, pędzle, akcesoria samochodowe, śrubokręty i inne drobne przedmioty, które nie mają swojego ustalonego miejsca. Z tego samego względu regał z pojemnikami doskonale sprawdzi się w warsztacie, gdzie bardzo istotne jest odpowiednie posegregowanie śrubek, nakładek i innych części samochodowych lub motocyklowych. Stojak z nieco większymi pojemnikami będzie dobrą propozycją także do przydomowej piwniczki bądź spiżarni.

Stacjonarny czy na kółkach? Wybierz regał dla siebie!

W naszej ofercie posiadamy regały nie tylko z różnego rodzaju plastikowymi pojemnikami, ale także różniące się od siebie pod innymi względami: stojaki stacjonarne, jezdne, jednostronne lub dwustronne. Dzięki temu możesz wybrać model, który idealnie odpowiada twoim potrzebom. Jeśli potrzebujesz często zmieniać położenie regału lub chcesz korzystać z jego zawartości w różnych miejscach, wybierz stojak na kółkach. Dostępny jest w wersji z 5 lub 6 półkami o głębokości 600 mm lub 800 mm. Koła są skrętne, dzięki czemu manewrowanie regałem z pojemnikami jest o wiele łatwiejsze, ale wyposażone zostały także w blokadę, która chroni stojak przed samoistnym przesuwaniem.

Jeśli chodzi o regały stacjonarne, wybór jest jeszcze większy. Dostępne są różne konfiguracje plastikowych pojemników, na przykład 12 mniejszych + 6 większych, 18 niskich + 9 wysokich lub 21 pojemników jednakowej wielkości. Z kolei regał z całkiem drobnymi pudełkami w kolorze niebieskim zawiera aż 76 pojemników, do których możesz dodatkowo dokupić przegródki oraz kartoniki, by jeszcze lepiej posegregować nawet najdrobniejsze przedmioty. Tak zorganizowana przestrzeń w dużym stopniu przyczynia się do usprawnienia pracy i przyspieszenia jej, dzięki czemu możesz zyskać nie tylko ład i porządek, ale także cenny czas oraz prestiż wśród swoich klientów.

Bezpieczne dla różnego rodzaju produktów

W HHL Regały stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Dlatego nasze pojemniki wykonane zostały z najwyższej jakości polipropylenu. Co więcej, są także odporne na działanie większości szkodliwych chemikaliów: smarów, kwasów czy olejów, dlatego nadają się także do użytku profesjonalnego w warsztatach samochodowych czy fabrykach. Wybierz stojak z konfiguracją pojemników idealną dla siebie i uporządkuj wszystkie drobne przedmioty raz na zawsze!

Regały wyposażone w pojemniki umożliwiają zaaranżowanie uporządkowanej i sprawnie funkcjonującej przestrzeni magazynowej. Prosty i przejrzysty system przechowywania produktów pozwoli zoptymalizować i znacząco usprawnić logistykę w każdej firmie. Stojaki uzupełnione o jakościowe akcesoria to niezastąpiony element wyposażenia warsztatów czy hurtowni, wyróżniający się uniwersalnością oraz elastycznością. Szeroka oferta pojemników plastikowych o zróżnicowanych wymiarach i funkcjonalności pomoże dostosować regał do indywidualnych potrzeb, zależnych od profilu działalności.

Wszechstronność regałów z pojemnikami sprawia, że mogą one być zastosowane także w domowych wnętrzach. Wspaniale sprawdzą się w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, spiżarniach lub na strychach. Jakościowe pojemniki i skrzynie, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, pomieszczą wszystkie niezbędne narzędzia remontowo-budowlane, środki czystości lub części samochodowe. Stabilna, trwała konstrukcja regałów, zapewnia wiele lat wygodnego i bezpiecznego użytkowania w każdych warunkach.

Odwiedzam jako