Kategorie produktu
Inne

Regały z pojemnikami plastikowymi

Śrubki, nakrętki, kołki, pędzelki, drobne elementy — wszystko to, co zazwyczaj ciężko jest odnaleźć w gąszczu innych drobiazgów, teraz możesz łatwo uporządkować dzięki inteligentnym regałom z pojemnikami! W ofercie sklepu internetowego HHL Regały znajdziesz szeroki wybór tego typu regałów na śruby z większymi lub mniejszymi pudełkami do przechowywania. Wybierz model, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom i zaprowadź porządek w swojej przestrzeni magazynowej!

Bogaty asortyment pojemników warsztatowych pozwoli Ci z łatwością uporządkować nie tylko narzędzia, ale także wszystkie drobne przedmioty, które tak łatwo zgubić w przestrzeni magazynowej, biurze lub garażu. Rozmiar pojemników możesz dostosować do indywidualnych potrzeb Twojej firmy tak, aby w pełni odpowiadał on Twoim wymaganiom. Jakościowe materiały i odpowiednio zaprojektowana konstrukcja sprawiają, że regały na śruby z plastikowymi pojemnikami to niezbędne wyposażenie każdej doskonale zorganizowanej przestrzeni przechowywania.

Gdzie możesz wykorzystać regał z pojemnikami?

Stojak z pojemnikami z tworzywa sztucznego to najprostszy i najwygodniejszy sposób na uporządkowanie drobnych przedmiotów w miejscu pracy. Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdziesz stojaki z plastikowymi pojemnikami o różnych wymiarach, tak naprawdę możliwości ich zastosowania są nieskończone! Będą idealne na przykład do warsztatu, gdzie przetrzymywane są narzędzia, śrubki, farby, pędzle, akcesoria samochodowe, śrubokręty i inne drobne przedmioty, które nie mają swojego ustalonego miejsca. Z tego samego względu regał z pojemnikami doskonale sprawdzi się w pracowni i hali produkcyjnej, gdzie bardzo istotne jest odpowiednie posegregowanie śrubek, nakładek i innych części samochodowych lub motocyklowych. Stojak z nieco większymi pojemnikami będzie dobrą propozycją także do magazynów lub fabryk.

Plastikowe pojemniki umieszczone na stabilnych i wytrzymałych regałach to także świetny sposób na zagospodarowanie przestrzeni biurowej, bibliotek lub archiwów. Większe pojemniki warsztatowe mogą pomieścić teczki z aktami, segregatory lub książki. Wykonane z tworzywa sztucznego pojemniki o mniejszych rozmiarach pomogą szybko i sprawnie uporządkować artykuły biurowe, takie jak długopisy, ryzy papieru, czy wizytówki. Regały z pudełkami prezentują się schludnie i estetycznie, dlatego nie zaburzają estetyki wnętrza, a przy tym zapewniają wygodę i komfort użytkowania.

Stacjonarny czy na kółkach? Wybierz regał na śruby dla siebie!

W naszej ofercie posiadamy regały nie tylko z różnego rodzaju plastikowymi pojemnikami, ale także różniące się od siebie pod innymi względami: stojaki stacjonarne, jezdne, jednostronne lub dwustronne. Dzięki temu możesz wybrać model, który idealnie odpowiada twoim potrzebom. Jeśli potrzebujesz często zmieniać położenie regału lub chcesz korzystać z jego zawartości w różnych miejscach, wybierz regał na kółkach z pojemnikami. Dostępny jest w wersji z 5 lub 6 półkami o głębokości 600 mm, lub 800 mm. Koła są skrętne, dzięki czemu manewrowanie regałem z pojemnikami jest o wiele łatwiejsze, ale wyposażone zostały także w blokadę, która chroni stojak przed samoistnym przesuwaniem.

Jeśli chodzi o regały na śruby z pudełkami stacjonarne, wybór jest jeszcze większy. Dostępne są różne konfiguracje plastikowych pojemników, na przykład 12 mniejszych + 6 większych, 18 niskich + 9 wysokich lub 21 pojemników jednakowej wielkości. Z kolei regał z całkiem drobnymi pudełkami w kolorze niebieskim zawiera aż 76 pojemników, do których możesz dodatkowo dokupić przegródki oraz kartoniki, by jeszcze lepiej posegregować nawet najdrobniejsze przedmioty. Tak zorganizowana przestrzeń w dużym stopniu przyczynia się do usprawnienia pracy i przyspieszenia jej, dzięki czemu możesz zyskać nie tylko ład i porządek, ale także cenny czas oraz prestiż wśród swoich klientów.

Bezpieczne dla różnego rodzaju produktów

W HHL Regały stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i bezpieczeństwo. Dlatego nasze pojemniki warsztatowe wykonane zostały z najwyższej jakości polipropylenu. Materiał ten doskonale sprawdza się w produkcji akcesoriów magazynowych. Regał na pudełka z polipropylenu umożliwia bezpieczne przechowywanie nawet najdrobniejszych akcesoriów i elementów narzędzi. Niewielka masa własna sprawia, że zmontowany stelaż można z łatwością przenosić i dostosowywać układ mebli do zmieniających się potrzeb. Regał na kuwety warsztatowe z polipropylenu to doskonały wybór do miejsc, w których panują wymagające warunki pracy. Dołączone do stelaża pudełka są także odporne na działanie większości szkodliwych chemikaliów: smarów, kwasów czy olejów, dlatego nadają się także do użytku profesjonalnego w warsztatach samochodowych czy fabrykach. Dzięki właściwościom polipropylenu, pojemniki regału na pudełka są odporne na negatywne oddziaływanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur. Sprawia to, że mebel ten może być bezpiecznie użytkowany w każdych warunkach, bez obaw o niszczenie czy zbyt szybkie wyeksploatowanie. Wybierz stojak z konfiguracją pojemników idealną dla siebie i uporządkuj wszystkie drobne przedmioty raz na zawsze!

Regały na śruby wyposażone w pojemniki warsztatowe umożliwiają zaaranżowanie uporządkowanej i sprawnie funkcjonującej przestrzeni magazynowej. Prosty i przejrzysty system przechowywania produktów pozwoli zoptymalizować i znacząco usprawnić logistykę w każdej firmie. Stojaki uzupełnione o jakościowe akcesoria to niezastąpiony element wyposażenia warsztatów czy hurtowni, wyróżniający się uniwersalnością oraz elastycznością. Szeroka oferta pojemników plastikowych o zróżnicowanych wymiarach i funkcjonalności pomoże dostosować regał do indywidualnych potrzeb, zależnych od profilu działalności.

Wszechstronność regałów z pojemnikami sprawia, że mogą one być zastosowane w wielu innych miejscach. Wspaniale sprawdzą się w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, halach produkcyjnych lub w archiwach. Wysokiej jakości pojemniki i skrzynie, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, pomieszczą wszystkie niezbędne narzędzia remontowo-budowlane, środki czystości lub części samochodowe. Stabilna, trwała konstrukcja regałów, zapewnia wiele lat wygodnego i bezpiecznego użytkowania w każdych warunkach. Regał z pudełkami to doskonały wybór dla wszystkich, dla których odpowiednia organizacja przestrzeni ma znaczenie.

Zalety korzystania z regałów wyposażonych w pojemniki plastikowe

Praktyczne, plastikowe pojemniki warsztatowe oraz przystosowane do ich składowania regały to najlepszy sposób na przechowywanie różnego rodzaju towarów. Regały na śruby wykonane z mocnej i trwałej stali ocynkowanej są wysoce odporne na działanie niekorzystnych czynników, takich jak zmiany temperatury lub wilgoć. Są zabezpieczone nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także chemicznymi. W kontakcie z wodą, olejami lub detergentami nie pokrywają się rdzą i nie tracą swoich właściwości, dzięki czemu wyróżniają się bardzo długą żywotnością. Regał na kuwety warsztatowe to długoterminowa inwestycja, która dzień po dniu będzie ułatwiała codzienną pracę.

Wygoda użytkowania regału z pudełkami przez długi czas

Odpowiednio przemyślana, trwała konstrukcja umożliwia komfortowe korzystanie ze wszystkich udogodnień proponowanych przez producenta. Dzięki właściwej ustawności użytkownik zyskuje łatwość dopasowywania regału na śruby nie tylko do warunków pomieszczenia, ale także do własnych potrzeb. Całość umożliwia dostosowanie układu i sposobu przechowywania tak, aby zmaksymalizować wydajność pracy. Dodatkowo regał na kuwety warsztatowe został wyposażony w pojemniki o najpopularniejszych wymiarach. Dzięki temu przechowywanie w nich niewielkich przedmiotów będzie nie tylko bezpieczne, ale także niezwykle łatwe, co skutecznie umożliwi zachowanie porządku.

Regał magazynowy z pojemnikami plastikowymi umożliwia efektywne katalogowanie niewielkich towarów oraz narzędzi. Za pomocą specjalnych etykiet, wykonanych z grubej tektury, możesz w prosty sposób opisać ich zawartość i stworzyć unikalny system składowania, przystosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Regały na śruby z pojemnikami zastosujesz w każdej przestrzeni przechowywania, w której składasz niewielkie elementy. Szeroki asortyment sklepu HHL Regały pozwoli Ci szybko i wygodnie znaleźć idealny produkt, który sprosta wszystkim Twoim wymaganiom.

Odwiedzam jako