Kategorie produktu
Inne

Regały na kółkach z plastikowymi pojemnikami

Duże i ciężkie szafy do przechowywania nie tylko zajmują wiele miejsca, ale także są toporne i wręcz niemożliwe do przesunięcia. Dlatego nasi klienci coraz częściej szukają rozwiązań lżejszych, bardziej mobilnych i elastycznych, które pozwolą usprawnić ich pracę i ułatwić magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów. W ofercie sklepu HHL Regały znajdziesz różnego rodzaju regały, stojaki i wózki na kółkach z plastikowymi pojemnikami, w których możesz przechowywać i w łatwy sposób transportować to, czego potrzebujesz w danym momencie.

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Szeroki wybór konfiguracji

W naszej ofercie znajdują się regały, stojaki i wózki na kółkach z plastikowymi pojemnikami o różnych konfiguracjach oraz wymiarach. Dzięki temu możesz dobrać model, który idealnie odpowiada twoim potrzebom. Na przykład wózek z 40 niebieskimi pojemnikami w kształcie szufladek ułożonymi dwustronnie to idealna propozycja do warsztatu, stołówki, hotelu czy archiwum. Opisane pojemniki ułatwią szybkie odnalezienie ich zawartości oraz łatwy dostęp do niej, przyczyniając się tym samym do zachowania porządku i usprawnienia pracy. Jeśli wolisz samodzielnie dobrać pojemniki, możesz wybrać sam regał na kółkach z 6 półkami i ustawić na nich własne pudełka czy inne towary. Posiadamy także wózki z pojemnikami o różnych wymiarach, na przykład 3 wąskie + 12 wysokich albo 16 mniejszych + 16 większych plastikowych pudełek. Wybierz konfigurację, jaka będzie najbardziej funkcjonalna w twoim miejscu pracy.

Mobilność dla twojej wygody

Dopóki nie posiadasz regału na kółkach, być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wygodne jest to rozwiązanie. Gwarantujemy jednak — gdy już raz się przekonasz, nie będziesz chciał nigdy stosować innych regałów! Pełna mobilność, jaką zapewniają skrętne koła naszych stojaków i regałów z pojemnikami, to nie tylko wyjątkowy komfort, ale także znaczące usprawnienie pracy. Dzięki temu nie musisz już biegać po każdą śrubkę na drugi koniec garażu. Wystarczy pociągnąć lub popchnąć wózek na kółkach, by zawsze mieć pod ręką to, czego akurat używasz. Takie rozwiązanie sprzyja także rozwinięciu nawyku odkładania wszystkiego na swoje miejsce, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Jakość przede wszystkim

W HHL Regały stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Dlatego dostępne w naszej ofercie regały i stojaki na kółkach wykonane zostały z wysokiej jakości blachy stalowej zabezpieczonej farbą proszkową. Dzięki temu są trwałe i odporne na uszkodzenia oraz korozję. Regały cechuje także wysoka nośność oraz stabilność, pomimo dołączonych kółek (najczęściej zaledwie dwa z czterech kół są skrętne z hamulcami, a dwa sztywne, co sprzyja większej stabilizacji). Gładkie powierzchnie zapewniają łatwość do utrzymania w czystości, a pojemniki odporne są na uderzenia. Dzięki temu można je stosować nawet w trudnych warunkach, a następnie z łatwością wyczyścić.

Odwiedzam jako