Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe z pojemnikami plastikowymi


Zainwestuj w wysokiej jakości regały magazynowe z plastikowymi pojemnikami, dzięki którym składowanie i przechowywanie wszelkiego typu asortymentu i towaru pomoże zachować porządek i organizację w magazynie, sklepie, czy warsztacie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak uporządkowane środowisko pracy ułatwia pełnienie codziennych obowiązków, dlatego przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych regałów, stojaków i wózków z pojemnikami. Zapoznaj się z katalogiem wytrzymałych i solidnie wykonanych produktów i dobierz rozwiązanie, które wpisze się w charakter Twojej działalności i wielkość pomieszczenia przeznaczonego na magazynowanie, składowanie, czy ekspozycję drobnicy!

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Przemyślany, wysokiej jakości projekt regałów

Zastanawiasz się, w jaki sposób przechowywać setki drobnych przedmiotów, narzędzi, śrubek, akcesoriów potrzebnych Ci do codziennej pracy? Idealnym rozwiązaniem okaże się regał wyposażony w kompatybilne i dopasowane pojemniki wykonane z trwałego i wytrzymałego plastiku. W naszej ofercie znajdziesz wyposażone w pojemniki regały, stojaki na kółkach, ale i stojaki stołowe. Wszystkie charakteryzuje wytrzymałość, solidne wykonanie i stabilność. Decydując się na oferowane przez nas rozwiązania masz pewność, że Twoi pracownicy będą mogli korzystać z regałów o ergonomicznej konstrukcji, która nie tylko ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków, ale i gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania regałów. Pojemniki powstały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje bardzo duża odporność na zmienne temperatury w zakresie -40 do 80 stopni Celsjusza. Tworzywo jest również odporne na różnego typu substancje, do których zaliczają się kwasy, rozpuszczalniki, oleje maszynowe, czy szkodliwe chemikalia.

Zastosowanie regałów magazynowych z plastikowymi półkami

Gdzie nasze regały sprawdzą się najlepiej? Ciesz się ich maksymalnym wykorzystaniem i funkcjonalnością w halach magazynowych, warsztatach, garażach, w sklepach z częściami samochodowymi i inną drobnicą, której organizacja ma znaczenie dla płynności pracy. Najwyższa jakość i spełnienie standardów bezpieczeństwa poświadczone jest certyfikatami.

Zróżnicowany asortyment dopasowany do potrzeb naszych Klientów

Proponujemy regały dostępne w szerokiej gamie wymiarów i wielkości. Regały są ergonomiczne, intuicyjne i bezpieczne podczas użytkowania, a dzięki starannej estetyce wykonania mogą stanowić uzupełnienie przestrzeni przeznaczonej dla Twoich Klientów. Zapewniamy możliwość wyboru pojemników, które charakteryzują się zróżnicowaną wielkością, nośnością i obciążeniem. Zachęcamy Cię również do zamówienia transparentnych przegród, dzięki którym dodatkowo podzielisz pojemnik na mniejsze części i usprawnisz segregację drobnicy. Zdecyduj się na jakość, jaką oferujemy! Skontaktuj się z naszą Obsługą Klienta i uzyskaj profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia!

Odwiedzam jako