Kategorie produktu
Inne

Regały i stojaki na opony

Prowadzisz warsztat, sklep z częściami motoryzacyjnymi, punkt wulkanizacji? A może w swoim domu masz dwa lub więcej samochodów, a do każdego z nich po 2 komplety opon: zimowe oraz letnie? W takim razie regał na opony jest rozwiązaniem dla ciebie! Dzięki niemu nie będziesz już musiał składować opon jedna na drugiej, co nie tylko utrudnia wyjęcie jednego kompletu znajdującego się na dole, ale także może być szkodliwe dla samych opon. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla ciebie!

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Uporządkuj swoje koła i opony

Jeden komplet opon, jeśli jest odpowiednio przechowywany, potrafi służyć przez kilka lat. Rodzi to jednak konieczność magazynowania opon zimowych w okresie letnim i odwrotnie. Często taką usługę przechowywania oferują także warsztaty, punkty wulkanizacji czy sklepy sprzedające opony — jednak we wszystkich tych miejscach także powinno się to odbywać na specjalnie do tego przeznaczonych stojakach. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ opony ułożone jedna na drugiej mogą szybko zacząć tracić swój pierwotny kształt, co wpłynie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ułożenie opon na stojaku nie tylko pozwala zadbać o ich najwyższą jakość także poza sezonem, ale również łatwo wyjąć każdą z nich w dowolnym momencie, policzyć je, sprawdzić bieżnik, a nawet przetransportować — jeśli mówimy o regale wyposażonym w kółka. Taki właśnie stojak znajdziesz w sklepie HHL Regały!

Wygoda i bezpieczeństwo

Dostępne w naszej ofercie stojaki na opony to produkty najwyższej jakości, które zaprojektowane zostały tak, aby dbać o twoje opony w jak najlepszy sposób. Dlatego poprzeczne belki, na których układane są opony bądź całe koła, są nośnikami ładunku. Dzięki temu powierzchnia styku opony z regałem została zredukowana do minimum. Natomiast stopniowane poprzeczki dodatkowo dbają o to, aby ta powierzchnia styku była równomiernie rozłożona na całej oponie. Takie rozwiązanie daje ci pewność, że gdy na wiosnę lub jesień będziesz chciał zmienić swoje opony, będą one zachowane w takim samym stanie, jak pod koniec poprzedniego sezonu. Należy pamiętać, że od jakości opon w dużej mierze zależy bezpieczeństwo na drodze — twoje, twoich pasażerów, ale także innych uczestników ruchu.
Regały na opony zapewniają także ogromną wygodę. Opony ułożone są na nich tak, że bez trudu odnajdziesz tę, której szukasz, i wyciągniesz ją bez konieczności przestawiania innych kół czy opon. Co więcej, nasz regał wyposażony jest w kółka. To oznacza, że bez trudu przetransportujesz go w inne miejsce — i to nawet z ułożonymi oponami! Nie musisz już przenosić każdej opony pojedynczo, a kiedy chcesz przestawić regał na inną ścianę, nie będzie konieczne zdejmowanie z niego całego ładunku. Kółka wyposażone są w blokadę, aby regał nie przesuwał się samoczynnie podczas korzystania z niego.

Pojemny i estetyczny

Nasz regał na opony jest także wyjątkowo pojemny. Dzięki trzem poziomom belek bez trudu umieścisz na nim nawet 3 komplety opon o rozmiarze do 19 cali. Co więcej, stojak na opony od HHL Regały wykonany został z ocynkowanej blachy stalowej pomalowanej na niebiesko-pomarańczowy kolor. Dzięki temu jest odporny i wytrzymały, a na dodatek wygląda bardzo estetycznie, co pozwala postawić go w widocznym miejscu nawet w sklepie czy warsztacie wulkanizacji. Bez trudu wpasuje się w wystrój każdego garażu. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów dla siebie profesjonalny regał na opony!

Odwiedzam jako