Kategorie produktu
Inne

Stojaki na opony, koła i fegi

Prowadzisz warsztat, sklep z częściami motoryzacyjnymi, punkt wulkanizacji? A może w swoim domu masz dwa lub więcej samochodów, a do każdego z nich po 2 komplety opon: zimowe oraz letnie? W takim razie regał na opony jest rozwiązaniem dla ciebie! Dzięki niemu nie będziesz już musiał składować opon jedna na drugiej, co nie tylko utrudnia wyjęcie jednego kompletu znajdującego się na dole, ale także może być szkodliwe dla samych opon. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla ciebie! Nasze stojaki na koła i opony samochodowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasjonatów motoryzacyjnych gadżetów, a także właścicieli profesjonalnych warsztatów.

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Uporządkuj swoje koła i opony ze stojakami samochodowymi

Jeden komplet opon, jeśli jest odpowiednio przechowywany, potrafi służyć przez kilka lat. Rodzi to jednak konieczność magazynowania opon zimowych w okresie letnim i odwrotnie. Często taką usługę przechowywania oferują także warsztaty, punkty wulkanizacji czy sklepy sprzedające opony — jednak we wszystkich tych miejscach także powinno się to odbywać na specjalnie do tego przeznaczonych stojakach do kół samochodowych. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ opony ułożone jedna na drugiej mogą szybko zacząć tracić swój pierwotny kształt, co wpłynie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ułożenie opon na stojaku nie tylko pozwala zadbać o ich najwyższą jakość także poza sezonem, ale również łatwo wyjąć każdą z nich w dowolnym momencie, policzyć je, sprawdzić bieżnik, a nawet przetransportować — jeśli mówimy o regale wyposażonym w kółka. Taki właśnie stojak na opony znajdziesz w sklepie HHL Regały!

Stojak do opon - czyli wygoda i bezpieczeństwo

Dostępne w naszej ofercie stojaki na opony samochodowe to produkty najwyższej jakości, które zaprojektowane zostały tak, aby dbać o twoje opony w jak najlepszy sposób. Dlatego poprzeczne belki, na których układane są opony bądź całe koła, są nośnikami ładunku. Dzięki temu powierzchnia styku opony z regałem została zredukowana do minimum. Natomiast stopniowane poprzeczki dodatkowo dbają o to, aby ta powierzchnia styku była równomiernie rozłożona na całej oponie. Takie rozwiązanie daje ci pewność, że gdy na wiosnę lub jesień będziesz chciał zmienić swoje opony, będą one zachowane w takim samym stanie, jak pod koniec poprzedniego sezonu. Nasze stojaki na opony i koła zostały również wyposażone w trzy półki, co umożliwia segregację części według własnych preferencji. Nie chcesz zastanawiać się nad tym, który model jest całoroczny, a który zimowy lub letni? Z naszym stojakiem na opony samochodowe z felgami i bez felg możesz posegregować je jak, jak tylko chcesz! Należy pamiętać, że od jakości opon w dużej mierze zależy bezpieczeństwo na drodze — twoje, twoich pasażerów, ale także innych uczestników ruchu. Dlatego tak ważne jest to, aby przechowywać je w odpowiednich warunkach. Ze stojakiem na opony z felgami lub bez felg staje się to bardzo proste!

Dlaczego warto zainwestować w stojak na opony?

Regały na opony zapewniają także ogromną wygodę. Opony ułożone są na nich tak, że bez trudu odnajdziesz tę, której szukasz, i wyciągniesz ją bez konieczności przestawiania innych kół czy opon. Co więcej, nasz regał wyposażony jest w kółka. To oznacza, że bez trudu przetransportujesz go w inne miejsce — i to nawet z ułożonymi oponami! Nie musisz już przenosić każdej opony pojedynczo, a kiedy chcesz przestawić regał na inną ścianę, nie będzie konieczne zdejmowanie z niego całego ładunku. Kółka wyposażone są w blokadę, aby regał nie przesuwał się samoczynnie podczas korzystania z niego. Oferowany przez nas stojak na opony i koła samochodowe gwarantuje zatem pełną stabilność przy jednoczesnej mobilności.

Odpowiednio dobrany stojak na felgi i koła to także gwarancja oszczędności miejsca. W końcu w przypadku niewielkiej powierzchni warsztatu lub garażu każdy metr kwadratowy przestrzeni jest na wagę złota. Tutaj z pomocą przychodzą właśnie stojaki na opony i koła, które pozwalają na przechowywanie elementów na wysokości, a nie szerokości pomieszczenia. To natomiast pozwala na zaoszczędzenie cennego miejsca.

Zainwestowanie w stojak na opony samochodowe przekłada się także na większe bezpieczeństwo podczas poruszania się po garażu lub warsztacie. W przypadku, gdy są one przechowywane luzem bardzo łatwo o ich trącenie nogą lub ręką. To natomiast może doprowadzić do wypadku. Stojak na opony i felgi zapobiega takim sytuacjom, co zwiększa komfort pracy w warsztacie.

Pojemny i estetyczny stojak na opony

Nasz regał na opony jest także wyjątkowo pojemny. Dzięki trzem poziomom belek bez trudu umieścisz na nim nawet 3 komplety opon o rozmiarze do 19 cali. Co więcej, stojak na koła i opony samochodowe od HHL Regały wykonany został z ocynkowanej blachy stalowej pomalowanej na niebiesko-pomarańczowy kolor. Dzięki temu jest odporny i wytrzymały, a na dodatek wygląda bardzo estetycznie, co pozwala postawić go w widocznym miejscu nawet w sklepie czy warsztacie wulkanizacji. Bez trudu wpasuje się w wystrój każdego garażu. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zamów dla siebie profesjonalny regał na opony!

Fachowa pomoc w zakupie stojaków na koła samochodowe

Chcesz kupić stojak na opony i koła samochodowe, ale nie jesteś pewien, jaki model będzie odpowiedni do Twojego garażu, warsztatu lub zakładu produkcyjnego? Skontaktuj się z nami! Służymy fachowym doradztwem w zakresie stojaków na opony i chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego modelu. Jeśli planujesz zakup większej ilości sztuk, również skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu uzyskania wyceny. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę zamówionych przez Ciebie stojaków na opony!

Odwiedzam jako