Kategorie produktu
Inne

Regał na opony na kółkach

SKU produktu: 250811-L
Czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych
1 340,00 zł
Specyfikacje
  • Wysokość 2200 mm
  • Długość 1600 mm
  • Głębokość 500 mm
  • Wymiar półki 1500 x 500 mm
  • Nośność 1200 kg
  • Ciężar własny 80 kg
  • Typ kół Ø150 mm

Oferowany przez nas regał na opony 2200x1600x500 dedykowany jest profesjonalistom. Wysokiej jakości produkt umożliwia łatwe i bezpieczne przechowywanie kół w magazynach oraz warsztatach mechanicznych i wulkanizacyjnych. Mobilny stojak na opony to gwarancja ergonomii i wygody użytkowania.

Specjalistyczne i wytrzymałe regały na opony

Dostępne w naszym asortymencie produkty pochodzą od najbardziej zaufanych producentów. Dzięki temu mamy pewność, iż sprzedawane przez nas regały transportowe są wyjątkowo wytrzymałe. Odpowiedni sposób fabrycznych zabezpieczeń stanowi gwarancję odporności produktu na negatywne działanie wilgoci oraz substancji znajdujących się w warsztatach. Każda półka na opony swoim rozmiarem umożliwia składowanie do 4 kół jednocześnie. Odpowiednia konstrukcja sprawia, że umieszczone na półce przedmioty nie zsuwają się, ani nie zmieniają miejsca swojego położenia. Proponowany regał na 12 lub 8 opon wyposażony został w duży udźwig, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do przechowywania letniego i zimowego ogumienia. Odpowiednie zabezpieczenie chroni opony przed pęknięciami, otarciami i deformacją.

Ogromną zaletą regału na opony na kółkach jest jego mobilność. Dzięki niej konstrukcja może być przestawiana tak, aby układ pomieszczenia odpowiadał wymaganiom zaistniałej sytuacji. Regał transportowy na koła samochodowe świetnie sprawdza się także podczas przewożenia opon. Odpowiednio zabezpieczony ułatwi przenoszenie asortymentu do innej części zakładu lub magazynu, a także do innej siedziby. Stojak na opony 2200x1600x500 to doskonałe rozwiązanie w każdym warsztacie. Całość jest łatwa do utrzymania w czystości - odpowiednio dopasowane, fabryczne powłoki zabezpieczają konstrukcję przed korozją, a także umożliwiają skuteczne ścieranie zabrudzeń.

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące technicznej specyfikacji produktu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty regału na koła i felgi!

Odwiedzam jako