Kategorie produktu
Inne

Regały na opony i koła samochodowe

Odpowiednia organizacja i aranżacja przestrzeni stanowi podstawę do tego, by zapewnić sobie optymalny dostęp do całego asortymentu - zarówno w dużych halach, magazynach, jak i prywatnym garażu. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę regałów na opony, która została odpowiednio przystosowana do tego rodzaju produktu. Przechowywanie opon nie należy do najprostszych ze względu na ich wymiary, gabaryty i konieczność ich zabezpieczenia przed ewentualnym uszkodzeniem. Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnych regałów!

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zastosowanie regałów na opony
Przechowywanie opon nie należy do zadań najprostszych. Nieprawidłowy sposób ich magazynowania, nawet przez krótki okres, może doprowadzić do ich uszkodzenia, a tym samym do utraty ich wartości i brak przydatności do ich ponownego wykorzystania. Dużym problemem jest zróżnicowany rozmiar opon, różnice pomiędzy oponami z felgami i bez. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalnie zaprojektowanych regałów na opony, które zapewnią maksymalne wykorzystanie przestrzeni na opony letnie i zimowe. Prezentowane modele regałów nadają się do użytku prywatnego, w przydomowych garażach, warsztatach wulkanizacyjnych, ale i do zastosowania w przestrzeni magazynowej, dużych halach, sklepach motoryzacyjnych.

Regały na opony - największe korzyści z ich użytkowania
Dlaczego warto zdecydować się na zakup regałów właśnie u nas? Nasza oferta to produkty starannie selekcjonowane i dobrane pod kątem bezpieczeństwa, funkcjonalności i intuicyjnego użytkowania. Regały zaprojektowano w taki sposób, by umożliwiały przechowywanie opon także w pozycji pionowej, jedna nad drugą. Opony umieszczone na regałach nie przemieszczają się, nie ulegają deformacji, ani porysowaniu. Kupując regał właśnie u nas możesz być pewien, że zaoszczędzisz dużo miejsca i utrzymasz porządek, nawet w magazynie o ograniczonej przestrzeni. Jednocześnie będziesz miał stały i prosty dostęp do każdej opony. Bez względu na to, czy regał ma kilka, czy kilkadziesiąt półek, logistyczna organizacja opon ułatwi Ci pracę z tego typu asortymentem. Stwórz swój własny system magazynowania na opony wykorzystując w nim oferowane przez nas stojaki i regały!

Uniwersalne rozwiązanie dla Twojego biznesu lub warsztatu
W naszej ofercie dostępne są stojaki i regały o różnych wymiarach. Ich uniwersalność daje jednak ogromne możliwości rozbudowy całego systemu o kolejne sekcje i ich dostosowanie do potrzeb magazynowanego asortymentu. Regały są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż wieszaki, gdyż umożliwiają przechowywanie wielu kompletów opon w prosty, skuteczny i bezpieczny sposób. Nasze regały stanowią asortyment najwyższej jakości, zapewniający bezpieczeństwo pracownikom magazynowym. Konstrukcja każdego regału powstała z wysokiej jakości stalowej blachy ocynkowanej, co zwiększa jej odporność i wytrzymałość. Przemyślany stelaż charakteryzuje solidnym wykonaniem i stabilnością. Zapoznaj się z naszym katalogiem regałów, a w razie pytań skontaktuj się z nami!

Odwiedzam jako