Kategorie produktu
Inne

Regały magazynowe na kółkach


Kwestią kluczową w każdym budynku lub hali przemysłowej jest miejsce przeznaczone pod magazynowanie, jak przechowywanie lub składowanie towarów. Aby jednak jak najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w danym pomieszczeniu, konieczne jest zorganizowanie przestrzeni w sposób umożliwiający prowadzenie prac magazynowych skutecznie, efektywnie i bezpiecznie. Prezentujemy dobre regały magazynowe, dzięki którym przechowywanie towarów będzie optymalnie zorganizowane. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Regał na kółkach - dlaczego warto?

Jednym z oferowanych w naszym sklepie rozwiązań jest regał na kółkach, który nie tylko zapewnia wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie podręcznych, potrzebnych w pracy przedmiotów, ale i ze względu na mobilność ułatwia transportowanie towaru w wyznaczone miejsce. Taka opcja jest szczególnie polecana w środowisku pracy, w którym pracownicy muszą sprawnie i w bezpieczny sposób przemieszczać się z miejsca na miejsce. Jest to spore ułatwienie niewymagające żadnego dodatkowego sprzętu, czy uprawnień. Taka forma regału jest szczególnie często wykorzystywana w magazynach, halach przemysłowych, prywatnych garażach, warsztatach samochodowych, budynkach archiwalnych. Cieszą się także dużym zainteresowaniem wśród Klientów indywidualnych, którzy wykorzystują regały na kółkach np. w pomieszczeniach gospodarczych.

Przemyślana konstrukcja regałów na kółkach

Konstrukcja prezentowanych regałów jest wyposażona w dwa kółka skrętne z hamulcem i dwa stałe. To zapewnia wygodę podczas przemieszczania się wózkiem w różnych kierunkach. Na prezentowanym regale zmieszczą się zarówno wielkie, jak i drobne przedmioty, co umożliwia montaż półek w otworach znajdujących się od siebie w odległości 5 cm. To gwarantuje bardzo dużą dowolność w ilości montowanych półek i przestrzeni znajdującej się między nimi. Do produkcji regałów zastosowano materiały i surowce najwyższej jakości, co przekłada się na stabilność całej konstrukcji, jej duże możliwości pod względem obciążenia i wytrzymałości - także w trakcie intensywnego użytkowania.

Regały magazynowe na kółkach - poznaj naszą ofertę!

Jakość prezentowanych regałów magazynowych potwierdzają certyfikaty. Spełniają one wszelkie obowiązujące normy unijne. Ich projekt nie wymaga mocowania do ściany, ani kotwiczenia do podłogi. Wyprodukowane z najwyższej jakości metalu, o różnych wymiarach i wysokości, będą efektywnie wykorzystywaną inwestycją - zarówno przez osoby prywatne, jak i w środowisku pracy. Nasi pracownicy z ogromną chęcią pomogą Ci wybrać rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia na każdym etapie realizacji zamówienia, jak i szybkiej dostawy pod wskazany przez Ciebie adres. Zapraszamy!

Odwiedzam jako