Kategorie produktu
Inne

Mobilne regały na kółkach

Specyfika działań Twojego biznesu wymaga od Ciebie i Twoich pracowników mobilności i elastyczności? Jeśli tak, regał metalowy na kółkach będzie świetną opcją. Elementy metalowe zastosowane do jego produkcji charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dynamicznie zmieniające się potrzeby będą w pełni zaspokojone dzięki zastosowaniu praktycznych i wytrzymałych regałów magazynowych na kółkach. Regał idealnie sprawdzi się w zakładach produkcyjnych, w biurowych pomieszczeniach technicznych, na zapleczach sklepów czy nawet w archiwach. Jeśli w Twojej pracy ciągle coś się dzieje i zdecydowanie nie możesz narzekać na monotonię, to mobilne regały magazynowe na kółkach i inne rozwiązania do przechowywania sprawdzą się znakomicie. Nie tylko pozwolą na sprawną organizację przestrzeni, ale również na łatwe i szybkie dostosowanie jej do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Zakup odpowiedniego regału na kółkach metalowego sprawi, że Twoja firma będzie w stanie działać sprawniej i skuteczniej.

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
Wyprzedaż
H2200 x B1900 x D600 mm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 880,00 zł Special Price 1 624,00 zł
Zobacz produkt
Wyprzedaż
H2200 x B1900 x D800 mm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 979,00 zł Special Price 1 772,00 zł
Zobacz produkt
H2200 x B1900 x D1000 mm
2 108,00 zł
Zobacz produkt
H1900 x B1250 x D800 mm
2 114,00 zł
Zobacz produkt
H1900 x B1250 x D1000 mm
2 298,00 zł
Zobacz produkt
na stronę

Wysokość regału mobilnego na kółkach ma znaczenie

Wybierając magazynowe regały, należy wziąć pod uwagę ich wysokość. Nasz zróżnicowany asortyment systemów magazynowych pozwala na wygodne dopasowanie poszczególnych modułów do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o wysokość regału mobilnego na kółkach, to do Twojej dyspozycji oddajemy produkty o wysokości 1900 mm lub 2200 mm. Dzięki temu możesz optymalnie zaplanować przestrzeń do przechowywania na dostępnym metrażu.

Tego typu regał ruchomy z kółkami świetnie wkomponuje się w pomieszczenie magazynowe, produkcyjne czy montażowe. Oferowany przez nas asortyment umożliwia łatwe i szybkie przemieszczanie go po przestrzeni magazynowej. Metalowy mobilny regał na kółkach ułatwia składowanie i organizację materiałów i narzędzi, co jest szczególnie korzystne w przypadku dynamicznie zmieniających się warunków i potrzeb przedsiębiorstwa.

Poszczególne modele mogą różnić się wysokością, liczbą półek i ich zagęszczeniem. Obecne w mobilnym regale odstępy pomiędzy poszczególnymi powierzchniami do przechowywania pozwalają na składowanie przedmiotów o różnej wielkości i wysokości. Dzięki temu możliwe staje się przetrzymywanie różnych rodzajów produktów przy jednoczesnym utrzymaniu porządku w magazynie. Regał mobilny w górnej części posiada blat, który ma zastosowanie funkcjonalne. Można na nim umieścić większe przedmioty (np. pudła), niemieszczące się pod poszczególnymi półkami. Warto zwrócić uwagę na to, że wysokość magazynowego regału na kółkach z półkami ma znaczenie dla ergonomii pracy. Odpowiednio dopasowany do wzrostu pracowników mobilny metalowy regał pozwala na łatwe i bezpieczne sięganie po przechowywane przedmioty, co przekłada się na większą wygodę pracy i zmniejszenie ryzyka kontuzji.

Regał metalowy na kółkach - sposób na efektywne magazynowanie

Z myślą o jeszcze lepszym dopasowaniu rozwiązań związanych z magazynowaniem towarów w naszej ofercie umieściliśmy mobilne regały, które różnią się od siebie głębokością półek. Możesz wybierać spośród mebli magazynowych o głębokości 600 mm lub 800 mm. Niezależnie jednak od tego parametru możesz liczyć na to, że każdy z regałów mobilnych dostępnych w naszej ofercie charakteryzuje nośność na poziomie aż 1200 kg. Stwarza to bardzo duże możliwości w zakresie efektywnego składowania produktów oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Wyposażenie mobilnych regałów w kółka ma jeszcze tę zaletę, że ułatwiają one dostęp do powierzchni pod i za regałem. Sprawia to, że czyszczenie tych miejsc jest dużo prostsze. To kolejny argument przemawiający za zakupem tego typu rozwiązań. Duża masa własna i solidna konstrukcja mobilnego metalowego regału na kółkach przekładają się na wyjątkową stabilność, co jest szczególnie pożądane podczas przemieszczania tego mebla.

Regał na kółkach - mobilne i funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego magazynu

Kwestią kluczową w każdym budynku i w każdej hali przemysłowej jest miejsce przeznaczone do magazynowania, przechowywania lub składowania towarów. Aby jednak jak najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w danym pomieszczeniu, konieczne jest zorganizowanie przestrzeni w sposób umożliwiający prowadzenie prac magazynowych skutecznie, efektywnie i bezpiecznie. Prezentujemy dobre mobilne regały magazynowe, dzięki którym przechowywanie towarów będzie optymalnie zorganizowane.

Jednym z oferowanych w naszym sklepie rozwiązań jest regał metalowy na kółkach, który nie tylko zapewnia wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie podręcznych, potrzebnych w pracy przedmiotów, ale i ze względu na mobilność ułatwia transportowanie towaru w wyznaczone miejsce. Taka opcja jest szczególnie polecana w środowisku pracy, w którym pracownicy muszą sprawnie i w bezpieczny sposób przemieszczać się z miejsca na miejsce. Jest to spore ułatwienie niewymagające żadnego dodatkowego sprzętu czy uprawnień. Taka forma regału jest szczególnie często wykorzystywana w magazynach, halach przemysłowych, prywatnych garażach, warsztatach samochodowych, budynkach archiwalnych. Tego typu regały mobilne cieszą się także dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych, którzy wykorzystują regały na kółkach np. w pomieszczeniach gospodarczych.

Przemyślana konstrukcja regałów na kółkach

Konstrukcja prezentowanych regałów jest wyposażona w dwa kółka skrętne z hamulcem i dwa stałe. To zapewnia wygodę podczas przemieszczania się wózkiem w różnych kierunkach. Na prezentowanym regale na kółkach zmieszczą się zarówno wielkie, jak i drobne przedmioty, co umożliwia montaż półek w otworach znajdujących się od siebie w odległości 5 cm. Takie rozwiązanie gwarantuje dużą dowolność w liczbie montowanych półek i przestrzeni znajdującej się między nimi. Do produkcji regałów mobilnych na kółkach zastosowano materiały i surowce najwyższej jakości, co przekłada się na stabilność całej konstrukcji, jej duże możliwości pod względem obciążenia i wytrzymałości, także w trakcie intensywnego użytkowania.

Akcesoria ułatwiające przechowywanie na regałach

Wiele zakładów produkcyjnych, ale też firm z branży ślusarskiej, stolarskiej, metalowej, pasmanteryjnej, elektronicznej czy biżuteryjnej potrzebuje dedykowanych rozwiązań, które znacząco ułatwią im przechowywanie drobnych przedmiotów. W przypadku sprzedaży detalicznej drobnicy w tym: gwoździ, uchwytów meblowych, elementów metalowych, zawiasów, haczyków, koralików, przełączników i wielu innych akcesoriów kategoryzacja i segregacja są niezbędne. Z pomocą przychodzą wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pudełka magazynowe. Wiele z tych przydatnych artykułów ma miejsce na opisanie, co konkretnie się w nich znajduje. Są one wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego będą stanowiły znakomite wyposażenie regałów ulokowanych w hurtowniach i warsztatach, ale również archiwach czy biurach. Te praktyczne akcesoria zwiększają funkcjonalność regałów magazynowych na kółkach.

Regały magazynowe na kółkach – poznaj naszą ofertę

Jakość prezentowanych regałów magazynowych na kółkach potwierdzają certyfikaty. Spełniają one wszelkie obowiązujące normy unijne. Ich projekt nie wymaga mocowania do ściany ani kotwiczenia do podłogi. Oferowane przez nas regały na kółkach wyprodukowane zostały z najwyższej jakości metalu, o różnych wymiarach i różnej wysokości. Będą stanowiły opłacalną inwestycję – zarówno przez osoby prywatne, jak i w środowisku pracy. Nasi pracownicy z ogromną chęcią pomogą Ci wybrać rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Regał na kółkach z 4 lub 6 półkami - mobilny sposób na organizację od HHL Regały

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno regał mobilny z 4, jak i 6 półkami. Obie opcje sprawdzą się we wszelkiego rodzaju magazynach i halach przemysłowych, gdzie często przechowuje się większe ilości produktów. Zapraszamy do wyboru regału z kółkami obrotowymi dopasowanego do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia na każdym etapie realizacji zamówienia, a także z szybkiej dostawy pod wskazany przez Ciebie adres. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi konsultantami w godzinach ich pracy. W każdej sytuacji możesz liczyć na fachową pomoc. Przygotowana specjalnie dla Ciebie bogata oferta produktowa dostarczy sprytnych, nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań z zakresu przechowywania. Zapraszamy!

Odwiedzam jako